[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Dane procentowe macie tutaj (co ciekawe w 1 edycji Gienek wygrał wszystkie odcinki):
1 edycja - http://en.wikipedia.org/w/index.php?tit ... ults_table
2 edycja - http://en.wikipedia.org/w/index.php?tit ... =493470567

Całkiem pomyliło mi się z tymi jurorami i dogrywką :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Naprawdę uważacie dane umieszczone na Wikipedii za prawdziwe? Za chwilę mogę je zmienić...
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Na pewno są prawdziwe, gdyż są zamieszczane przez producentów, każdego kraju :) Potwierdzone.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

musicomaniakk pisze:Na pewno są prawdziwe, gdyż są zamieszczane przez producentów, każdego kraju :) Potwierdzone.
Z pierwszej edycji tak, ale z aktualnej nigdzie nie znajdziesz info, nie ma mowy… ten obrazek z drugiej edycji co ktos tu pokazal to raczej wymyslone.. Dopoki edycja sie nie zakonczy, zasady programu nie pozwalaja ujwniac wynikow z tygodnia na tydzien (dlatego prezenter zawsze podkresla to ujawniajac kto przechodzi - sa w przypadkowej kolejnosci). Bo inaczej wiadamo z gory kto raczej wygra i kto prawdopodobnie odpadnie - nawet (niby) jurorzy nie pownni wiedziec (przynajmniej w brytyjskiej edycji).
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Ale te wyniki były tylko opublikowane przez 2 godziny, po czym ktoś je wykasował to może jakiś przeciek . :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Tym razem "X Factora" obejrzało 2,67 mln widzów, co oznacza stratę o prawie 100 tys.

"X Factor" w walce o widza przegrał z finałem Ligi Mistrzów (Polsat, ponad 3 mln) i serialem "Komisarz Alex" (TVP1, 2,9 mln). Najsłabiej wypadł w tym czasie Kabaretowy Klub Dwójki.
http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 1799285,50

chyba lepiej jak by przenieśli program na jesień, bo Sobota nic nie dała a co gorsza dużo stracił program oglądalności :P
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

No niestety za dobrze nie jest. A fajnie jakby program przenieśli na jesień na niedziele najlepiej, lecz już teraz za późno, bo castingi musiałby ruszyć, więc liczę na to, że chociaż zaryzykują i w styczniu zobaczymy już 3 edycję :)
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Jeśli TVN nie odświeży MT! to już może żegnać się z formatem i wtedy wstawić na jesień XF.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: X FACTOR

Post autor: alik79 »

Co do niedzielnego półfinału jestem pewien że do dogrywki stanie The Chance i Ewelina Lisowska po raz kolejny przez głupotę Wojewódzkiego wyleci Lisowska. Kolejna przesłanka żeby był IV juror aby Wojewódzki o wszystkim nie decydował.

Co do oglądalności niech TVN się obudzi i niech od III edycji wprowadzi X factor do emisji od połowy stycznia w przeciwnym razie pożegnamy ten format ludziom w Polsce począwszy od świąt Wielkanocnych nie chce się oglądać telewizji.

Castingi mogły by się zacząć w październiku listopadzie
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Nie wiem czy zauważyłeś, ale wiele osób chce żeby Lisowska odpadła, bo śpiewa przez gardło.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Wiele? A niby skąd to wiesz? Z internetowych komentarzy? Niestety Polacy to już taki naród, że jeśli tylko mogą być anonimowi to plują jadem na prawo i lewo. Zaś komentarze na facebook'u, gdzie ludzie podpisują się swoim imieniem i nazwiskiem są w większości bardzo pozytywne.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Jeżeli w dogrywce znajdzie się Lisowska i The Chance, a jest to bardzo prawdopodobne to moim zdaniem Wojewódzki odrzuci The Chance - wnioskuje to po tym, że zachował się trochę nie fair nie zapraszając ich do swojego wtorkowego programu, tym samym sugerując widzom jaki powinien być skład finału. Prawda jest taka, że The Chance zrobiły największy progres ze wszystkich uczestników tej edycji i w ostatnich 2 odcinkach przyćmiły świetne na początku Soul City. Myślę, że Czesław wybrał też je z tego powodu, gdyż widzowi łatwiej utożsamiać się z 3 dziewczynami niż z 9 osobami - a wiadomo, że widz woli solistów.
Warto spojrzeć na strony wykonawców na fb:
Ewelina Lisowska - 12 804 fanów
Dawid Podsiadło - 9 933 fanów
Marcin Spenner - 5 760 fanów
Soul City - 1 311 fanoiw
The Chance - 529 fanów
Z tym, że jedynie profil Dawida nie jest oficjalny. Z tego, co zauważyłem u każdego na profilu rozdawane są wejściówki na widownię także warto zerknąć - szczególnie do The Chance, gdzie ostatnio bilety dostały osoby, które pierwsze skomentowały wpis (co nie było trudne, bo fanów jest mało)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

W finale 2 edycji "X Factora" z pewnością nie będzie Gienka Loski, który w tym dniu wystąpi na festiwalu w Opolu.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Jak myślicie, jakie gwiazdy wystąpią w wielkim finale X FACTOR?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Myślę , że będzie to M.Brodka . Obstawiam także Cheryl Cole , która wydaje właśnie nową płytę :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości