[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

A w przyszłym tygodniu - nowa strona internetowa xfactor.tvn.pl.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Skąd wiesz ?
Jeśli to prawda to zapewne dopiero 2 stycznia dowiemy się czy Edyta Górniak będzie jurorką X FACTOR'a :(
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Stąd: http://www.tvn.pl/news/7823/view
Już w pierwszym tygodniu stycznia zapraszamy do korzystania z nowej odsłony strony programu "X Factor"! A na niej: występy uczestników pierwszej edycji, materiały zakulisowe, relacje z precastingów do drugiej edycji i wiele, wiele więcej!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Już się doszukałem :) Wreszcie ...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

według gazety Fakt to Górniak będzie w Bitwie
http://www.fakt.pl/Gorniak-stawia-warun ... 174,1.html

słabe źródło ale może tym razem piszą prawdę :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

matik pisze:Tak, od 10 do 13 i chyba od 26 do 27/28
Od 10 do 12 i od 25 do 27 stycznia w Zabrzu, a 31 stycznia (II etap) w Warszawie.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Swietnie! Czyli castingi w Warszawie odpadają ;)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Przed świętami mieliśmy poznać nowego jurora X ACTOR , ale jak na razie ani widu , ani słychu :/ Edyta Górniak długo podpisuje umowy , ale żeby aż tak ? :P
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: X FACTOR

Post autor: rogi »

Co do Górniak to słyszałem, że raczej będzie jurorką ale w TVP2 - w "Bitwie na głosy".
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: X FACTOR

Post autor: Nika »

Fajnie by było jakby podkupili od Polsatu Zapendowską. Mówię Wam, to byłby transfer wręcz dekady.
Gdyby trzecim jurorem mógłby być facet, już dawno by się pewnie dogadali z Nergalem.
A tak to nie wiem, może Dudziakowa? Ona fajna kobita jest i by dużo wniosła. No i zna się na muzyce chyba nawet lepiej niż Kuba i Czesiu razem wzięci.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Dudziakowa ? Chyba zwariowałeś ! Ona nie pasuje do TVN'u ! Tu musi być kontrowersyjnie , młoda i pięknie , a ona ani kontrowersyjna , ani młoda , ani piękna. Ona to niech se w TVP będzie - tam pasuje. To musi być ktoś o kim cała Polska mogłaby mówić. Myślę , że jak nie Edyta Górniak to może Monika Brodka - jest młoda , zna się na show ( wygrała Idola ) , jest w pewien sposób kontrowersyjna i lubi się z pozostałymi jurorami. Nie wierzę w to co mówię , ale ona naprawdę pasowałaby do X FACTOR'a . Ja chciałbym Górniak !
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Górniak kompletnie mi nie pasuje do tego programu. Tak samo jak samozwańczy autorytet we wszystkich dziedzinach, Jakub Wojewódzki, który, ośmielę się powiedzieć, zniszczył I edycję programu. Sprzeczki jurorów i lobbowanie swoich podopiecznych są naturalną konsekwencją formatu, ale są pewne granice zachowań, które Kuba przekroczył. Dla mnie idealnym składem jurorskim byłby Czesław, Nergal, Sablewska i Brodka. Niestety, teraz pojawi się tylko i wyłącznie nowa jurorka, więc stawiam na Monikę. Ta dziewczyna jest fenomenem - jako jedna z nielicznych wygranych talent-show zrobiła prawdziwą karierę, tworzy świetną, niebanalną muzykę (jej "Granda" od września 2010 roku jest w czołówce sprzedaży płyt w Polsce!), ma swój niepowtarzalny styl i myślę że idealnie by się wpasowała w program. Do tego mogła by stworzyć z Czesławem świetną koalicję przeciw Wojewódzkiemu (któremu bardzo życzę, by w nadchodzącej edycji otrzymał zespoły, z których tak kpił w I edycji [nie twierdzę że Avocado i Sweet Rebels byli wybitnymi zespołami, ale wyrzucenie fenomenalnych Dziewczyn, które powinny być w finale uważam do tej pory za wyrachowane chamstwo]).
Liczą się tylko Fakty.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

czerk pisze:Górniak kompletnie mi nie pasuje do tego programu. Tak samo jak samozwańczy autorytet we wszystkich dziedzinach, Jakub Wojewódzki, który, ośmielę się powiedzieć, zniszczył I edycję programu. Sprzeczki jurorów i lobbowanie swoich podopiecznych są naturalną konsekwencją formatu, ale są pewne granice zachowań, które Kuba przekroczył. Dla mnie idealnym składem jurorskim byłby Czesław, Nergal, Sablewska i Brodka. Niestety, teraz pojawi się tylko i wyłącznie nowa jurorka, więc stawiam na Monikę. Ta dziewczyna jest fenomenem - jako jedna z nielicznych wygranych talent-show zrobiła prawdziwą karierę, tworzy świetną, niebanalną muzykę (jej "Granda" od września 2010 roku jest w czołówce sprzedaży płyt w Polsce!), ma swój niepowtarzalny styl i myślę że idealnie by się wpasowała w program. Do tego mogła by stworzyć z Czesławem świetną koalicję przeciw Wojewódzkiemu (któremu bardzo życzę, by w nadchodzącej edycji otrzymał zespoły, z których tak kpił w I edycji [nie twierdzę że Avocado i Sweet Rebels byli wybitnymi zespołami, ale wyrzucenie fenomenalnych Dziewczyn, które powinny być w finale uważam do tej pory za wyrachowane chamstwo]).

całkowicie się zgadzam.
szkoda że w 2 edycji nie będzie 4 jurorów bo naprawdę jest o wiele lepszy format wtedy, nie wyobrażam sobie brytyjskiego formatu tylko z trzema kategoriami jak to było jeszcze za czasów Leony Lewis. miałem cichą nadzieję iż w Polsce teraz to się zmieni , ale jak widać nic z tego.
Górniak nie pasuje do programu, tak samo jak Wojewódzki. wgl Czesława też bym wywalił i zmienił kompletnie skład jurorski. Brodka jak najbardziej jurorem :) Byłoby idealnie.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Jest nowa strona programu!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Już w czwartek 5 stycznia o godz. 14.00 tylko u nas dowiecie, czy któraś z plotek okazała się prawdziwa. U nas jako pierwsi poznacie tajemniczego trzeciego jurora!
http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci/17951 ... s,0,i.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość