Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Agata Wolna

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:Bo w weekendy jest taka ciekawa ramówka , ze szkoda trzymać dłużej wlączony telewizor
Sam dopiero przed chwilą odkryłem i to całkiem przypadkowo
Też dopiero po 17 zobaczyłem, jak przeglądałem nagranie Dnż
Ale kolega @Ksero... :mhm: :rozglada:
epsztajnek pisze:Przypomnę, że główny rozkręcacz tego wątku poczuł się urażony, kiedy A. odmówiła mu wywiadu
Niemałe wymagania :shock:
Ale jak wielbiciel sporo uczuć na forum zostawia, to przychodzi do głowy myśl, że "chyba coś mi się w zamian należy" :D22 :spiewa:
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Agata Wolna

Post autor: Ksero »

nouze pisze: Ale kolega @Ksero... :mhm: :rozglada:
Mimochodem zobaczyłem p. Wolną po godzinie 13, nawet zrobiłem kapsy, ale omyłkowo usunąłem (wraz z dzisiejszymi kapsami Marcina Żebrowskiego). :( Zobaczyłem tą panią bez belki, i tak się zastanawiałem czy to p. Wolna czy nie...
KKK
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna

Post autor: epsztajnek »

Ksero pisze:Zobaczyłem tą panią bez belki, i tak się zastanawiałem czy to p. Wolna czy nie...
Nie trzeba belki, wystarczy usłyszeć ten głos niczym szlifierka kątowa czyszcząca zardzewiałą stal :D
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Agata Wolna

Post autor: Ksero »

Zapamiętam to... ;)
Z reguły mam wyciszony głos na TVN24 to dlatego.
KKK
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Agata Wolna

Post autor: Ksero »

Specjalnie dla p. Agaty włączyłem głos. To prawda, ma specyficzny głos. :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
KKK
joana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 23 lis 2008, 13:24

Re: Agata Wolna

Post autor: joana »

JEST! WRÓCIŁA!!! NARESZCIE!!! :D8 :D8
Głos najlepszy, ja bardzo lubię, niski, przyjemny, spokojny, magiczny, charakterystyczny :D20 :D20 :D20 :D20 :D20
Zresztą podobnie z urodą!
CUDOWNIE i czekamy na powrót do studia :D22 :D22

:roll:
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Agata Wolna

Post autor: miwaszkiewicz »

Co jej się stało? Jest w ogóle do siebie niepodobna. Jakaś nieudana ingerencja skalpelem? Na to wychodzi...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna

Post autor: epsztajnek »

To przez te podcięte włosy :ech:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Wolna

Post autor: marcinkowsky »

:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: witajcie! :D :buzi: :buzi: :buzi:

tak poczułem troszku, że tęskniliście nie tylko za Agatką, czy jak? :D22 dziwnie wyszło, że nasze (nasze userów tu piszących i nasze Z Agatką) drogi rozeszły się ;( cóż - takie jest życie, że człowiek rzucany jest w różne krańce świata, dorośleje, przybywa mu obowiązków, żeby nie napisać, że poważnieje :)
tym niemniej chwile spędzone tutaj podczas Agatkowej gorączki trwającej piękne i dłuuugie miesiące, będę wspominał jako jedne z najpiękniejszych w moim życiu :P
i jak miło znów poczuć to szybsze bicie serca na widok Agatki i dźwięku jej głosu - stara miłość nie rdzewieje :D - pomyślałem sobie, kiedy po tak dłuuugim czasie zobaczyłem znów Agatkę w TVN24 :tanczy: do tej pory nie miałem szczęścia, żeby ją widzieć na antenie, no ale czemuż tu się dziwić, skoro nasza piękna realizuje się nie tylko zawodowo, ale także i macierzyńsko :brawa: i od razu przy okazji pragnę wyjaśnić, iż zamążpójście Agatki nie było powodem mojego odejścia z forum :D11
owszem nie było mi to w smak - przecież to ja miałem być tym rycerzem na białym rumaku, który porwie ją do swojego zamku :D22 :D22

zaś wracając do wrażeń po relacjach, to oprócz tego, że piękne wspomnienia ożyły, kiedy to Agatka rzucana po całym kraju relacjonowała dla nas różne wydarzenia, to jeszcze raz mogłem pokłonić się nad jej urodą, oryginalnością i profesjonalizmem :brawa: znowu przypomniałem sobie, dlaczego tak naprawdę tak mocno wyryła się w mojej pamięci i dlaczego odgrywa cały czas tak ważną rolę w moim życiu - ona jest po prostu wyjątkowa, jedyna na świecie, niepowtarzalna pod każdym względem :)
i cieszy mnie jej powrót w pełni sił - widać, że jest spełnioną żoną i mamusią :) i mam nadzieję, że uda jej się pogodzić życie osobiste z zawodowym. i tak w tym kontekście nie sądzę, żeby zdecydowała się wrócić do serwisów, bo to odbywałoby się kosztem jej relacji z najbliższymi, a dziećmi zwłaszcza.
pozostaje więc nam cieszyć się nią taką, jaką ją poznaliśmy, czy wspaniałą wielkopolską, poznańską reporterką :tanczy:

wielkie dzięki za capsy - niezwykle udane :brawa: oczywiście czekam na więcej :) filmem też nie pogardzę! :D

ps. fajnie byłoby tutaj znowu skrzyknąć starą ekipę :)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Agata Wolna

Post autor: nouze »

Ja co prawda nie miałem przyjemności poznać szanownej, rozgadanej loży, ale cały czas z podziwem i zazdrością patrzę na ilość stron tego wątku :D :plus:
Ale... :ech: mimo iż jestem tu jeszcze względnie świeży( :aniol: :spiewa: ), to wydaje mi się że forumowe standardy na tyle się przemodelowały, że nie ma szans na takie reaktywacje :rozglada:
No i podstawowa sprawa - czy Pani Agata już na pewno wróciła na stałe, czy to tylko taka przystawka po której trzeba będzie obejść się smakiem :mhm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna

Post autor: epsztajnek »

Wszelki duch Pana Boga chwali ! :shock: :shock: :shock: :shock:
Marcinkowsky u bram portalu :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

A jednak cuda się zdarzają :szalony:

Poczułem się trochę, jak na spotkaniu kolegów ze szkoły ( oj, miło by było gdyby odezwało się więcej dawnych forumowiczów :D ) . Gorąca, wspaniała atmosfera , wspominanie tysiąca minionych zdarzeń, a na końcu ... rozejście się. Kolega @nouze ma rację, nie da się reaktywować wątku w dawnym kształcie :(

Po pierwsze - nie mamy armat Na temat spadku jakości TVN24 zapisano już setki linii na forum, więc krótko: czasy świetności TVN24 ma już poza sobą. Nie wrócą oczekiwania na sobotnie wieczorne serwisy, na sobotnią "Polskę i Świat", na niedzielny Magazyn 24. Owszem , bardzo miło, że wróciła Agata ( nie wiem, skąd u kolegi @nouze przypuszczenie, że to może być powrót chwilowy, chociaż nigdy nic nie wiadomo :mhm: ) , wróciła Dagmara, tylko patrzeć , jak wróci Joanna.
Będziemy znowu uważnie i z nieskrywaną przyjemnością śledzić na ekranie poczynania Pięknych Pań , ale ... dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Nie powtórzy się drugi raz Wielkanoc 2008.

nie czekaj mnie w Argentynie ;(
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Agata Wolna

Post autor: Ksero »

A co tutaj taka posucha? Zresztą nie tylko w tym wątku. Nie mam z kim rozmawiać! :evil:
Obrazek
KKK
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Agata Wolna

Post autor: nouze »

Ksero pisze:A co tutaj taka posucha? Zresztą nie tylko w tym wątku. Nie mam z kim rozmawiać! :evil:
:wariat:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Wolna

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:A jednak cuda się zdarzają :szalony:
eee tam cuda od razu - po prostu w pewnym momencie życia czasami sentymenta odżywają i człowiek pragnie cofnąć się do czasów , kiedy był taaaakkk bardzo szczęśliwy, iż wydawało mu się, że szczęśliwszym już nie może być :lol2:
Kolega @nouze ma rację, nie da się reaktywować wątku w dawnym kształcie :(
no nie - to zdecydowanie możliwe już nie jest - wiele się od tamtego wspaniałego czasu zmieniło...... czy na lepsze, czy na gorsze - jak mawiał Black: "historia oceni".
Ksero pisze:A co tutaj taka posucha? Zresztą nie tylko w tym wątku. Nie mam z kim rozmawiać! :evil:
no ja chętnie bym polował jak za dawnych czasów na Agatkę w tvn24 i rozpisywał się na temat jej relacji i piękna, ale niestety.... chciał, nie chciał - moje i tvn24 drogi się rozeszły definitywnie :spiewa: ;( Co nie zmienia faktu, że tutaj zaglądam i bardzo mnie cieszy fakt, iż Agatka cały czas jest wziętą reporte2ką tvn24 i cieszy się zainteresowaniem tutejszych Caspomakerów :P
Pamiętam, że w czasach największej świetności wątku takie zdjęcie Agatki z pleneru jak to wyżej wystarczyło nam i jako natchnienie, pozwoliło nastukać 20 nowych stron :tanczy: Uśmiech - jak my na to czekaliśmy :D

A dziś..... no cóż - wydaje się, że wysmuklała, ale prosić nie trzeba, by Agatka kończyła relację uśmiechem - widać błysk w jej oczach :) Ogromnie cieszy mnie jej szczęście! Z drugiej strony wyobrażam sobie jak ciężko jej jest zostawić dzieci w domu i jechać w drugi koniec sąsiedniego województwa..... no ale kiedy wróci. to jest radość :tanczy:

Tak, czy siak.... moi drodzy - liczę na was i waszą szczodrość :)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Agata Wolna

Post autor: nouze »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 36 gości