Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

podlasie1978
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 03 mar 2011, 08:11

Re: Magda Sakowska

Post autor: podlasie1978 »

Warto oglądać Wydarzenia, naprawdę warto, chociażby dla pani Magdy :tanczy: co za kobieta
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Od czasu, kiedy Wydarzenia prowadzi Magda Sakowska, przestałem o 19:00 przełączać na Fakty. Taki niby drobiazg, a cieszy :D Moim zdaniem jest najładniejszą prezenterka na rynku, która z dnia na dzień jest co raz lepsza :brawa: 100% profeska. Trzymam za nią kciuki. Mam nadzieję, że nie spocznie na laurach, a POLSAT dalej będzie w nią inwestował i na nią stawiał. :brawa: :brawa: :brawa:dla widzów uciechy rzecz jasna!
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Magda dziś prowadziła Wydarzenia.Jak zawsze była zjawiskowo piękna : po Wydarzeniach przeszła od stołu prezenterskiego do stolika programu Gośc Wydarzeń , gdzie właśnie jeszcze rozmawia z Prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz- Waltz. Polecam :brawa:
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Magda Sakowska

Post autor: lee »

Boska Sakowska ! :)
Dzisiaj Magda wygląda cudownie.Boje się tylko tego,że niedługo wróci Dorota Gawryluk i Magda pójdzie w odstawke :(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Magda Sakowska

Post autor: Debeet »

lee pisze:Dzisiaj Magda wygląda cudownie.Boje się tylko tego,że niedługo wróci Dorota Gawryluk i Magda pójdzie w odstawke :(
Myślę, że władze są świadome tego jak Magda jest lubiana i nie pójdzie w odstawkę ;)
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Magda Sakowska

Post autor: object »

Myślę, że władze są świadome tego jak Magda jest lubiana i nie pójdzie w odstawkę ;)
Tak samo jak świadomi byli Kaliniak? :rozglada:
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Dziś Magda rozmawiała w wdową po Marszałku Szmajdzińskim. Po tej rozmowie nie mam wątpliwości- Magda to dziennikarka z wielką klasą i wyczuciem. W dodatku nie rozkleja sie patrząc w oczy rozmówczyni. Nie robi miny zbitego psa, czy kota chcąc pokazać wszystkim do okoła jak strasznie cierpi wraz z Panią Szmajdzińską, co jest powszechne wśród jej koleżanek i kolegów po fachu. To była naprawdę ciekawa i rzeczowa rozmowa, bez zbędnych ckliwości. Sakowska to naprawdę zawodowiec z pierwszej ligi!!!
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Dziś w Gościu Wydarzeń Magda Sakowska przeprowadziła wywiad z Jarosławem Kaczyńskim!!! Uważam, że jest bezkonkurencyjna!!! W końcu mogłem się dowiedzieć, co się działo z człowiekiem uznawanym za gbura bez serca, obdartego z uczuć, kiedy dowiedział sie, że jego brat bliźniak zginął. Co robił, żeby chora matka nie dowiedziała sie prawdy. Było o tym jak przyleciał do Smoleńska i zobaczył ciało brata! Było o organizacji pogrzebu na Wawelu i o najbliższej rocznicy tragedii! Sakowska zachowała sie bardzo profesjonalnie nie weszła z Kaczyńskim w zwarcie. Nie prowokowała go swoimi pytaniami. Nie przerywała mu co chwilę. Rozmow była ciekawa i merytoryczna, a nie naszpikowana agresją. Sakowska pokazała, że można być dziennikarzem z klasą, który swoimi pytaniami umie dać widzowi ciekawy produkt. Zamiast bijatyki z której nic nie wynika, zobaczyłem kawał dobrej publicystyki na wysokim poziomie merytorycznym. U Sakowskiej nawet Kaczyński nie jest potworem :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Magda Sakowska

Post autor: nouze »

Nie oglądałem, ale z tego co piszesz wynika że nie zadawała mu niewygodnych pytań, takich które go drażnią a wymagają wyjaśnień. Przyjęła koncepcję rozmowy o wspomnieniach z 10.04, a nie sprawach bieżących. Na przykład Pochanke wiedząc że wspomnienia już mają nagrane na sobotę, chciała go przycisnąć, a jak wyszło każdy widział.
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Nie znam kulis i nie wiem co wiedziała Pochanke i dlaczego mu przerywała, może Ona tak lubi :D Napisałem tylko co widziałem i co wydało mi się warte podkreślenia. Uważam, że dobrze się dzieje, kiedy prowadzący rozmowy róznią sie od siebie, bo jaki sens miałoby oglądanie Sakowskiej, gdyby była taka sama jak prezenterki tvnu np.: wspomniana Pochanke? Kaczyński o sprawa bierzących nadaje codziennie, organizując konferencje, które wszyscy transmitują. Co więcej wiele rzeczy bierzących, to sprawki Kaczyńskiego :D więc dla mnie, mniej pytań Sakowskiej o sprawy bierzące, a więcej o straconego brata i jego życie po tej stracie bardzie interesowało, niż kolejna awantura, ciągłe przerywanie i udawadnianie kolejny raz, że Kaczyński to pieniacz. Pozdrawiam Sakowską za wyczucie i kompetencje :brawa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Magda Sakowska

Post autor: nouze »

No i po coż tak Panią Justynę dźgać złośliwie między oczy? :> Konferencja to nie wywiad, a wywiad to nie monolog. Też nie lubię jak redaktor(ka) przerywa bez powodu, ale w tym wypadku to raczej Kaczyński tak ma żeby nie dawać sobie wejść w słowo, kiedy mówi co chce nie odpowiadając na pytania. :mhm: Jeśli oglądałeś wczoraj Polskę i Świat na TVN24 to wiesz co miałem na myśli pisząc że "wiedziała że wspomnienia są już nagrane". Stąd też nie galopowałbym tak ze stwierdzeniem że Kaczyński to nie potwór, a Magda to cudotwórczyni. ;)
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Magda Sakowska prowadziła Wydarzenia, a teraz w programie Gość Wydarzeń rozmawia z Prof. Jaworowskim"ekspertem od Czarnobyla". Widać Magda jest niezastąpiona :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Sztukmistrz pisze:Widać Magda jest niezastąpiona
Raczej Gugała ma dziś wolne :lol2:
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Miałem rację Skowska jest niezastąpiona, dziś znowu prowadziła Wydarzenia, a teraz w Gość Wydarzeń rozmawia z posłem Wikińskim :brawa: kto ma wolne, a kto pracuje, to mnie zupełnie nie interesuje. Najważniejsze, że prowadzi Magda, bo laska jest naprawdę ogarnięta :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rex88 i 7 gości