POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat

Post autor: r_r16 »

Co myślicie o wiosennym spocie Polsatu? Moim zdaniem straszny chaos. Pomysł może fajny, ale realizacyjnie wypadło strasznie chaotycznie. Spot z jesieni był dużo lepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie ten z jesieni był lepszy. Widać pomysł był, ale gorzej z wykonaniem. Panuje za duży chaos, a i sam spot jest za długi, bo po 40-50 sekundach zaczyna nudzić (przynajmniej mnie).
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Polsat

Post autor: mfdtv4 »

A mi się wydaje, że ten chaos jest zamierzony :) Duży plus za to, że zrobili znowu spot, że jest lepszy od tego z poprzedniego sezonu ;) I wg mnie jest lepszy od tego TVNu z wiosny tego roku :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat

Post autor: Greg Haus »

Widziałem fragmenty MBtM i muszę powedzieć, że nie jest źle. Wydaje mi się, że format w przeciwieństwie do FG, czy TND utrzyma się przez kolejny/e sezon/y. Jedynie Sykut i Łozowski dla mnie do wymiany.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Polsat

Post autor: adik1148 »

Ja też muszę pochwalić MBTM ! Naprawdę przygotowanie programu dla mnie jest niesamowite ! Ale sceny to ściągnęli równo z X FACTOR'a !
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Polsat

Post autor: Marcin »

Super studio. Polsat ma najfajniejsze jury (chociaż Łozo faktycznie do wymiany) i prowadzących też (zwłaszcza Maćka Rocka).
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Polsat

Post autor: adik1148 »

Marcin pisze:Super studio. Polsat ma najfajniejsze jury (chociaż Łozo faktycznie do wymiany) i prowadzących też (zwłaszcza Maćka Rocka).
Okurat prowadzący jest jak najbardziej OK , tylko Sykut do wymiany , bo robi dziwne miny. Rock jest super , nadaje się jak najbardziej !
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Polsat

Post autor: pixie »

Niestety .. moim zdaniem Must be the music jest trochę lepsze od X factor.. Przede wszystkim tam jest większa różnorodność. Oglądając x factor mam czasami wrażenie, że wszyscy uczestnicy są do siebie podobni.. No..może raczej - większość.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Polsat

Post autor: mfdtv4 »

Nie znam oryginału MBTM, ale muszę przyznać, że o ile castingi podobały mi się tak sobie to pierwszy odcinek półfinałowy bardzo miło mnie zaskoczył. Format rzeczywiście przypomina Mam Talent, ale mnie się podoba. Przede wszystkim duży plus za studio i oprawę graficzną - wysoki poziom dorównujący TVNowi. Jury w MBTM jest dużo ciekawsze i wg mnie bardziej się zna na rzeczy niż XFactorowe. W XF mamy Kubę - jest świetny, wiadomo (odkryli go w Idolu), Majkę - która mówi - schudnij, przebierz się, podobało mi się, nie podobało mi się, jestem na tak; i Czesława, którego trudno zrozumieć, ale jest śmieszny. W MBTM jest Ela - doświadczona, ma za sobą Idola i JOŚ, Adama - doskonały dyrygent, zna się na rzeczy, znany z TZG, Korę - artystka, rock, starsze pokolenie i Łozo - młode pokolenie, również artysta. Tak więc jury w MBTM jest lepsze niż w X Factor. MBTM oceniam jak na razie na 4, a X Factor na 3- i oczekuję więcej po "największym muzycznym show"...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: piotrek888 »

Polsat jest bardzo dobrze przygotowany do Beatyfikacji Jana Pawła II. Relacje reporterskie w News i w Wydarzeniach. Jutro Sakowska będzie rozmawiała z Wałęsą, specjalne wydanie To był dzień. Brawo!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Finałowy odcinek show Must be the music był jedynym który obejrzałem w tv. Zazwyczaj oglądałem poszczególne występy w internecie. Podoba mi się to, że Polsat w przeciwieństwie do TVNu robi dłuższe programy, nie ma takiego pośpiechu - finał skończył się około 22:45. Kibicowałem w zasadzie zespołom - Enej, Noko, PodobaMiSię oraz Rotten Bark, także z wyniku jestem zadowolony. 2 edycja pewnie powstanie, bo oglądalność w porównaniu do ostatnich sobotnich show Polsatu była duża. Do wymiany jak dla mnie Paulina Sykut i Łozo. Według mnie więcej osób właśnie z Must be the music odniesienie sukces niż z X Factora.
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Polsat

Post autor: Tomasz2555 »

Otwarcie butiku aprocki & Brzozowski

Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Polsat

Post autor: Tomasz2555 »

Ciekawy wywiad z przesympatyczną pogodynką i nie tylko POLSATU :)
Obrazek
Szybko się rozkręcasz. Kolejne propozycje pracy sypią się jak z rękawa. Jak to robisz?
– Nie mam na to żadnego sposobu. Tak po prostu się dzieje. Zawsze pracowałam, wszystko toczyło się swoim torem, a kolejne propozycje jakoś tak przychodziły do mnie. Ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam i broń Boże nie było u mnie jakiegoś dążenia do tego, by robić kolejne rzeczy. Po prostu jeżeli ktoś robi to, co kocha i stara się robić to dobrze, zgodnie też ze swoim sumieniem i sercem, to życie daje mu kolejne prezenty.
Obrazek
Masz kolejne propozycje?
– Owszem pojawiają się. Mam dużo zdjęć, wywiadów. Teraz będę brała udział w bardzo fajnej akcji – Bezpieczne opalanie – w jednym z miesięczników. To bardzo fajna sprawa. Razem z Edytą Herbuś, Kasią Cichopek, Małgosią Sochą i jeszcze z kilkoma osobami będziemy ambasadorkami. Będziemy nakłaniać młodych i starszych ludzi do tego by uważali ze słońcem, bo to może być niebezpieczne.
Prowadzisz też program „Atleci”. Podoba ci się?
– Bardzo. Teraz będziemy mieli etap konsultacji lekarskich. Staramy się zachęcić ludzi do uprawiania sportu, chcemy pokazać im jak można to robić. Jak poprowadzić treningi by nie zrobić sobie krzywdy. Ludzie boją się aktywności fizycznej, wstydzą się często. Ale nie ma nic prostszego, trzeba po prostu wyjść z domu i zacząć biegać.
A jak tam przygotowania do ślubu?
– Właśnie się za to zabrałam i staram się małymi kroczkami coś robić. Ale jest ciężko wszystko szybko i sprawnie zrealizować. Najgorsze są te wszystkie kościelne zaświadczenia. i nauki przedmałżeńskie. Tego jest naprawdę bardzo dużo, ale myślę, że to taka próba dla przyszłych małżonków. Zaproszenia na ślub już zamówiliśmy.
Więc kiedy ślub?
– To tajemnica, ale powiem, że na pewno będzie ciepło i ceremonia będzie poza miastem.
Denerwujesz się?
– Teraz nie, ale myślę, że stres będzie przed samym ślubem. To wszystko jest jednak dużą imprezą, to prawie jak TOPtrendy (śmiech) i wymaga ona dużych przygotowań. Wymaga skupienia i czasu. Przyjedzie cała rodzina, przyjadą znajomi więc na pewno będzie stres. Ale najważniejsza będzie ta chwila kiedy stoi się przed ołtarzem i składa się przysięgę. To jest bardzo wzruszający moment. Tak naprawdę nikt nie wie jak to będzie odczuwał, bo to jest nowa sytuacja.
Wesele będzie skromne czy huczne?
– Będą przyjaciele, rodzina kilka osób z pracy. Zbierze się trochę osób, bo nawet jeżeli zaproszę siedemdziesiąt osób, to drugie tyle to osoby towarzyszące.
Suknia ślubna już gotowa?
– Nie. Do końca maja chcę wymyślić jakiś projekt z pomocą chłopców z Boho Boko. Kolor będzie biały. Myślałam o krótkiej sukni, ale ostatnio zobaczyłam pokaz mody Maćka Zienia i zobaczyłam sukienkę, która do połowy uda miała materiał kryjący, a do kostek była przezroczysta. Piękne rozwiązanie na połączenie krótkiej sukienki z długą.
A myślisz już o dziecku? – Pewnie przyjdzie i na to czas, ale
nie wyobrażam sobie żeby to planować. To tak samo jak ze ślubem. Jeżeli wiesz, że chcesz powiedzieć „Tak” to to robisz. Tak samo z dziećmi, trzeba to poczuć. Ale jak jest miłość, to będą i dzieci.
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Polsat

Post autor: martusia5004 »

Agnieszka Popielewicz na Eska Music Awards :)
Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Polsat

Post autor: Tomasz2555 »

A tutaj na Fashion Week Poland :))
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości