Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: Kamil Durczok

Post autor: tomas40 »

fanka rymana pisze:Oglądałam akurat wtedy fpf potem filmik na yutube i widac wyraznie ze P. Durczok jest pod pwlywem alkoholu.Uwazam,ze za to powinien natychmiast wyleciec z pracy gdyz jest to brak szacunku dla widza z jego strony.Nie powinno sie trzymac takich dziennikarzy w TV,ktorzy maja gdzies swoja prace i widzow.Sejojnara Panie Durczok!!






Popieram głos,ale sądzę że cała sprawa z Panem Kamilem D. zostanie zamieciona pod dywan.
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Wiecie co Wam powiem,nie pisałam tu dość dawno,ale wkurzy..... mnie totalnie,żeby dobitniej tego nie powiedzieć!! :twisted: Jakie pod wpływem alkoholu???Czy Wy jesteście ślepi,czy może,aż tak głupi!!! :evil: On tak zawsze prowadzi swoje wydania F po F!!!!Jak ktoś tego nie rozumie,to ma problem!!A to czy pije poza anteną,czy nie to już Jego prywatna sprawa!!! :grozi: Kuźniar też hleje i się nawet przyznał!!! :x Więc dajcie Mu spokój i tyle!!Przyczepcie się do kogoś innego!! :P A propo ostatnie wydania Faktów,nawet te wczorajsze rewelacyjne!!!Bosko wyglądał i bosko gadał,no ale w końcu wczoraj Dzień Kobiet!!! :tanczy: Uwielbiam tego faceta!!! :spiewa:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Oj,a co to się stało,że tak wszyscy ostatnio umilkli na tej stronie???Czyżbyście nie mieli o czym pisać?????A tyle nanarzekaliście się na mnie,że tak ciągle słodzę Durczokowi,że macie już mnie dość!!!Czasami dochodzę do wniosku,że niektórzy co tu piszą to chyba mają kompleksy sami ze sobą i w tym tkwi problem!! :hyh: Nie macie ciekawych tematów dotyczących Durczoka-złośliwcy jedni!!Nie macie jak Go zmieszać z błotem!! :tanczy:A ja wręcz przeciwnie,znowu piszę,żeby Go pochwalić!!Bo koleś jest rewelka jako szef Faktów i nikogo innego nie chce widzieć na Jego miejsce,bo przestanę ten program oglądać!!Robi świetne wydania,od choćby to z Smoleńska!!A jak nie macie jak Go obrzucić błotem,to popatrzcie na siebie!!Od razu Wam ulży!! :lol2: Stajecie się ostatnie nudni na tym forum jak flaki z olejem,może zróbcie coś nietypowego brachy,bo nie ma o czym gadać z Wami!!! :ech:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Fabian »

Nagranie raczej niezbyt wysokiej jakości, ale kto nie oglądał dzisiejszej rozmowy w Poranku może nadrobić.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: rogi »

Kamil pożegnał się z widzami aż do września - urlop.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Kamil Durczok

Post autor: lee »

rogi pisze:Kamil pożegnał się z widzami aż do września - urlop.
A jednak wrócił w sierpniu :D . Prowadził wczoraj w Fakty :D
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: rogi »

Ale można uznać, że to już wrzesień :D
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Kamil Durczok

Post autor: avatar »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Kamil Durczok

Post autor: Pavloo »

Obrazek

Z reklamy fundacji TVN "Nie jesteś sam".
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: szarotek »

Fajne wczorajsze Fakty :brawa: (a pewnie oglądalność była bliska zero).

...mam nadzieję, że planowana strona Faktów TVN nie będzie komiksowo-lisowa ;)
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Kamil Durczok

Post autor: Pavloo »

To tak a pro po Durczoka.

Obrazek
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: Ksero »

Nie od dziś wiadomo, że ludzie pamiętają więcej złych rzeczy od dobrych.
KKK
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: sybic »

Pamiętają też tylko ostatnie wydarzenia.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: szarotek »

Ksero pisze:Nie od dziś wiadomo, że ludzie pamiętają więcej złych rzeczy od dobrych.
Ewolucja nas tak ukształtowała ;)

Durczok ma niezłą głowę, ciekawie komentuje i dobrze przygotowuje Fakty, wolę go od Lisa (nie robi ustawek)
... a reszta mnie nie dotyczy i co zrozumiałe, mało obchodzi ... też ta ewolucja ;)
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Kamil Durczok

Post autor: miwaszkiewicz »

Kiedy zobaczyłem, że w tym wątku pojawiły się nowe posty, myślałem, że ktoś podzielił się opinią na temat ostatnich plotek dotyczących Kamila Durczoka. Plotek, które stają się coraz bardziej potwierdzone. Otóż od kilku dni krążą po sieci informacje, że Durczok ma romans z Anną Dereszowską. Dzisiaj jeden z popularniejszych serwisów plotkarskich donosi, że Dereszowska była widziana - nazwisko Durczoka nie pada - z tą bardzo znaną osobą w Londynie, Kazimierzu Dolnym i gdzieś tam jeszcze... Oboje są ze Śląska - co zaznacza serwis.

Jeśli to okaże się prawdą, to stracę szacunek dla tego człowieka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: beznicku, Google [Bot] i 16 gości