Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Krew mnie zalewa, jak czytam takie dyrdymały, co ona teraz opowiada. :grozi:
Przez 7 lat wybiła się na Wiertniczej, prowadziła czołowe programy, zdobyła popularność, inkasowała co miesiąc ogromną pensję i jej nie przeszkadzało , że ma "być ostra, agresywna i przegryzać aorty"?! To ją tam na siłę, do licha, trzymali? Mam wrażenie, że w tym monecie napluła we własne gniazdo, a przy okazji obraziła swoich kolegów i przyjaciół z TVN.

A obecnie "Wiadomości" to nie program informacyjny, tylko zlepek nieprofesjonalnych reportaży społecznych albo głupio-mądrych stand-up'ów.
Beata Tadla pisze:Widz wyczuje fałsz
To prawda, Pani Beato. I parcie na karierę też widz wyczuje.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re:

Post autor: Efcia »

[quote="Camilo"]Krew mnie zalewa, jak czytam takie dyrdymały, co ona teraz opowiada. :grozi:
To bardzo delikatnie powiedziane. Do tej pory już samo lansowanie się wszędzie, gdzie to możliwe budziło mój niesmak. A ten artykuł to ... brak słów :evil:
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re:

Post autor: 3405t »

Camilo pisze:Krew mnie zalewa, jak czytam takie dyrdymały, co ona teraz opowiada. :grozi:
Przez 7 lat wybiła się na Wiertniczej, prowadziła czołowe programy, zdobyła popularność, inkasowała co miesiąc ogromną pensję i jej nie przeszkadzało , że ma "być ostra, agresywna i przegryzać aorty"?! To ją tam na siłę, do licha, trzymali? Mam wrażenie, że w tym monecie napluła we własne gniazdo, a przy okazji obraziła swoich kolegów i przyjaciół z TVN.

A obecnie "Wiadomości" to nie program informacyjny, tylko zlepek nieprofesjonalnych reportaży społecznych albo głupio-mądrych stand-up'ów.
Beata Tadla pisze:Widz wyczuje fałsz
To prawda, Pani Beato. I parcie na karierę też widz wyczuje.
masz 100% racje! sama mówi że "Będzie jej zaszczyt pracować w dzienniku z największą oglądalnością" - bzdura. Wstyd, Nieładnie pani Tadlo. :grozi: a ja ta tak Panią lubiłem ;(
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Camilo pisze:Krew mnie zalewa, jak czytam takie dyrdymały, co ona teraz opowiada. :grozi:
Przez 7 lat wybiła się na Wiertniczej, prowadziła czołowe programy, zdobyła popularność, inkasowała co miesiąc ogromną pensję i jej nie przeszkadzało , że ma "być ostra, agresywna i przegryzać aorty"?! To ją tam na siłę, do licha, trzymali? Mam wrażenie, że w tym monecie napluła we własne gniazdo, a przy okazji obraziła swoich kolegów i przyjaciół z TVN.
- jak Cię zalewa, nie czytaj
- nie wiesz ile zarabiała i nie mów czy ogromna, wielka czy skromna, bo zaglądanie komuś do portfela to największe buractwo

i na koniec, chyba nie wiesz jaka jest sytuacja pracowników w ITI, socjalna i psychologiczna, więc raczej się nie wypowiadaj.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

Piotrek, jak chcesz to możemy tutaj wypisać ile się w tvn24 zarabia, jakie są stawki za prowadzenie jednego wydania FpP czy Faktów. Zastanowimy się wówczas wspólnie czy takie zarobki to trudna sytuacja socjalna. Możemy również podyskutować o tym, czemu przez 7 lat pracuje się w stacji, która wymaga bycia ostrym i agresywnym mimo iż jest to wbrew naturze pracownika.

Nawet Tomasz Lis, który nie odszedł z Faktów sam z siebie nie spalił za sobą tylu mostów co Beata Tadla jedną wypowiedzią. Podejrzewam, że dzisiejsze komentarze z tvn już słyszałeś, prawda?
:arrow: dwa
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Beata Tadla

Post autor: daniel79 »

Oczywiście "dziennikarze" w TVN są ostrzy,agresywni i przegryzają aorty tylko w stosunku do polityków PiS :lol2:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

O inną sprawę socjalną mi chodziło. Komentarzy ze stacji nie słyszałem. Nie jestem związany z ITI od kwietnia. Chyba, że to komentarze publiczne, to poproszę o link, cytat.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

Prywatne komentarze. Sądziłem jednak, że przy twoich licznych kontaktach jesteś na bieżąco.
Jak natomiast odniesiesz się do tak długiej pracy w tym strasznym miejscu, gdzie nie można być sobą?
:arrow: dwa
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

piotrek888 pisze:- jak Cię zalewa, nie czytaj
Gdybym wiedział, jakie "mądrości" ma do wygłoszenia, to pewnie bym sobie odpuścił. No ale jasnowidzem nie jestem.
- nie wiesz ile zarabiała i nie mów czy ogromna, wielka czy skromna, bo zaglądanie komuś do portfela to największe buractwo
Nie wnikam, ile zarabiała, choć mniej więcej wiem, jakiego rzędu są to pieniądze. Póki co, stwierdziłem tylko fakt, że prowadząc czołowe programy z pewnością inkasowała niemałe wynagrodzenie, i tego nikt nie jest w stanie podważyć. O tym wiedzą wszyscy, nawet ludzie, którzy nie interesują się światem mediów.
Inna sprawa: jeżeli Tadla co chwilę lansuje się kolekcją torebek i butów ze światowych salonów, jeżeli płacze, że skradziono jej samochód wartości 80 tys. zł z najlepszymi ciuchami, jeżeli chwali się, że w ostatnim czasie zrobiła remont mieszkania i urządzała sobie co chwilę wypady ze znajomymi, jeżeli bywa na najlepszych salonach w Polsce, to chyba jednak lubi mówić o majątku. I chce by o tym mówiono.
i na koniec, chyba nie wiesz jaka jest sytuacja pracowników w ITI, socjalna i psychologiczna, więc raczej się nie wypowiadaj
Najpierw się dowiedz jak wygląda życie setek pracowników w ośrodkach regionalnych TVP, a dopiero później mi wmawiaj jak to trudna jest sytuacja socjalna i psychologiczna prowadzących "Fakty" w TVN.
arrow2 pisze:Jak natomiast odniesiesz się do tak długiej pracy w tym strasznym miejscu, gdzie nie można być sobą?
Też jestem ciekaw. :spiewa:"
Dodam tylko, że w 2005 roku miało podobno propozycję od "Teleexpressu". A jednak, wbrew sobie, zdecydowała się "być ostrą, agresywną i przegryzać aorty".
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Beata Tadla

Post autor: lukaszbialas »

Każdy ma prawo do wypowiadania się gdzie chce, jak chce i o czym chce. Dla mnie przejście Tadli do Wiadomości nie jest zaskoczeniem. Dostała taką propozycję to z niej skorzystała, czytanie w stacji informacyjnej codziennie w kółko tych samych informacji może być nudzące, monotonne i doprowadzić do popadnięcia w rutynę. Prowadzenie najchętniej oglądanego programu informacyjnego w kraju to awans i prestiż dla każdego dziennikarza i każdy zdrowo myślący człowiek wykorzystałby taką szansę.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Beata Tadla

Post autor: Efcia »

lukaszbialas pisze:Każdy ma prawo do wypowiadania się gdzie chce, jak chce i o czym chce. Dla mnie przejście Tadli do Wiadomości nie jest zaskoczeniem. Dostała taką propozycję to z niej skorzystała, czytanie w stacji informacyjnej codziennie w kółko tych samych informacji może być nudzące, monotonne i doprowadzić do popadnięcia w rutynę. Prowadzenie najchętniej oglądanego programu informacyjnego w kraju to awans i prestiż dla każdego dziennikarza i każdy zdrowo myślący człowiek wykorzystałby taką szansę.
Oczywiście, chciała to odeszła, ale ten wywiad dla Plejady i lansowanie się, bycie "celebrytką" i jej wypowiedzi, palenie za sobą mostów. Nie ma klasy. Jestem zdziwiona, bo wydawało się inaczej
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Wymień chociaż dwie marki torebek, które jak to określasz, lansował Beata Tadla. Bardzo dobrze, że mówi o sytuacji z samochodem. To przestroga dla innych. Każdy może mieć taką sytuację. Szczerze, nie życzę żebyś musiał to przechodzić. A Ty ze znajomymi nie wychodzisz nigdzie? Współczuję... A to jaką mają sytuację w TVP, to już inny temat.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

Przestroga dla innych? "Ukradli mi samochód za 80 tysięcy i jeszcze sukienki były w środku. I pół nocy na policji spędziłam". No tak, świetna przestroga. Każdego dnia w Polsce ginie według statystyk przynajmniej kilkadziesiąt samochodów. I to czasami ludziom, dla których to był jedyny uciułany majątek.
Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie a propos pracy w miejscy gdzie każą przegryzać aorty.
:arrow: dwa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Bardzo ważna przestroga m.in taka żeby się ubezpieczyć. Kradną, owszem ukradli i Beacie Tadli, różnica jest taka, że ona jest znana, a oni nie. To już niczyja wina.
Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Skontaktuj się z Beatą Tadlą jeśli tak nurtuje Cię odpowiedź na to pytanie i będziesz miał jasne wyjaśnienie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości