[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Skoro to dzieło uczestników, to dlaczego jest ono "przypięte" do oficjalnych reklam na Youtube (przed wybranym filmem umieszczana jest reklama, a pod jej koniec kliknij tutaj aby zobaczyć niespodziankę) czy coś w tym stylu?
tvn - latem programowo najgorsza!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

http://www.xfactortvn.pl/
To nie jest youtube... To osobno utworzona strona. Strona internetowa X factor TVN to: xfactor.tvn.pl Natomiast tu jest to: xfactortvn.pl :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

mojpierwszyraz pisze:Skoro to dzieło uczestników, to dlaczego jest ono "przypięte" do oficjalnych reklam na Youtube (przed wybranym filmem umieszczana jest reklama, a pod jej koniec kliknij tutaj aby zobaczyć niespodziankę) czy coś w tym stylu?
Właśnie o to samo miałem zapytać. Jest to reklama programu X Factor - na koniec pokazuje się logo programu, a poza tym na górze pisze wyraźnie SOBOTA 20.00.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

r_r16 pisze:
mojpierwszyraz pisze:Skoro to dzieło uczestników, to dlaczego jest ono "przypięte" do oficjalnych reklam na Youtube (przed wybranym filmem umieszczana jest reklama, a pod jej koniec kliknij tutaj aby zobaczyć niespodziankę) czy coś w tym stylu?
Właśnie o to samo miałem zapytać. Jest to reklama programu X Factor - na koniec pokazuje się logo programu, a poza tym na górze pisze wyraźnie SOBOTA 20.00.
To nie jest żadna reklama. Czytajcie wcześniejsze wpisy ze zrozumieniem...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Czytam wpisy ze zrozumieniem. I widzę także, ze reklama X Factor z YouTube odnosi do tej właśnie strony. Jest na niej informacja, zachęcająca do oglądania X Factora w sobotę o 20.00. Jest zdjęcie nowego składu jurorskiego. Na końcu pojawia się reklama płyty P!NK. Także kompletnie nie wygląda mi to na wideo zrobione przez uczestników programu w ramach jakiejś tam demonstracji.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

r_r16 pisze:Czytam wpisy ze zrozumieniem. I widzę także, ze reklama X Factor z YouTube odnosi do tej właśnie strony. Jest na niej informacja, zachęcająca do oglądania X Factora w sobotę o 20.00. Jest zdjęcie nowego składu jurorskiego. Na końcu pojawia się reklama płyty P!NK. Także kompletnie nie wygląda mi to na wideo zrobione przez uczestników programu w ramach jakiejś tam demonstracji.
Dokładnie o to mi chodzi.
felek pisze:
r_r16 pisze:
mojpierwszyraz pisze:Skoro to dzieło uczestników, to dlaczego jest ono "przypięte" do oficjalnych reklam na Youtube (przed wybranym filmem umieszczana jest reklama, a pod jej koniec kliknij tutaj aby zobaczyć niespodziankę) czy coś w tym stylu?
Właśnie o to samo miałem zapytać. Jest to reklama programu X Factor - na koniec pokazuje się logo programu, a poza tym na górze pisze wyraźnie SOBOTA 20.00.
To nie jest żadna reklama. Czytajcie wcześniejsze wpisy ze zrozumieniem...
Radzę uważniej przyglądać się temu, o czym ktoś wspomina. Bo wychodzi to mega śmiesznie. :)
tvn - latem programowo najgorsza!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

No to wam tłumacze, że to wideo jest nagrane przez grupę wokalistów. To nie jest strona X factora tylko jakaś nieoficjalna strona, więc ktoś mógł sobie zrobić baner, że X-Factor w sobote o 18.00 :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

To dlaczego TVN podpięło tę stronę do swojego OFICJALNEGO zwiastuna emitowanego na YouTube?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Ale zaraz, zaraz... ta sama reklama była w zeszłej edycji, pojawiała się na oficjalnym kanale TVN na You Tube.
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Dlatego nie wygląda mi to na filmik uczestników. Całość jest typowym zachęceniem do oglądania X Factora, poza tym jak już pisałem, jest zlepiony z oficjalnymi zapowiedziami TVN.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tak, czy siak mam nadzieję, że w tym roku X Factor zostanie kopa i wreszcie poziom muzyczny uczestników i poziom live'ów będzie wysoki. Oby live'y trwały przynajmniej do 22.10 i były jakieś gwiazdy, bo... będzie źle.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Ostatni uczestnik - mogliby wprowadzić jakąś historię tego faceta przed jego występem, bo po nim czułem się zdezorientowany. Publiczność śpiewa razem z nim, Tatiana płacze, reszta wypowiada się o nim ciepło. O co tu chodzi?

Jak na razie pod względem realizacji pierwszy odcinek wyglądał tak jak poprzednia seria. Może nawet trochę biedniej pod względem muzyki w tle.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Rzeczywiście realizacja podobna, zmieniono belkę z nazwiskami, no i ta cudna scenografia :) Ale wokalnie było super, spokojnie Ewelina, ta żółta kuleczka, Zioła i gość od Dżemu do judges houses mogą przejść. Poza tym, Tatiana bardzo pozytywnie się zapowiada. Przypominam, że castingi 1. edycji były najmniej krytykowane i tu utrzymanie poziomu to akurat dobry znak.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Nie jestem zaimponowany… wyglada dokladnie tak samo, jak rok temu tylko inne tlo i troche swiatelek wiecej (bo w istocie to ta sama scenografia)… no i Tatiana - ktora jest fajna.

Poczatek szybki, bez huku.. w 3 minuty im sie udalo juz calosc wprowadzic. Powinni troche czasu spedzis wprowadzajac Tatiane, w szegolnosci - troche mazenia uczestnikow - takie otwarcie sezonu… momenty za kulisami - checemy tez poznac jurorow i ich stosunki wobec siebie. W pierwszej edycji to lepiej zrobili. Czy naprawde nie ma tam dobrego realizatora i scenarzysty? Czolowka taka sama, ale nie ma tu niespodzianki. Realizacja taka sama, Kuba dalej dyryguje wszystkim i wszystkimi. Czcionka belek dalej z Mam Talent (to nie problem, a cos mowi o braku perfekcyjosci - 'po co dobrze jak mozna latwiej'), no i nie ma koncowego podsumowania (z tym samym lektorem co na poczatku) tylko znow koleckja klipow pod napisami…. co nie najlepiej wrozy o tym jak bedzie w programach na zywo (gdzie w 1ej edycji koniec w opropnym pospiechu i bez prawdziwego pozegnania osoby wyeleminowanej - tylko pod napisami szybkie klipy!)… raczej ta sama formula tu bedzie… ;(

Oj mam nadzieje, ze sie myle… ale nie jest zle, ale nie jest zajebiscie, i nie widac postepu z edycji 1.. po za jurorem i kolorem sceny!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jaka niby ma być czołówka, skoro nawet UK ma taką? Dopiero od live'ów leciała inna, więc wszystko przed nami.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości