[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Mats i Pani Małgosia wydają płyty? Litości... Występy Matsa w X Factorze to jeden wielki fałsz, natomiast wokal pani Małgosi jest, co by tu dużo mówić, przeciętny. No, ale w sumie, od czego są komputery?
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie obecność Edyty, Zakopower, obecnie popowej Chylińskiej to jest powód żeby wyłączyć Polsat, a nie włączyć.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

To już pewne - pierwszy w 2. edycji wspólny występ finalistów!
tvn - latem programowo najgorsza!
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

Noo ten odcinek zapowiada się fajnie. Gość specjalny i wspólny występ :D fajnie, fajnie ^.^ I muzyka filmowa ;D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Muzyka filmowa? Znowu? A skąd wiadomo o występie wspólnym? Jest już jakiś zwiastun?
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

Leciała reklama na TVN i mówili, że po raz pierwszy wspólny występ :D
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Na pewno będzie ciekawie :) Ciekaw jestem co to będzie za piosenka :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Ja myślę, że Karpienia prędzej pojawi się na chwilę przy występie któregoś uczestnika. A co do tamatyki odcinka to liczę na Soul City, że wezmą jakiś musical :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Nie rozumiem tego, że do DDTVN o 10 rano stacja potrafi zaprosić The Rasmus, a wieczorem w X Factor nie ma zupełnie żadnych gości...
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Oni sami nie wiedzą czego chcą, moim zdaniem albo chcą masę kasy dla siebie zarobić i dla całej produkcji lub zbierają na coś szokującego i nas zadziwią :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

mojpierwszyraz pisze:Oj, albo mi się wydaje, albo na sobotę szykuje nam się występ muzyczny! 15. maja premiera płyty Piotra Karpieni z Mam Talent, a 12. jak poinformował na swoim fan page'u -
Ogladajcie X-Factor w najblizsza sobote 12 maja. Pojawie sie na chwileczke :) http://www.facebook.com/xfactor.polska?ref=ts
i z prywatnego:
Zapraszam przed TV 12 maja o 20:00.
Ponadto ze swojego prywatnego konta polubił pewien komentarz:

Monika: ale dlaczego akurat na ten odcinek? wystepujesz tam jako gwiazda? :)
Michał: no pewnie, że gwiazda! tylko proszę- już może nie "Zagubioną" ;)

Co o tym myślicie? Bo ja obstawiam, że np. Gienek Loska po aferze z występem w 1. odcinku, zapewne pojawi się w półfinale.
no i się pojawił na chwilę w publiczności a Kuźniar wspomniał tylko że wyda płytę i tyle :P
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Dziś:

The Chance
Spenner
Kwaśnik
Podsiadło, który 4. odcinek z rzędu śpiewa balladę o miłości
Soul City
Lisowska, fałsz przeokropny.

Werdykt publiczności straszny, ale Tatiany obiektywny.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Odcinek mega zaskoczeń. Tytuł za najlepszy występ zdecydowanie należy do The Chance. Wow, po prostu (tylko Ci tancerze... porażka)
Marcin - średnio. Ok, ale bez wielkiego wow. Dawid trzyma poziom, choć marzyłbym sobie takiego wystepu jak na castingu czy podczas LiveShow1.
Ewelina - dla mnie aż tak tragicznie nie było. Gigantyczne brawa należą się Tatianie za stylizację, jak i za pomysły na kadrowania oraz animacje i ten dym podczas występu Lisowskiej :D
Zdecydowanie najlepszy pod względem realizacyjnym występ w tej edycji. Brawa.
Soul City - coś strasznego. W dogrywce o niebo lepiej, choć i tak kiepsko.
Joaśka - występ no 1 średni. Dogrywka tragiczna. Jeśli wykonywana podczas niej piosenka jest z repertuaru Rebbecy Fergusson to dla mnie jest skończona. To po prostu było straszne.
Występ wspólny - bardzo przyzwoity.
Realizacyjnie kolejne brawa za grę światłem i kilka fajnych nowych kadrowań. Brawo.
I tutaj nowość - w końcu widzę przyszłość w wydaniu The Chance. Jeśli za tydzień zaśpiewają tak jak dziś, dla mnie są znacznie lepsze niż Spenner. I finał na dzień dzisiejszy widzę tak:
Podsiadło, Lisowska, The Chance. Spenner do półfinału, a Soul City do przyszłego odcinka. Ja na chwilę obecną najbardziej trzymam kciuki za The Chance. Dziewczyny są świetne i mogą dać sobie radę w przyszłości. Razem oczywiście, nie jako solistki.
tvn - latem programowo najgorsza!
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej, Jarek- duży plus! Tylko nazywanie Kuby Wojewódzkiego "prezesem", "przewodniczącym jury"... duża przesada! Kuba W. już nie jest tak śmieszny jak kiedyś i moim zdaniem może niektórym się po prostu przejeść. Jeśli od 3 edycji nie będzie odświeżenia tego programu to tragedia. Nowa czołówka, nowocześniejsza scenografia, gwiazdy w odcinkach na żywo nie mówiąc o 4 jurorze. W przerwach przełączałem na BnG i muszę przyznać ze tamten program jest dużo bardziej spontaniczny oraz ma świetną realizacje. Teraz rozumiem dlaczego TVN traci tylu widzów w tym paśmie. Czekam na kolejną edycję XF licząc na odświeżenie programu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj najlepsze były zdecydowanie The Chance, brawa dla widzów, że ich docenili. Dobry występ zaliczyła Joanna Kwasnik. Mimo, że nie jestem jej fanem to nie powinna być dzisiaj zagrożona. Reszta przeciętnie, Podsiadło z odcinka na odcinek coraz gorzej według mnie, Spenner podobnie. Soul City i Lisowska dzisiaj mnie rozczarowali. Werdykt jury dobry, bo Soul City są dużo lepsi, jednak zamiast Joanny to Dawid/Marcin/Ewelina powinni być w dogrywce. Jestem ciekaw czy za tydzień w dogrywce zobaczymy 2 zespoły
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości