Głosowanie na ulubione programy informacyjne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Jaki program informacyjny oglądasz najczęściej?

Wiadomości
6
23%
Serwis informacyjny
0
Brak głosów
Wydarzenia
2
8%
Fakty
16
62%
Teleexpress
0
Brak głosów
Kurier
0
Brak głosów
Panorama
1
4%
24 godziny
1
4%
 
Liczba głosów: 26

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

GÂłosowanie na ulubione programy informacyjne

Post autor: Marcin »

Nie mogÂłem powstrzymaĂŚ siĂŞ od zaÂłoÂżenia tej ankiety :wink: Mianowicie jaki program informacyjny oglÂądacie najczĂŞÂściej? Ja gÂłosujĂŞ na Fakty.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Fakty obowiÂązkowo, poza tym Magazyn 24 Godziny. Od czasu do czasu zdarza mi siĂŞ obejrzeĂŚ Wydarzenia i WiadomoÂści, z tym Âże te drugie naprawdĂŞ sporadycznie. Nie mogĂŞ siĂŞ przekonaĂŚ do telewizji publicznej, nawet tej rzÂądzonej przez Jana Dworaka.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A opcja "Serwis informacyjny" tyczy siĂŞ TVN24, czy moÂże TRWAM TV? :D
[bo w obu przypadkach seriwsy tak siĂŞ nazwyajÂą, choĂŚ w ciagu dnia na TVN24 mĂłwiÂą teÂż 'DzieĂą na Âżywo'] 8)
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mo¿e Was zdziwiê, ale ja ogl±dam wiêkszo¶æ z polskich programów informacyjnych. Ma³o tego - w wolnych chwilach w³±czam an BBC World, EuroNews i czasami na CNN. Oczywi¶cie regularnie ogl±dam Wiadomo¶ci - wiêkszo¶c wydan. Je¿eli dzieje siê co¶ ciekawego stram siê obejrzêæ tak¿e Fakty i Wydarzenia (wczêsniej INFORMACJÊ). Wszak muszê wiedzieæ co krytykujê. Jednym okiem spogl±dam na TVN24, czê¶ciej na TVP3 - serwisy regionalne (Kraków oraz Katowice) i wieczorne wydania Kuriera.
Podsumowanie:
1) codziennie WiadomoÂści
2) bardzo czĂŞsto TVN24 oraz TVP3
3) od czasu do czasu Fakty (kiedy chcĂŞ dopiec ÂŁukaszowi :twisted: )
4) sporadycznie Wydarzenia (juÂż czĂŞÂściej byÂły Informacje)
5) w weekendy BBC World, EuroNews i od ÂświĂŞta CNN.

Dla poprawy humoru - TV TRWAM :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

szymcio9 pisze:A opcja "Serwis informacyjny" tyczy siĂŞ TVN24, czy moÂże TRWAM TV? :D
[bo w obu przypadkach seriwsy tak siĂŞ nazwyajÂą, choĂŚ w ciagu dnia na TVN24 mĂłwiÂą teÂż 'DzieĂą na Âżywo'] 8)
TVN24 oczywiÂście :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości