Anna Seremak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
grand57
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 07 mar 2013, 23:26

Re: Anna Seremak

Post autor: grand57 »

zalogowałem się na tej stronie ze względu na Panią Anię , jest urocza.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Anna Seremak

Post autor: 3405t »

...i bardzo dobrze
Alnor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 11 lis 2012, 16:53

Re: Anna Seremak

Post autor: Alnor »

Może wrzuci ktoś capsy z dzisiejszego poranka? Dzięki.
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
grand57
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 07 mar 2013, 23:26

Re: Anna Seremak

Post autor: grand57 »

nie sądziłem że Pani Ania ma tylu adoratorów, choć należało się tego spodziewać, kobieta tej urody jest obiektem westchnień wielu mężczyzn, Konrad.
Alnor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 11 lis 2012, 16:53

Re: Anna Seremak

Post autor: Alnor »

Zgadzam się z kolegą w 100 procentach. Może ktoś wrzuci capsy z dzisiejszego poranka? Dzięki.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Seremak

Post autor: epsztajnek »

Dzisiaj okazało się, że wspaniałe, kobiece kształty Anny zawdzięczamy w dużej mierze jej mamie, która dawno temu odmówiła kupna małej Ani lalki Barbie , twierdząc, że to nie jest odpowiednia zabawka dla małych dziewczynek. Dzięki temu Anna nigdy nie poddała się terrorowi anoreksji :lol2: :brawa:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Anna Seremak

Post autor: Fabian »

Wspominała już wcześniej o tym, że nie miała Barbie. Nie pamiętam dlaczego, a dzisiejszej wzmianki nie słyszałem. "Terror anoreksji" alternatywnie wyobrażam sobie jak 'terror heroinizmu': większość społeczeństwa daje w żyły, leży na chodnikach i jest jeszcze w stanie zmuszać kolejne osoby do poddania się uzależnieniu od heroiny. Nierealne. Wracając do tematu zabawek, gdybym miał córkę, postarałbym się wzbudzić w niej zainteresowanie czymś ciekawszym niż lalka.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Seremak

Post autor: epsztajnek »

Fabian pisze:"Terror anoreksji" alternatywnie wyobrażam sobie jak 'terror heroinizmu' [...] Nierealne.
Potraktuj to jako licentia poetica :D Chodziło mi oczywiście o sytuację, kiedy kobieta o normalnej sylwetce twierdzi, że jest za gruba, bo nie przypomina żywych wieszaków na ubrania, paradujących w TV i kolorowych czasopismach. :>
kon24
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 13 sty 2013, 09:14

Re: Anna Seremak

Post autor: kon24 »

Nie sądziłem, że co każdy redaktor powie jest zaraz wałkowane na forum.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Seremak

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:Chodziło mi oczywiście o sytuację, kiedy kobieta o normalnej sylwetce twierdzi, że jest za gruba, bo nie przypomina żywych wieszaków na ubrania, paradujących w TV i kolorowych czasopismach.
Jest jeszcze druga strona medalu - kiedy kobieta o sylwetce pewnego roślinożernego ssaka z Sawanny, uważa że jest zgrabna i ponętna, bo wypatrzyła paradujące na salonach wzorce typu K.Szostak, Grycanki, albo narzeczona Kammela :>
To dopiero jest terror... :grymas:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Seremak

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:Jest jeszcze druga strona medalu - kiedy kobieta o sylwetce pewnego roślinożernego ssaka z Sawanny, uważa że jest zgrabna i ponętna, bo wypatrzyła paradujące na salonach wzorce typu K.Szostak, Grycanki, albo narzeczona Kammela :>
To dopiero jest terror... :grymas:
Jeżeli dla kobiety, niezależnie od sylwetki, jakimkolwiek wzorcem są Grycanki, to nie jest terror. To jest horror :devil:
grand57
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 07 mar 2013, 23:26

Re: Anna Seremak

Post autor: grand57 »

czy jutro będziemy mieli okazję zobaczyć Panią Anię?
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Nie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości