[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: prze_kw »

Kilka słów wyjaśnień - w artykule dot. zdjęcia "Top Model" nie jest napisane, że będzie to najsłabsza ramówka, tylko, jedna z najsłabszych. I to nie jest stwierdzenie, tylko pytanie, bo szczegółów dot. jesieni w TVN jeszcze nie ma. A to, że zdejmuje się niespodziewanie jeden z filarów ramówki, czyli program "Top Model" jest sygnałem alarmowym, że w stacji dzieje się źle. Pozdrawiam, autor.
Liczą się tylko Fakty.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: tetar »

TVN doluje, jak cala grupa ITI, ktora jest w rozsypce.

"Zlote"czasy imperium ITI juz przemijaja!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

To nie była wiosna TVN-u (mimo, że utrzymała pozycję lidera w oglądalności) - słupki jednak poszły w dół. I chyba ta jesień także nie będzie należeć do TVN-u - choć liczę na miłą niespodziankę programu MasterChef. Ale do konferencji jeszcze niecałe 2 miesiące i jeszcze coś się może zmienić.
czerk pisze:. A to, że zdejmuje się niespodziewanie jeden z filarów ramówki, czyli program "Top Model" jest sygnałem alarmowym, że w stacji dzieje się źle. Pozdrawiam, autor.
O TVN raczej się nie boję, o Rochstar - bardziej, gdyż dramatycznie traci kolejne produkcje (całe szczęście, że zostaje "Kocham Cię Polsko" w TVP2 i nowy program Majewskiego w TVN-ie) - i dobrze, że jeszcze mają spółkę-córkę, która obsługuje kolejne wielkie wydarzenia pozatelewizyjne.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Nic w zasadzie jeszcze nie nakręcono. To były dopiero pre-castingi. Jak donosi wirtualnemedia castingi z jurorami będą nagrywane latem, a odcinki w domu modelek jesienią.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... ie-sponsor - w Wirtualnych Mediach jest o tym więcej. Wycofał się Procter & Gamble (a nie jak niektórzy pisali - Max Factor) - i to nie z powodu dwójki jurorów, a z powodu kryzysu reklamowego, czyli tak, jak pisałem.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... ie-sponsor - w Wirtualnych Mediach jest o tym więcej. Wycofał się Procter & Gamble (a nie jak niektórzy pisali - Max Factor) - i to nie z powodu dwójki jurorów, a z powodu kryzysu reklamowego, czyli tak, jak pisałem.
Nie do końca. Z artykułu WM jasno wynika, że Procter & Gamble promował w programie Max Factor. Tak tez można stwierdzić, że Max factor wycofał się za pośrednictwem Procter & Gamble - spółki, której notabene nikt nie znał, bo przekaz idzie konkretnie na znaną markę Max Factor. Przynajmniej ja to tak odbieram.
Procter & Gamble promował też szampon Pantene-ProV.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: r_r16 »

Trochę dziwne - odcinki z domu modelek będą kręcone jesienią, a na finał uczestniczki będą musiały czekać pewnie jakieś pół roku. Do tej pory zapomną, że wogóle brały udział w takim programie. :D Jurorzy też będą musieli chyba obejrzeć całą serię i wiele materiałów dodatkowych, żeby przypomnieć sobie która z dziewczyn kim jest.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: matik »

KLIK
Według KRRiT program nie powinien być emitowany przed 23:00. Może TVN zmieni decyzję i jednak odwoła kolejną edycję?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

Trzeciak pisze:http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... ie-sponsor - w Wirtualnych Mediach jest o tym więcej. Wycofał się Procter & Gamble (a nie jak niektórzy pisali - Max Factor) - i to nie z powodu dwójki jurorów, a z powodu kryzysu reklamowego, czyli tak, jak pisałem.
pewno powodem wycofania się jest to że Procter & Gamble sponsoruje transmisje olimpijskie TVP i tam dużo kasy dali i już na Top Model nie mogli sobie pozwolić :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

Dobra, ale Igrzyska sponsoruje ogólnoświatowe P&G, a nie polski oddział. Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej - sponsorzy Igrzysk i polskiej reprezentacji jako pierwsi mogli zakupić czas w blokach reklamowych i sponsorskich, i kto wie, czy nie po promocyjnych cenach. W następnej kolejności - inne firmy.

Raczej nie łączyłbym sprawy "Top Model" z IO w Londynie.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Jak wyrzucą choć Wolińskiego to sytuacja się poprawi. Na jego miejsce proponowałbym Zienia bądź duet Paprocki&brzozowski. Woliński to dosłownie żaden autorytet. Nie jednej z uczestniczek TM mógłby już teraz buty czyścić.
A w tym artykule owszem pisze o godzinie 23+ ale w odniesieniu do poprzedniego sezonu. Program za dużo zarabia i za dużą ma oglądalność aby z powodu żartów idioty W. z niego rezygnować. Co mi się jedynie nie podoba to fakt jego emisji wiosną. Na jesienny, środowy wieczór pasuje wręcz idealnie.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

Duet W&T nie jest przyczyną zerwania umowy sponsorskiej i za razem przesunięcia show na wiosnę, a raczej kryzys finansowy, który wpływa na rynek reklamy.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Trzeciak pisze:Duet W&T nie jest przyczyną zerwania umowy sponsorskiej i za razem przesunięcia show na wiosnę, a raczej kryzys finansowy, który wpływa na rynek reklamy.
Nie wiem czy źle mnie zrozumiałeś, czy też ja niezacytowałem porzedniego odpowiedniego wpisu, ale mi chodzi bardziej o karę i artykuł na temat TM z TvnFakty.pl. Dokładniej to o to:
matik pisze:KLIK
Według KRRiT program nie powinien być emitowany przed 23:00. Może TVN zmieni decyzję i jednak odwoła kolejną edycję?
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: r_r16 »

2 grudnia 2012 roku odbędzie się ostatni casting do trzeciej edycji Top Model. Co ciekawe, casting ten odbędzie się w siedzibie TVN przy Wiertniczej 166.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: felek »

Tyszka mówił dziś w ddtvn, że zmienił się 'skład producencki' i program będzie robiony inaczej. Chodziło mu o to, że producentem nie będzie już Rochstar?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości