Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

nouze pisze:Oby rzadziej wpadający tu @maxxx, nie przegapił szansy na wysłanie pytań :mhm:
A wiesz, że nie tak wiele brakło a @maxxx popełniłby to cokolwiek niewybaczalne "fo pa". :spiewa:
Ale na jakieś arcy mądre pytania nie liczcie. Jest to jednak syndrom zaaferowanego fana stającego niemalże przed obliczem idolki. Ale coś tam jednak wysłałem, trzeba było się wysilić. :D

A tak poza tym to oczywiście gratuluje pomysłu. Nie mówiąc o tym jak bardzo się cieszę. :aniol:

PS. Też tak macie, że 3/4 pytań jednak idzie pod gilotynę o nazwie DeLeTe.? :spiewa:
Niech żyją konwenanse. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Łukasz »

maxxx, Ty mi po prostu cały wywiad przygotowałeś :D

Dziękuję wszystkim! Pierwszy raz w historii serwisu tvnfakty.pl naszemu Gościowi będą zadawane pytania także od forumowiczów i sympatyków i nawet nie spodziewałem się, że będzie takie zainteresowanie :)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

maxxx pisze:
nouze pisze:Oby rzadziej wpadający tu @maxxx, nie przegapił szansy na wysłanie pytań :mhm:
A wiesz, że nie tak wiele brakło a @maxxx popełniłby to cokolwiek niewybaczalne "fo pa". :spiewa:
Ale na jakieś arcy mądre pytania nie liczcie. Jest to jednak syndrom zaaferowanego fana stającego niemalże przed obliczem idolki. Ale coś tam jednak wysłałem, trzeba było się wysilić. :D


P+S. Też tak macie, że 3/4 pytań jednak idzie pod gilotynę o nazwie DeLeTe.? :spiewa:
Niech żyją konwenanse. :lol2:
dokladnie tak, np. spotkalem p. J. Chojnackiego i kompletna pustka. Ale autograf mam :D
przy Joannie bym pewnie ani be ani me :D
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Miła informacja - jutro wraca Pani Redaktor :)
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Ksero »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
KKK
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Łukasz »

W kolejną niedzielę (9 grudnia) w serwisie tvnfakty.pl zostanie opublikowany wywiad z Joanną Kryńską, z Waszymi pytaniami :)

Nie wiem, czy wypada mi zdradzać kulisy wywiadu, ale zostałem niezwykle miło i gościnnie przyjęty. Z taką dużą serdecznością, szczerością i rzeczywiście - jak tu ktoś w wątku napisał - z "zaraźliwym uśmiechem" :) Jest też niespodzianka - krótkie, kilkunastusekundowe pozdrowienia audio dla forumowiczów z tego wątku :)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

Łukasz pisze:W kolejną niedzielę (9 grudnia) w serwisie tvnfakty.pl zostanie opublikowany wywiad z Joanną Kryńską, z Waszymi pytaniami :)

Nie wiem, czy wypada mi zdradzać kulisy wywiadu, ale zostałem niezwykle miło i gościnnie przyjęty. Z taką dużą serdecznością, szczerością i rzeczywiście - jak tu ktoś w wątku napisał - z "zaraźliwym uśmiechem" :) Jest też niespodzianka - krótkie, kilkunastusekundowe pozdrowienia audio dla forumowiczów z tego wątku :)
9 grudnia.... fajny prezent na urodziny. dzieki :D
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Łukasz pisze:W kolejną niedzielę (9 grudnia) w serwisie tvnfakty.pl zostanie opublikowany wywiad z Joanną Kryńską, z Waszymi pytaniami
Po 1: Gratuluje,
no to trzeba sobie zaznaczyć w kalendarzu. 8)
Ileż to już mieliśmy przez ostatnie lata podejść do tego tematu mniej lub bardziej wirtualnych głównie. :hmm:
Jednak co właściciel to właściciel. :D
Nie wiem, czy wypada mi zdradzać kulisy wywiadu, ale(..)
Jasne, że wypada- choćby jako kolejne potwierdzenie wyjątkowości bohaterki tegoż forum. :)
No chyba, że chodzi Ci o to, że nie wypada powodować zazdrości..to inna sprawa. :lol2:

No to kurcze, C Z E K A M Y !

A tak w ogóle to Joasia była w czwartek i piątek? Bo niestety nie było mi dane się zsynchronizować,, ;( ,,
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Łukasz »

maxxx pisze:A tak w ogóle to Joasia była w czwartek i piątek? Bo niestety nie było mi dane się zsynchronizować,, ;( ,,
Tak, wywiad był w czwartek. Zaraz po "Dniu na żywo". Zreszą zdjęcia, które wyżej zamieścił Ksero były zrobione na ponad godzinę przed naszą rozmową :D

A o Waszych podejściach, to ja nic nie wiedziałem :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Łukasz pisze:Jest też niespodzianka - krótkie, kilkunastusekundowe pozdrowienia audio dla forumowiczów z tego wątku
czyli nasze pytania miłego nastroju nie zepsuły, chyba że pozdrowienia zostały nagrane na samym początku :lol2:
Już nie mogę się doczekać na publikację :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Łukasz »

Zapraszam do przeczytania wywiadu z Joanną Kryńską: http://www.tvnfakty.pl/joanna_krynska_wywiad

A tutaj specjalne pozdrowienia dla wszystkich udzielających się w tym wątku na naszym forum:

http://www.tvnfakty.pl/assets/media/poz ... rynska.mp3


Zapraszam do dodawania komentarzy zarówno tutaj w wątku, jak i na stronie, bezpośrednio pod wywiadem.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

No to kurna, jak ktoś miał wątpliwości czy "tutejszym" uda się wydusić z siebie kilka sensownych i interesujących pytań, może teraz spektakularnie oddalić się przy pomocy katapulty :spiewa:
Nawet moje się przebiły, choć nieco zredagowane na - jak sądzę - bardziej zrozumiałą formę, dla nieobcującej ze mną na co dzień ( :xx: ) Joasi.

Pozdrowienia dla zaglądającej tutaj Pani Redaktor :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Łukasz »

nouze, Twoje pytania się przebiły w dużej ilości :) Może rzeczywiście nieco skrócone.

A nie napisałeś jak Ci się podobają zdjęcia, które zrobiłem :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

To jeszcze nic. Nie napisałem nawet słowa o odpowiedziach Joasi :hmm: - widać w nich tą szczerość i miłe przyjęcie o którym wspominałeś :) I ta złożona, bogata zachęta do odwiedzenia Podlasia :lol2:
Po tekście tego nie widać, ale zastanawiam się czy Joanna lekko się nie zakłopotała, kiedy wysunąłeś odmienne zdanie Durczoka nt. tej konieczności bycia reporterem, żeby zostać dobrym dziennikarzem/prowadzącym :rozglada:
Zdjęcia świetne ma się rozumieć (może dałoby radę wrzucić odnośniki do większych oryginałów :rydzyk: ), a samo spotkanie chyba trochę trwało, patrząc na różnicę oświetlenia na pierwszym a dwoma ostatnimi zdjęciami :mhm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

I moja ciekawość została zaspokojona ;) , za co bardzo dziękuję , chociaż w niektórych miejscach spodziewałem się nieco innych odpowiedzi. Ale tak to jest, jak się buduje w sobie obraz nieznanej przecież osoby na podstawie wizerunku w TV :D
Natomiast jeden szczegół wzbudził moją ciekawość: w wywiadzie Pani Joanna wspomina o pozadziennikarskim epizodzie w swoim życiu - zaciekawiło mnie, czy to chodzi o wspomniany w zupełnie innym wywiadzie wolontariat, czy też może o nigdy nie zdementowaną w 100% na tym wątku posadę rzecznika białostockiego sanepidu :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości