[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

Na 100% głównymi gwiazdami konferencji sierpniowej TVN'u będzie to małżeństwo z TzG . Rosną nam nowe, kolejne gwiazdy TVN'u :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Natasza Urbańska to jedna z najlepszych kandydatek. Wspaniała uroda, wielki talent, umiejętność pracy przed kamerą. I może zatańczy coś na wejście. Pamiętacie, jak wyskoczyła z walizki? Najfajniejsze tańce z programu należą do niej!

Józefowicz - można go lubić bądź nie. Ja za nim nie przepadam. Ale nie zmienia to faktu, że będzie właściwą osobą na właściwym miejscu. jest rzeczą oczywistą, że będzie oceniał bardziej kompetentnie, niż Zbigniew Wodecki.

Zapowiada się ciekawie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Łukasz »

A ja wręcz odwrotnie. Wolę Józefowicza od samej Nataszy. Józefowicz kojarzy mi się z najlepszymi latami Edyty Górniak, natomiast Natasza z jakimś programem w TVP, którym się wszyscy swego czasu zachwycali.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Przypomnijcie sobie tę sambę. :D

http://www.youtube.com/watch?v=nHTq71v-T7k
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Mój komentarz dla tych Państwa - :grozi: :grozi: :grozi: :grozi: :grozi:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

rogi pisze:Spokojnie, to tylko była moja propozycja. Po prostu lubię ich. A co do twoich propozycji to wyglądają ciekawie ;) Ale: Mielcarz - dopiero co została wyrzucona z Top model
Z tą Mielcarz, to napisałeś nieprawdę. Magda Mielcarz sama zrezygnowała z uczestnictwa drugiej edycji "Top Model" ze względów zawodowo-osobistych.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: podmark »

Natasza już jest nielubiana przez ludzi, a co dopiero będzie teraz ?

Skrzynecka denerwowała sporo osób, ale była do zniesienia w TzG. Teraz wyszła na wielką ofiarę wielkiej telewizji, która pozbyła się kobiety po wielu poronieniach, której wreszcie udało się zajść w ciążę i wszystko układać po jej myśli, aż tu nagle zastępują "sympatyczną Kasię" (bo teraz pewnie nawet dla jej przeciwników taką będzie) Nataszą Urbańską, która może i jest perfekcyjna we wszystkim co robi, ale prze po trupach do celu. Do tego obecność Józefowicza w jury przeleje czarę goryczy - Natasza choćby stawała na uszach sympatii widzów niestety nie zdobędzie, znowu odniesie porażkę przez zbieg dziwnych okoliczności (to się chyba nazywa pech...), a widzowie zamiast namiętnie oglądać "ten zmieniony" TzG, przełączą na coś innego.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: rogi »

Trzeciak pisze:
rogi pisze:Spokojnie, to tylko była moja propozycja. Po prostu lubię ich. A co do twoich propozycji to wyglądają ciekawie ;) Ale: Mielcarz - dopiero co została wyrzucona z Top model
Z tą Mielcarz, to napisałeś nieprawdę. Magda Mielcarz sama zrezygnowała z uczestnictwa drugiej edycji "Top Model" ze względów zawodowo-osobistych.
Wiesz co, nie mam pojęcia czy to była prawda, ale jakiś portal plotkarski tak na początku podawał i właśnie na tę informację się powoływałem.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

rogi pisze:
Trzeciak pisze:
rogi pisze:Spokojnie, to tylko była moja propozycja. Po prostu lubię ich. A co do twoich propozycji to wyglądają ciekawie ;) Ale: Mielcarz - dopiero co została wyrzucona z Top model
Z tą Mielcarz, to napisałeś nieprawdę. Magda Mielcarz sama zrezygnowała z uczestnictwa drugiej edycji "Top Model" ze względów zawodowo-osobistych.
Wiesz co, nie mam pojęcia czy to była prawda, ale jakiś portal plotkarski tak na początku podawał i właśnie na tę informację się powoływałem.
Portale plotkarskie to ostatnie źródła na które ktokolwiek powinien się powoływać. Magda Mielcarz sama w Dzień Dobry TVN przyznała, że zrezygnowała z Top Model na rzecz innych planów zawodowych.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Debeet »

adik1148 pisze:bo na razie to jakiś kosmos , że przechodzą (oczywiście razem) do TVN'u :)
Gdzieś kiedyś czytałem, że jak ktoś będzie chciał jedno z nich do jakiegoś programu to muszą być oboje - tak sobie wymyślił Józefowicz. Wóz albo przewóz.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

ktos pisze:to na razie znamy 8 gwiazd które będą tańczyć

Billguun Ariunbataar
Stanisław Karpiel Bułecka
Katarzyna Pakosińska
Kacper Kuszewski
Anna Wendzikowska

nie potwierdzone oficjalnie
Katarzyna Zielińska - Stefano Terrazzino
Katarzyna Herman - Rafał Maserak
Weronika Marczuk - Jan Kliment
kolejna oficjalna gwiazda
Jagna Marczułajtis
http://www.tvn.pl/news/5560/view
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Debeet »

Widzę, że TVN nadal zwiększa zakres słowa "gwiazda". Niedługo będą pewnie organizowane castingi jak do Mam Talent, bo wszyscy staniemy się gwiazdami :)
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: D00 »

Zostawię tutaj linka i odejdę, bo nie wiem, co powiedzieć ;)

http://www.plotek.pl/plotek/1,111485,99 ... ami__.html
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

D00 pisze:Zostawię tutaj linka i odejdę, bo nie wiem, co powiedzieć ;)

http://www.plotek.pl/plotek/1,111485,99 ... ami__.html
Dlaczego nie :lol2: Ale zastanawiam się jaki będzie komentarz Urbańskiej jeśli ten czarnoskóry sportowiec będzie wygrywał na SMSy, mając na uwadze jej komentarz do wygranej Isis Gee w konkursie selekcyjnym do Eurowizji :lol2: :lol2: Józefowicz też palnął po przegranej Urbańskiej w TzG "Jaka stacja takie gwiazdy", to chyba najbardziej antypatyczna para szołbizu, i co z tego , że ładni i zdolni :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Gazeta Fakt podaje że za Tyszkiewicz w jury ma siedzieć Fraszyńska
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości