Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: xyz »

Ma ktoś nagraną dzisiejszą rozmowę z Ewą Kopacz? jeśli tak, to baaardzo prosze :)
weshawesha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 17:10

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: weshawesha »

Cos chyba duet J. K i J. K za sobą nie przepadają :evil: Jakoś tak markotnie dzisiaj w tym poranku :( Powtorze sie p. Jarek i p. Kasia są dla siebie stworzeni w porankach wystarczy ze braknie kogoś z nich i juz nie to samo :? :D :D :D :D
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: avatar »

A kiedy P.Kasia wróci? :D
weshawesha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 17:10

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: weshawesha »

Kilka postów wyżej jest napisane, ze p. Kasi nie ebdzie w poniedzialek i wtorek, bo wyjechala do poznania :D wiec jesli wierzyc, ze sa to sprawdzone wiadomosci mozna sie jej spodziewac juz w srode :tanczy:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

weshawesha pisze:Cos chyba duet J. K i J. K za sobą nie przepadają :evil:
To nie jest podwórko czy szkoła żeby mieli dąsać się na siebie. Nie wyobrażam sobie aby Joanna, czy Jarosław, nawet za kulisami robili sobie nawzajem coś niemiłego - po cóż mieliby? Żadne z nich nie jest głuptasem by w pracy robić cyrki. W takich miejscach ludzie trzymają klasę, choć podobno bywają wyjątki, ciut przydużo plotek majaczy wokół Dzień Dobry TVN. Różnice wrażeń z Poranków prowadzonych przez poszczególne składy biorą się z oczywistego faktu, że każdy z nas jest inny.
weshawesha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 17:10

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: weshawesha »

A któż powiedział, że się na siebie dąsają?? :D Ja tego nie powiedziałam, ale zauważyłam, że w każdym innym zestawieniu jest więcej"ciepła" niż w duecie z p. Joasią. Może byc, że któreś z nich miało gorszy humor, coś na głowie, może to być wszystko, a może po prostu tak wyszło i już :D Oczywiście mogę sie mylić, bo jest to tylko moje subiektywne odczucie :) Co do profesjonalizmu - nikomu go nie ujmuję - klasa dla wszystkich :brawa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: nouze »

xyz pisze:Ma ktoś nagraną dzisiejszą rozmowę z Ewą Kopacz? jeśli tak, to baaardzo prosze :)
Rozmowa z Ewą Kopacz
http://www.fileserve.com/file/DvMcvbE
kamilka1547
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 18 lis 2010, 20:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kamilka1547 »

Przecież p J.Kuzniar i p.Kasia Werner to jest idealnie dobrana para do prowadzenia O Poranku :)
Są szczerzy i prawdziwi i nie muszą udawać że się lubią bo lubią się :)
Kocham ten duet :)
Zamiast P.Asi K wolałabym Panią Becię :)
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: lee »

Może ktoś wie, co się dzieje z Jarkiem? Od wtorku w Poranku pojawia sie Piotr Jacoń :(
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: lee »

Może ktoś wie, co się dzieje z Jarkiem? Od wtorku w Poranku pojawia sie Piotr Jacoń :(
weshawesha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 17:10

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: weshawesha »

Pan Jarek dzisiaj i wczoraj był na castingach do X-Factora. Jutro już castingow nie ma wiec miejmy nadzieje, że obudzi nas o poranku :lol: :lol: :lol: Chociaz ostatnim razem nie pamiętam w jaki dzień kończyły sie castingi dla przykładu niech będzie to wtorek, to był w poranku dopiero w czwartek ;( ;( Oby tym razem nie było tak samo, bo zobaczymy go dopiero w nowym tygodniu ;(
kamilka1547
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 18 lis 2010, 20:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kamilka1547 »

weshawesha pisze:Pan Jarek dzisiaj i wczoraj był na castingach do X-Factora. Jutro już castingow nie ma wiec miejmy nadzieje, że obudzi nas o poranku :lol: :lol: :lol: Chociaz ostatnim razem nie pamiętam w jaki dzień kończyły sie castingi dla przykładu niech będzie to wtorek, to był w poranku dopiero w czwartek ;( ;( Oby tym razem nie było tak samo, bo zobaczymy go dopiero w nowym tygodniu ;(

O ile dobrze wiem to od poniedziałku do czwartku jest duet Kasia Werner -Jarek Kuzniar a od piątku do niedzieli duet Joanna Kryńska i Marcin Żebrowski.
Więc pewnie pierwszy duet pojawi się dopiero w poniedziałek. Jarek jest na castingach a Kasia powinna byc w Poznaniu i nie wiem czy skoro jej nie ma od początku tygodnia to pewnie jest na urlopie.
Oby w poniedziałek była.
Brakuje już jej i Jarka również :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

Nie napalajcie się tak na poniedziałek, bo wtedy będzie znowu casting, ale już ostatni
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Debeet »

Potem będą jeszcze nagrania niecastingowe do X-Factor (bootcamp, domy jurorów), więc nie wiadomo dokładnie kiedy będzie/nie będzie w Poranku pana Jarka.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: pixie »

Kuźniar jest za sztywny?

Jarosław Kuźniar, znany do tej pory z porannego pasma TVN 24, uchodził tam za dość wyluzowanego, a nawet nieprzewidywalnego prowadzącego. Jednak jak się okazuje, po transferze do stacji-matki, nieco się usztywnił. Ponoć jego zachowanie na planie pierwszej polskiej edycji X Factor niespecjalnie zadowala producentów.

Chodzi nie tylko o konferansjerski styl Kuźniara, ale również o jego… garderobę. Zarówno jedno, jak i drugie nie do końca odpowiada twórcom show. Jak twierdzi Fakt, doradzili oni dziennikarzowi, aby postawił na luźniejsze stylizacje, co przełożyć ma się również na sposób prowadzenia programu.

Kuźniar podobno niechętnie słucha sugestii dotyczących zmian, twierdząc, że to może zaszkodzić jego wizerunkowi - opisuje tabloid.

Nad "szkodami wizerunkowymi" należało się chyba zastanowić przed podpisaniem kontraktu na występ w programie rozrywkowym. To raczej droga w jedną stronę.



Ciekawe skąd pudel ma takie informacje..
Ale to dobrze, że chce utrzymać dobry wizerunek. Ja zresztą sama na początku bałam się, że J. stanie się szołmenem i pozostanie przy tego typu programach. Ale chyba jednak nie mam się o co martwić :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości