Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Zdjęcia bardzo ładne :) - ale mało :(
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Anita Werner

Post autor: Pavloo »

marcin_25 pisze:szybki jak błyskawica, szkoda tylko, że takie malutkie te screeny :(
Hehe. Co do rozmiaru to niestety tylko w takim rozmiarze mam dostęp do TV przez internet :(
szarotek pisze:Zdjęcia bardzo ładne :) - ale mało :(
Następnym razem postaram się więcej :)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Nie ma jej :D14 :(
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anita Werner

Post autor: lukaszbialas »

szarotek pisze:Nie ma jej :D14 :(
N dodatek Maciej Knapik dzisiaj w zastępstwie prowadził Fakty po południu. Masakra.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

lukaszbialas pisze:
szarotek pisze:Nie ma jej :D14 :(
N dodatek Maciej Knapik dzisiaj w zastępstwie prowadził Fakty po południu. Masakra.
Nie ma jej w faktach, ani w FpF, czasami tylko w Fpp.
Nie ma nigdy w programie inf, kto będzie prowadził te programy (wielka tajemnica !) .... a szkiełko (nudy na pudy) i inne programy zawsze z inf w programie o prowadzących !
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Anita Werner

Post autor: Arecki »

zgadzam się
    totalna masakra są ludzie stworzeni do przekazywania informacji k. górnicki b. tabla oczywiście a. Werner ale to jak prowadzi programy knapik to maskara jakaś zero empatii do widza zero uśmiechu :) :) pozdrawiam i czekam na Anitę
    szarotek
    Czasem tu wpada
    Czasem tu wpada
    Posty: 289
    Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

    Re: Anita Werner

    Post autor: szarotek »

    :( :( :(
    lukaszbialas
    Bywalec
    Bywalec
    Posty: 880
    Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

    Re: Anita Werner

    Post autor: lukaszbialas »

    Pewnie się rozchorowała, a szkoda bo wyglądało na to, że w weekend poprowadzi Fakty. Może wróci do soboty. Tydzień temu w Faktach weekendowych była Tadla, da Piotr Marciniak, a trzy Grzegorz Kajdanowicz, który od jakiegoś czasu prowadzi Fakty w każdy piątek.
    szarotek
    Czasem tu wpada
    Czasem tu wpada
    Posty: 289
    Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

    Re: Anita Werner

    Post autor: szarotek »

    lukaszbialas pisze:Pewnie się rozchorowała, a szkoda bo wyglądało na to, że w weekend poprowadzi Fakty. Może wróci do soboty. Tydzień temu w Faktach weekendowych była Tadla, da Piotr Marciniak, a trzy Grzegorz Kajdanowicz, który od jakiegoś czasu prowadzi Fakty w każdy piątek.
    Nie będzie mnie jakiś czas, prośba o fotki jak się pokaże, obejrzę po powrocie, z góry dziękuję :)
    A za Anitę trzymam kciuki :D
    Anja06
    Nowicjusz
    Nowicjusz
    Posty: 14
    Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 23:03

    Re: Anita Werner

    Post autor: Anja06 »

    Gdzie jest Anita? ;( Najpierw Beata Tadla a teraz Anita? Tylko nie to :( a przynajmniej mam taką nadzieję, bo tego już by było za dużo...
    lukaszbialas
    Bywalec
    Bywalec
    Posty: 880
    Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

    Re: Anita Werner

    Post autor: lukaszbialas »

    Jeśli Anita odejdzie z TVN i TVN24 to będzie wielka strata dla tych stacji. Po odejściu Tadli pewnie zrezygnują z duetów w Faktach (teraz nie są prowadzone w parach ze względu na remont studia - kiepski argument, po za tym remont się jeszcze nawet nie zaczął). Być może więc Anity nie zobaczylibyśmy w Faktach, a to dla niej argument do odejścia, ale gdzie?
    Jedyną opcją pozostają Wiadomości gdzie jest dwóch prezenterów głównego wydania, za kilka miesięcy dołączy jedna prezenterka - Beata Tadla. Anita mogłaby zostać tą drugą. Czworo prowadzących to optymalna opcja i byłby parytet. Możliwości transferu do Panoramy chyba nie ma. Od 7 maja będzie tam już nowa twarz Hanna Lis, a Wydarzenia mają sześcioro prowadzących, ale w Wiadomościach brakuje prezenterki, a TVN wyraźnie nie docenia Anity Werner, więc taki transfer wydaje się być możliwy.
    matik
    Przyjaciel TVNFakty.pl
    Przyjaciel TVNFakty.pl
    Posty: 5702
    Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

    Re: Anita Werner

    Post autor: matik »

    lukaszbialas pisze:Jeśli Anita odejdzie z TVN i TVN24 to będzie wielka strata dla tych stacji. Po odejściu Tadli pewnie zrezygnują z duetów w Faktach (teraz nie są prowadzone w parach ze względu na remont studia - kiepski argument, po za tym remont się jeszcze nawet nie zaczął). Być może więc Anity nie zobaczylibyśmy w Faktach, a to dla niej argument do odejścia, ale gdzie?
    Jedyną opcją pozostają Wiadomości gdzie jest dwóch prezenterów głównego wydania, za kilka miesięcy dołączy jedna prezenterka - Beata Tadla. Anita mogłaby zostać tą drugą. Czworo prowadzących to optymalna opcja i byłby parytet. Możliwości transferu do Panoramy chyba nie ma. Od 7 maja będzie tam już nowa twarz Hanna Lis, a Wydarzenia mają sześcioro prowadzących, ale w Wiadomościach brakuje prezenterki, a TVN wyraźnie nie docenia Anity Werner, więc taki transfer wydaje się być możliwy.
    Ciekawe, co o tym sądzi Anita Werner?
    Czy nie ma Pani wrażenia, że jest w redakcji "Faktów" niedoceniana? Jest Pani m.in. laureatką dwóch Wiktorów, Telekamery, ma Pani najdłuższy staż jako prowadząca "Fakty", a i tak prowadzi je samodzielnie tylko wtedy, gdy cała reszta jest na urlopie.

    Jestem w tej firmie dziewięć lat. Wszystko zawdzięczam ciężkiej pracy i zaufaniu jakie tutaj dostałam i absolutnie nie mam poczucia, że jestem niedoceniania.

    To jest Pani marzenie, żeby być kiedyś szefem "Faktów"?

    Nie. Nie mam takiego marzenia.

    Czy wyobraża sobie Pani pracę poza TVN?

    Na razie się nad tym nie zastanawiam. Jest mi dobrze tutaj, gdzie jestem. Pracuję w super drużynie.
    avatar
    Bywalec
    Bywalec
    Posty: 962
    Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

    Re: Anita Werner

    Post autor: avatar »

    lukaszbialas pisze:Jeśli Anita odejdzie z TVN i TVN24 to będzie wielka strata dla tych stacji. Po odejściu Tadli pewnie zrezygnują z duetów w Faktach (teraz nie są prowadzone w parach ze względu na remont studia - kiepski argument, po za tym remont się jeszcze nawet nie zaczął). Być może więc Anity nie zobaczylibyśmy w Faktach, a to dla niej argument do odejścia, ale gdzie?
    Jedyną opcją pozostają Wiadomości gdzie jest dwóch prezenterów głównego wydania, za kilka miesięcy dołączy jedna prezenterka - Beata Tadla. Anita mogłaby zostać tą drugą. Czworo prowadzących to optymalna opcja i byłby parytet. Możliwości transferu do Panoramy chyba nie ma. Od 7 maja będzie tam już nowa twarz Hanna Lis, a Wydarzenia mają sześcioro prowadzących, ale w Wiadomościach brakuje prezenterki, a TVN wyraźnie nie docenia Anity Werner, więc taki transfer wydaje się być możliwy.
    Podobno zaczął się,ale w nowej (niewidocznej na antenie) części budynku.(wpis z FB) :mhm:
    piotrek888
    Fan Forum
    Fan Forum
    Posty: 2727
    Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
    Kontakt:

    Re: Anita Werner

    Post autor: piotrek888 »

    Anita nie odchodzi z TVN24. Po prostu jej nie ma. Pracuje pewnie nad jakimś nowym formatem w związku z nową odsłoną TVN24.
    lukaszbialas
    Bywalec
    Bywalec
    Posty: 880
    Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

    Re: Anita Werner

    Post autor: lukaszbialas »

    matik pisze:
    lukaszbialas pisze:Jeśli Anita odejdzie z TVN i TVN24 to będzie wielka strata dla tych stacji. Po odejściu Tadli pewnie zrezygnują z duetów w Faktach (teraz nie są prowadzone w parach ze względu na remont studia - kiepski argument, po za tym remont się jeszcze nawet nie zaczął). Być może więc Anity nie zobaczylibyśmy w Faktach, a to dla niej argument do odejścia, ale gdzie?
    Jedyną opcją pozostają Wiadomości gdzie jest dwóch prezenterów głównego wydania, za kilka miesięcy dołączy jedna prezenterka - Beata Tadla. Anita mogłaby zostać tą drugą. Czworo prowadzących to optymalna opcja i byłby parytet. Możliwości transferu do Panoramy chyba nie ma. Od 7 maja będzie tam już nowa twarz Hanna Lis, a Wydarzenia mają sześcioro prowadzących, ale w Wiadomościach brakuje prezenterki, a TVN wyraźnie nie docenia Anity Werner, więc taki transfer wydaje się być możliwy.
    Ciekawe, co o tym sądzi Anita Werner?
    Czy nie ma Pani wrażenia, że jest w redakcji "Faktów" niedoceniana? Jest Pani m.in. laureatką dwóch Wiktorów, Telekamery, ma Pani najdłuższy staż jako prowadząca "Fakty", a i tak prowadzi je samodzielnie tylko wtedy, gdy cała reszta jest na urlopie.

    Jestem w tej firmie dziewięć lat. Wszystko zawdzięczam ciężkiej pracy i zaufaniu jakie tutaj dostałam i absolutnie nie mam poczucia, że jestem niedoceniania.

    To jest Pani marzenie, żeby być kiedyś szefem "Faktów"?

    Nie. Nie mam takiego marzenia.

    Czy wyobraża sobie Pani pracę poza TVN?

    Na razie się nad tym nie zastanawiam. Jest mi dobrze tutaj, gdzie jestem. Pracuję w super drużynie.
    Ja tylko przypomnę, że cytowany przez Ciebie wywiad był przeprowadzony prawie dwa lata temu. Od tego czasu mogła zmienić zdanie.
    ODPOWIEDZ

    Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości