Wybory w Ameryce - relacje w Polsce

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

michos i jak wraÂżenia ? :wink:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

NapisaÂłem - siÂła wyÂższa - w kablĂłwce nie byÂło Âżadnego kanaÂłu z paczki TVN. Z tego co wiem programy ITI majÂą bardzo sÂłaby sygnaÂł i Âźle reagujÂą na zmiany w pogodzie. Zamiast FaktĂłw byÂł czarny ekran. ObejrzaÂłem wiĂŞc tylko WiadomoÂści i Wydarzenia.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No dobra powiem tylko 2 s³owa bo nie chce mi siê opisywac dok³adnie ich treœci.Dzisiaj fakty by³y bardzo dobre i dzisiaj pobi³y konkurencje na g³owê.(oczywiœcie tyczy siê to reporterów i i ich materia³ów a nie nudnego rymana) Ale podkreœlam dzisiaj a nie zawsze :!: :!: :!:
To byÂł wyjÂątek :!: :!: :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja dalej nie mam tivi .............................. :(:(:( :cry: :cry: :cry: :cry: a da siê jakoœ sciagn¹Ì ? z neostrady albo z k¹dœ ???
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Maciekw pisze:zabrak³o mi naprzyk³ad ³¹czenia z M³odkowskim i spojrzenia na wyboru w USA z perspektywy gie³dowych oraz walutowych parkietów zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.
I dobrze Âże go nie byÂło. MÂłodkowski jakoÂś w Faktach nie potrafi siĂŞ pozbieraĂŚ, wydaje siĂŞ nieprzygotowany mĂłwi wolno, maÂło konkretnie o wszystkim i o niczym. Takie Âłapu-capu.A poza tym ma niby tyle do powiedzenia, Âże trzeba mu przerywaĂŚ wchodzÂąc w pĂłl sÂłowa i gÂłupio to wypada. To nie jest program ekonomiczny. KrĂłtko i treÂściwie ma powiedzieĂŚ co w finansach, ale on tego nie potrafi.
Maciekw pisze: By³y ma³e problemy z dŸwiêkiem oraz przed ³¹czeniem z Ing¹ Rymanowski na kilka sekund zamilcza³ tak jakby mia³ problem z prompterem i nie wiedzia³ co powiedzieÌ.
Tu coœ nie tak by³o z Worochem. Zapowiedzia³ go, a ten mu nic nie odpowiedzia³ (nawet nie drgn¹³) i podejrzewam, ¿e powiedzieli Rymanowi na ucho, ¿e chyba ten go nie s³yszy i zacz¹³ od rozmowy z Ing¹. Trochê to trwa³o zanim siê przestawi³ (prompter, kartki). I gdy Ryman rozpocz¹³ wstêpny monolog, Woroch nagle zacz¹³ kiwaÌ g³ow¹ jak on to zawsze robi przy s³uchaniu pytaù, ale pytanie Ryman nagle skierowa³ do Rosiùskiej, co mnie bardzo zaskoczy³o.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

a da siê jakoœ sciagn¹Ì ? z neostrady albo z k¹dœ ???
Tylko dla u¿ytkowników neostrady fakty on-line s¹ dostêpne ale to te¿ wybrane materia³y i przewa¿nie materia³y tylko z kraju czyli o wyborach nie. Nawet u¿tkownicy neostrady nie mog¹ tego œci¹gn¹Ì i wys³aÌ. Chcia³em wys³aÌ ³apu-capu z Anitk¹ ale nie mozna bo s¹ blokady które nie pozwalaj¹ œci¹gaÌ :cry: Mam trochê poœci¹ganych faktów z Anitk¹ ale mogê tylko ja to ogl¹daÌ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości