Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O nie :?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

czyÂżbyÂś mial zÂłudne nadzieje Âże juÂż nie wrĂłci? :D nie tym razem :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak :idea:



AleÂście mi to uÂświadomili :D
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

mam dla jednych dobra dla drugich zla wiadomosc;)

kajdanowicz bedzie juz dzis;) w sobote i niedziele wczoraj ryman go zapowiedzial:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

enjoy16 pisze:zla wiadomosc;)
Nie z³¹, tylko bardo z³¹ :evil:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No to piĂŞknie :twisted: :twisted: :twisted: To juÂż chyba niedÂługo moÂże byĂŚ i w poniedziaÂłek, wtorek czy piÂątek. To jest skandal :twisted: :twisted: :twisted:
To Anitka dzisiaj pradopodobnie bĂŞdize prowadziÂła fakty popoÂłudniowe i bĂŞdzie zapraszaÂła na fakty z a*Utomatem. :cry: :cry: :cry:
AÂż mi siĂŞ ÂżygaĂŚ chce jak pomyÂślĂŞ sobie o tym zerze. :twisted: :twisted: :twisted:
Dzisiaj Anitka jeszcze bardziej zostanie upokorzona i z prowadzona na same dno :cry: :cry: :cry: A moÂże on juÂż tak na staÂłe bĂŞdzie :?: :?: :?:
Fakty=jeden wielki syf :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:
I to jeszcze w tak waÂżnym dniu :twisted: :twisted: :twisted: (pogrzeb Arafata) PamiĂŞtajcie :!: co dla nas najgorsze dla tvn-u jest najlepsze. :twisted: :twisted: :twisted: Miernota rzÂądzi i trzyma siĂŞ mocno :twisted: :twisted: :twisted:
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

jedna z osob logujaca sie na to forum w poscie wlasnie gdzies tu (po co cytowac) oburzala sie jak tylko zle slowo powiedzialo sie na prowadzaca pania Anite W. a sam co robi? Bez komentarza poprostu trzeba to pozostawic... Spojrz na siebie i na to co robisz czy tam wypisujesz a potem osadzaj tvn. Bo w Polsce tak wlasnie mamy ze ocene zaczynamy nie od siebie a od innych. I to jasny tego przyklad. A znow pogrzeb Arafata to zadne wydarzenie. Ludzie przychodza i odchodza - to zycie. Jakby byl tak wazny to wyslaliby tam premierow, prezydentow a od Nas Pan Longin Pastusiak, ze Stanow jakis doradca... w tamkim momencie to pogrzeb zwyklego czlowieka a nie niewiadomo kogo.


Fakty the best z Justyna Pochanke.
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Michosie, przesadzasz z atakiem na Grzegorza. Ja teÂż uwaÂżam, Âże nie powinien prowadziĂŚ FaktĂłw o 19, bo sie nie nadaje, powinna byĂŚ zamiast niego Anita :!: , ale nie atkaujĂŞ go tak, bo wiem, Âże np. jest bardzo dobrym reporterem i nie zasÂłuÂżyÂł na takie zianie jadem w jego strone. Poza tym Anita nie musi zapowiadaĂŚ kto siĂŞ pojawi o 19. A stwierdzenie, Âże zostanie upokorzona w ten sposĂłb to teÂż przesada.
Pozdrawiam i ÂżyczĂŞ mniej zÂłych emocji
Anita Werner jest the best!!!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To niech zostanie reporterem :!: :!: :!: (co do reportera to nie mam nic przeciwko) a nie siê pcha do Faktów(i to g³ównych :twisted: ) :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted:
Sorry ale czasami muszê u¿yÌ mocnych s³ów aby wyraziÌ swoj¹ niechêÌ do pewnych osób :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:
Pamietam jak od poczÂątku byÂł uprzywileowany. MĂłwiono, Âże nigdy nie bĂŞdzie prowadziÂł serwisĂłw tylko magazyn 24h i fakty wieczorne czy popoÂłudniowe. :twisted: :twisted: :twisted: Black okreÂśliÂł go kiedyÂś "lizodupem" :twisted: i ja siĂŞ z tym okreÂśleniem caÂłkowicie zgadzam :!: :!: :!:
W polskiej telewizji krĂłlowÂą jest Koteria, a krĂłlem Nepotyzm. Dworzanami zaÂś sÂą automaty...
Zgadzam siĂŞ w 100% :!: :!: :!: :!: :!: :!: i widzĂŞ, Âże jednak mamy podobne zdanie :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

michos pisze:Sorry ale czasami muszê u¿yÌ mocnych s³ów aby wyraziÌ swoj¹ niechêÌ do pewnych osób :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:
Tak, ale jeœli ktoœ tylko u¿yje mocnych s³ów na Anitkê to nie wolno. Wszak pisa³eœ chyba, ¿e tak na cz³owieka siê nie mówi. A a*tomat to niby co, ma³pa? Jak na Anitkê to nie, ale jak na Kajdanowicza to pluÌ ile wlezie. Te¿ uwa¿am, ¿e nie nadaje siêdo prowadzenia Faktów i lepiej robi to Anita, ale bez przesady!
Ostatnio zmieniony sobota 13 lis 2004, 09:21 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PrzecieÂż to nie byÂło do Rymana tylko kajdanowicza :!: :!: :!:
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

michos tak sie sklada ze wczoraj ten beznadziejny wedlug ciebie program zanotowal wynik lepszy niz wiadomosci..
kto to oglada nie.?
Nie ma anitki a 4,5 milona debili na to patrzy....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O boÂże co za ÂświĂŞto :twisted: :twisted: :twisted:
PrzestaĂąciĂŞ siĂŞ tym tak chwaliĂŚ i jeszcze mieszaĂŚ w to AnitkĂŞ i mĂłwiĂŚ jakby to dziĂŞki jej odejÂściu fakty miaÂły takie wyniki. :!: :!: :!:
MoÂże trochĂŞ skromnoÂści :!: :!: :!:
Wy uwaÂżacie, Âże wszyscy co patrza na fakty to jakaÂś najwiĂŞksza inteligrncja Polski a ci co nie oglÂądajÂą to debile :twisted: :twisted: :twisted:
Ludzie opanujecie siĂŞ :!: :!: :!: RadzĂŞ wam siĂŞ zatrudniĂŚ jako rzecznicy tvn-u i byĂŚ drugimi SoÂłtysikami i wciskaĂŚ takie kity jak on :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: Tuba propagandowa tvn-u :twisted: :twisted: :twisted:
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

michos nie chce sie kloicc ale to do ciebie nie docieraja zadne argumenty
wcale nie uwazam ze fakty sa the best
sa takie sobie,przecietne ale z polskim programow inf najlepsze...
Ale czy ni uwazasz ze przesadzasz z ta krytyka?
Nie potrafisz przedstawic zadnych sensownych argumentow poza tym ze
kajdanowicz jets do bani,a w fuctach nie ma anitki..
Wiele piszesz a nic z tego nie wynika :wszytsko sprowadza sie do jednego ,jakie to fakty sa beznadziejne,a to dlatego ze nie ma w nich twojej idolki...

ps: ja tez lubie i cenie anite werner i uwazam zze powinna prowadzic glowne wydania faktow,jest profesjonalna i dobra w tym co robi.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

michos pisze:PrzecieÂż to nie byÂło do Rymana tylko kajdanowicza :!: :!: :!:
OczywiÂście. To tylko przejĂŞzyczenie. OczywiÂście chodziÂło o Kajdanowicza - maÂłe sprostowanie. JuÂż poprawiÂłem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości