[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Był reżyser Gwiazdy tańczą na lodzie... To już wiadomo dlaczego ekipa 13 edycji Tańca z gwiazdami jest niczym ta z 3 edycji GTNL
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

Wiecie co , tak myślałem , że to będzie ten reżyser, bo pierwsze co mi przyszło do głowy po ujawnieniu tych pierwszych "gwiazd" to GTNL :/
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:Wiecie co , tak myślałem , że to będzie ten reżyser, bo pierwsze co mi przyszło do głowy po ujawnieniu tych pierwszych "gwiazd" to GTNL :/
A kto poza wszędobylską Zielińską tańczył jeszcze na lodzie?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

Nikt , ale właśnie taie "gwiazdy " tam tańczyły , czyli nie gwiazdy :)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

Adrian ;P pisze:To już wiadomo dlaczego ekipa 13 edycji Tańca z gwiazdami jest niczym ta z 3 edycji GTNL
Co ma do tego Sobociński? Uczestników zbierała jak zresztą od lat producentka TzG.
Sobociński to bardzo dobry reżyser - ten kto oglądał jego ostatnie reżyserowane projekty wie, że zna się na rzeczy.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

DJ Ice pisze:Co ma do tego Sobociński? Uczestników zbierała jak zresztą od lat producentka TzG.
Sobociński to bardzo dobry reżyser - ten kto oglądał jego ostatnie reżyserowane projekty wie, że zna się na rzeczy.
Wg mnie dwaj poprzedni reżyserzy również nieźle się sprawdzili :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Z Magdą Soszyńską zatańczy Karpiel-Bułecka, a z Izą Janachowską Urbański. Kolejność przedstawiania par nieprzypadkowa, to tancerki są tu gwiazdami.
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W najnowszym "Wprost" Najsztub rozmawia z Józefowiczem. Trochę zrobili z Józefowicza idiotę za sprawą zamiłowania do ekologii, ale o "Tańcu" też było:
"Daje mi to fantastyczną szansę zareklamowania spektaklu <<Pola Negri>>, est to rodzaj pewnego układu z TVN"

"To była dziwna propozycja, zaskakująca, ten pomysł TVN żeby nas oboje, mnie i Nataszę zatrudnić, a ponieważ ja jestem przed premierą spektaklu, to umówiliśmy się w ten sposób, że pokażę trzy duże fragmenty widowiska w czasie najwyższej oglądalności. Na otwarcie <<Tańca z gwiazdami>> będą takie sceny z <<Poli Negri>>, w środku i na koniec, Natasza też się w tym pokaże, jako wykonawczyni. To fantastyczna dla nas promocja."

"Była nawet rozmowa, że jest to możliwość dłuższej współpracy, ale nie mam na to czasu."
Krótko mówiąc, Józefowicz z Nataszą są po to, by zareklamować się i spadać. Nawet tego nie ukrywają. Zastanawiam się więc, po co było zmieniać obsadę, skoro program jest już na wykończeniu. Choć ja i tak jestem specyficznym widzem "Tańca", bo oglądam ich tylko dla genialnych choreografii...
Nie mnie jednak trochę żałuję odchodzącej obsady, zwłaszcza zastąpienia Tyszkiewicz Fraszyńską.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 78309,3604 - tutaj jeszcze niedopełniona lista kto z kim zatańczy?
interia.pl pisze:Katarzyna Zielińska w parze z Rafałem Maserakiem,
Aleksandra Kisio w parze z Łukaszem Czarneckim,
Katarzyna Pakosińska w parze ze Stefano Terrazzino,
Kacper Kuszewski w parze z Anną Głogowską,
Dariusz Kordek w parze z Blanką Winiarską,
Weronika Marczuk w parze z Janem Klimentem,
Michał Szpak w parze z Pauliną Biernat,
Marta Krupa z parze z Przemysławem Juszkiewiczem,
Stanisław Karpiel-Bułecka w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno,
Bilguun Ariunbaatar w parze z Janją Lesar,
Jagna Marczułajtis w parze z Krzysztofem Hulbojem,
Zbigniew Urbański w parze z Izabelą Janachowską,
Anna Wendzikowska i Kazimierz Mazur zatańczą z nowymi tancerzami, których nazwisk jeszcze nie ujawniono.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Trzeciak pisze:http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 78309,3604 - tutaj jeszcze niedopełniona lista kto z kim zatańczy?
interia.pl pisze:Anna Wendzikowska i Kazimierz Mazur zatańczą z nowymi tancerzami, których nazwisk jeszcze nie ujawniono.
No, jeśli Wendzikowska zatańczyłaby z Łowickim, którego nazwisko pojawiało się w temacie, to dotychczasowa czołówka tancerzy czyli Maserak i Terrazino zostanie zdetronizowana :lol2: czego sobie życzę :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ziom »

Niestety w tej edycji niektórzy tancerze są bardziej znani od swoich "gwiazd".
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: rogi »

Ja nie wiem dlaczego TVN organizuje castingi na nowych tancerzy do programu, jak i tak praktyczna większość to Ci dotychczasowi.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Amy »

ziom pisze:Niestety w tej edycji niektórzy tancerze są bardziej znani od swoich "gwiazd".
I to jest kolejny powód, dlaczego powinno się zakończyć "Taniec z gwiazdami". Może w 14. edycji zatańczą Maserak z Izą Janachowską? Stefano z Kamilą Kajak? To chyba jedyne co im pozostanie, bo to lepsze od Candy Girl i "gwiazd" jej pokroju.
This is not the end, this is not the beginning.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ziom »

Program Must Be The Music Tylko Muzyka będzie nadawany tej jesieni o 20 w niedzielę. Mimo tego że formuła Tańca z gwiazdami chyba się już wyczerpuje to myślę ze muzyczne show Polsatu TVN pokona bez problemu.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Też myślę, że Polsat przegra niedzielną rywalizację. Serial TVP też pewnie pokona Must Be The Music. Sobota była dużo lepszą porą dla tego programu. Od wielu sezonów Polsat emitował w soboty duże, głównie muzyczne show. Czyżby aż tak bali się konkurencji? :?

Fragmenty musicalu Józefowicza i Urbańskiej mają pojawić się w programie aż 3 razy. Myślę, że gdyby nie to nie zgodziliby się na udział w programie. Nie sądzę że w 14 edycji (o ile będzie, a pewnie będzie) zobaczymy parę Urbańska-Józefowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości