Wieczór Wyborczy 2011

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

gospel100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2011, 17:12

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: gospel100 »

rogi pisze:eżeli co 10 polak zagłosował na "Ruch Palikota to ja nie chce wiedzieć co się stanie z Polską w nadchodzących 4 latach
A co się niby ma stać? Nic się nie stanie. I demonizowałbym tego Palikota. Nie bardzo też wiem skąd się wzięło straszenie tym politykiem. Bo parę lat temu wystąpił z jakimiś "fajerwerkami"? To, jak słusznie wczoraj zauważył Leszczyński, tylko PR. Nie wiem też co takiego kontrowersyjnego zrobił lub powiedział w ostatnim czasie JP.
sybic pisze:jako posłów na sejm będziemy mieć pederastę, transa, kryminaliste i aż boje się zgadnąć kogo jeszcze
Uważasz, że to coś nowego taki zestaw? Może poza transseksualistą, wszystko już było.

Co do samego wieczoru wyborczego, najciekawsze i najwartościowsze były późnowieczorne rozmowy z politykami i dziennikarzami. RR, Durczok czy Olejnikowa. Natomiast, ten cały cyrk z latającymi kamerami, ekranami wielkości pałacu kultury i całym tym nakręcaniem się TVNu tuż przed 21, uważam za jeszcze bardziej żenujące niż w ubiegłych latach. Pojawiło się mnóstwo mniej lub bardziej znaczących błędów, a i sami główni prowadzący sprawiali wrażenie jakby nie za bardzo wiedzieli co chcą powiedzieć. Zwłaszcza prowadząca.
Moim zdaniem, z każdym rokiem ta stacja przy okazji takich okazji jak wybory, coraz bardziej skupia się na technicznej stronie, niż na tym co tak naprawdę najistotniejsze.
Czekam aż za 4 lata Pochanke będzie gadać stojąc na głowie :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: sybic »

gospel100 pisze:Uważasz, że to coś nowego taki zestaw? Może poza transseksualistą, wszystko już było.
Nie, zdaje się pedała nie było.
Uprzedzając ewentualne oburzenia wyjaśniam, iż pedał to ten który robi zadymy na ulicach i z intymnych spraw robi manifestacje z tfu pederastami którzy w większości przypadkach nie znają pojęcia tolerancja. Pedał szkodzi homoseksualistom, którzy są normalnymi ludźmi tylko o innej orientacji.

i jeszcze caps
Obrazek
ta cała dziesiątka razi i to bardzo.
Widzać, że w TVN z matematyką na są bakier...
Widać efekty słów Sianeckiego skierowane do młodego człowieka "matematyki to się nie ucz, bo do niczego nie będzie ci potrzebna.
Wpadka i tyle.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: matik »

sybic pisze:Czy ktoś wie jakie prognozy przedstawił Polsat?
Homo Homini
sybic pisze:Widzać, że w TVN z matematyką na są bakier...
A dokładnie to o co chodzi? Na capsie są dane z PKW.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: sybic »

Chodzi o to, że dla PO jest 39,2 na PIS 29,9 a dla RP jest 10.
Humanista tego nie zauważy, ale to razi!
Powinno już 10,0, bo samo 10 nie dość, że nie pasuje to wskazuje na równe 10, co jest bzdurą.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: sybic »

Kampanie Palikota wspierał Urban, nazwany kiedyś (już nie pamiętam przez kogo) Gebelsem stanu wojennego. Człowieka, który w czasach PRLu kłamał za pieniądze.
Obrazek
Obrazek

A to nowa postać w świecie polityki.Nowy poseł.
Obrazek
Nie wiem, kto to taki, ale aż boje się zgadnąć kim jest.

Tego jegomościa przedtsawiać nie trzeba
Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 paź 2011, 16:50 przez sybic, łącznie zmieniany 1 raz.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: Debeet »

~ pisze:Kuźniar chyba się obawia Korwina-Mikke. Robi wszystko żeby nie wypowiedzieć słów "Nowa Prawica" mimo że obok niego stoi słupek z wynikiem Nowej Prawicy.
Ameryki teraz nie odkryję, ale powiem: TVN to nie jest obiektywna telewizja
A po co miałby mówić "Nowa Prawica"? Żeby ludzie Wykopu mieli uciechę? Ode mnie kij im w monitory - bo tacy wygadani są tylko w internecie. Tak poza tym to temat jest o samym Wieczorze Wyborczym, a nie o wynikach wyborów.

Jak dla mnie wszystko zrealizowane świetnie, pomijając już fotele w wirtualnym sejmie, gdzie tekstury były porozciągane :D

@down:
Nie zabrałem. Napisałem o tym, że nie Kuźniar nie wypowiedział nazwy partii w programie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 paź 2011, 16:56 przez Debeet, łącznie zmieniany 1 raz.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: sybic »

Debeet pisze:
~ pisze:Kuźniar chyba się obawia Korwina-Mikke. Robi wszystko żeby nie wypowiedzieć słów "Nowa Prawica" mimo że obok niego stoi słupek z wynikiem Nowej Prawicy.
Ameryki teraz nie odkryję, ale powiem: TVN to nie jest obiektywna telewizja
A po co miałby mówić "Nowa Prawica"? Żeby ludzie Wykopu mieli uciechę? Ode mnie kij im w monitory - bo tacy wygadani są tylko w internecie. Tak poza tym to temat jest o samym Wieczorze Wyborczym, a nie o wynikach wyborów.
No w własnie chodzi o to, że w Wieczorze Wyborczym, o którym własnie rozmawiamy nie podali wyników wyborów Nowej Prawicy.
To po pierwsze, a po drugie to nie wiem czy wiesz, ale właśnie zabrałeś głos o wynikach wyborów :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: ~ »

Debeet pisze:
~ pisze:Kuźniar chyba się obawia Korwina-Mikke. Robi wszystko żeby nie wypowiedzieć słów "Nowa Prawica" mimo że obok niego stoi słupek z wynikiem Nowej Prawicy.
Ameryki teraz nie odkryję, ale powiem: TVN to nie jest obiektywna telewizja
A po co miałby mówić "Nowa Prawica"? Żeby ludzie Wykopu mieli uciechę? Ode mnie kij im w monitory - bo tacy wygadani są tylko w internecie. Tak poza tym to temat jest o samym Wieczorze Wyborczym, a nie o wynikach wyborów.
No a o czym ja mówię jak nie o Wieczorze wyborczym?
Jak nie rozumiesz o czym mówię to Ci wytłumaczę "łopatologicznie":
Stoi Kuźniar w wirtualnym studiu. Obok niego stoi 7 słupków z wynikami wyborów. Kuźniar je odczytuje: PO X%, PiS X%, RP X%, PSL X%, SLD X%, PJN X% i tu kończy czytanie wyników mimo tego, że doszedł do słupka z napisem "NP".
Jaka to jest obiektywność? Czy PJN jest w czymś lepszy od NP? PJN tak samo jak NP nie weszło do Sejmu, ale zostało wyczytane.
To jest telewizja informacyjna? To jest telewizja dezinformacyjna. Niewygodne fakty się przemilcza.

Ostatnio Tomasz Lis dobrze powiedział: "TVN to syf".
gospel100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2011, 17:12

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: gospel100 »

~ pisze:Czy PJN jest w czymś lepszy od NP? PJN tak samo jak NP nie weszło do Sejmu, ale zostało wyczytane.
To jest telewizja informacyjna? To jest telewizja dezinformacyjna. Niewygodne fakty się przemilcza.
A co jest niby niewygodnego w fakcie istnienia partii, która kompletnie się nie liczy? Wiesz, Samoobrony też nie podali, a partia śp.Leppera zdobyła jakąś tam śladową ilość. Ja tam się wcale temu nie dziwię i nie odbieram tego jako brak obiektywizmu. Po prostu szkoda czasu na informacje mające śladowe znaczenie wobec czegokolwiek. A skoro już jesteśmy przy NP, to moim zdaniem jej lider powinien wrócić do brydża, bo to podobno mu całkiem nieźle wychodzi. W przeciwieństwie do polityki.
~ pisze:Ostatnio Tomasz Lis dobrze powiedział: "TVN to syf".
Wyobraź sobie, że poniekąd zgadzam się nawet z panem Tomaszem. Aczkolwiek, prawdopodobnie z nieco innych powodów niż Ty.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: miwaszkiewicz »

matik pisze:Wydaje mi się że Wieczór wyborczy będzie tylko na TVN24, i to nie względu na TzG (kiedyś sobie z tym poradzili - TzG zaczął się jakoś po 21:00). Wieczór wyborczy w zeszłym roku był na TVN, ale wtedy sytuacja była zupełnie inna, frekwencja rekordowa, ale to ze względu na kwietniową tragedię.
Frekwencja wcale nie była rekordowa, przy wyborach prezydenckich bywały o wiele wyższe. Wybory prezydenckie to najważniejsze wybory w kraju. TVN, a zwłaszcza TVN 24, korzystają z faktu, iż przyciągają one największe zainteresowanie, a co za tym idzie - dużą oglądalność. TVN 24 już na przełomie 2009 i 2010 roku, kiedy swoją kampanię rozpoczął Jerzy Szmajdziński i Andrzej Olechowski, ruszył z programem "Czas decyzji" emitowanym od poniedziałku do piątku. Przy okazji wyborów parlamentarnych czy samorządowych nie mieliśmy do czynienia z takim stałym pasmem. A cieszył się on dużą popularnością. Przy okazji samego prezydenckiego wieczoru wyborczego udało się coś, co wcześniej było nieosiągalne - ogłoszenie wyników oglądało w TVN i TVN 24 więcej widzów niż w TVP 1 i TVP Info. Mogę się z miejsca założyć, że w 2015 roku TVN będzie emitowała wieczór wyborczy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości