Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: sybic »

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

Ma ktoś zapy Kamila z Faktów po Południu?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

Zauważyliście, że Kamil Durczok gdy zapowiada pierwszy materiał w "Faktach" nie może zapanować nad swoimi rękami? Ciągle łapie te kartki, przerzuca je, przesuwa, podnosi myszkę, przesuwa tablet. Wraz z kolejnymi materiałami nieco się uspokaja, ale i tak ma problem z uspokojeniem emocji :D "Problem" występuje odkąd pojawiło się nowe studio. Strasznie mnie to rozprasza i denerwuje. Inni prowadzący nie mają tego kłopotu.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

Jakoś parę razy też to widziałem, ale przeważnie nie zwracam na to uwagi, więc mi to zbytnio nie przeszkadza.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

Obrazek
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: szarotek »

Dlaczego tak rzadko pojawia się p. Kamil Durczok ? Ciekawie prowadzi rozmowy.

Jeżeli są to powody zdrowotne to nie oczekuję odpowiedzi.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

Czy tylko mnie irytuje fakt, że redaktor naczelny prowadzi program (Fakty, lub Fakty po Faktach) jedynie od poniedziałku do środy? Przez to mam wrażenie, że to Grzegorz Kajdanowicz jest nr 1 w Faktach, bo jest równie często jak Pochanke, albo i częściej.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Kamil Durczok

Post autor: pawell »

Jeśli chodzi o mnie to bardzo mi to pasuje. Im mniej Durczoka tym lepiej.
Choć kiedyś tak myślałem o Kajdanowiczu (starsi userzy zapewne pamiętają dyskusje o nim na forum :D ) to teraz jest to zdanie zupełnie inne. Jest najlepszy w obecnej ekipie prezenterów "Faktów", ale to już inny temat. :)

Krótko mówiąc: "Faktktom" bez Durczoka mówię TAK! :plus:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Kamil Durczok

Post autor: avatar »

Mi to też w żaden sposób nie przeszkadza...
Strasznie nie lubię kiedy to on prowadzi program. Najgorszy jest moment kiedy zaprasza na Fakty w TVN i internecie... -.-
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Kamil Durczok

Post autor: Lord_info »

To ja się wypowiem nt sposobu prowadzenia Faktów. Otóż wyraźnie odbiega od pierwotnego/ ustalonego schematu prowadzenia:

- jako jedyny przed czołówką stoi już przy videowallu, gdy inni prezenterzy dopiero po
- po forszpanie w formułce "Zapraszam na Fakty w TVN i w internecie"- dodaje podczas przemarzu (jako jedyny) "bo warto widzieć/ wiedzieć więcej" lub kilka razy się zdarzyło skróconą wersję strony Faktów
- w początkowych zapowiedziach materiałów bardzo rzuca się w oczy, "bawienie się" kartkami czy długopisem

Może to czepianie się z mojej strony lub chęć wyróżnienia, ale trochę mnie to dziwi, że aż tak się różni w sposobie prowadzenia serwisu od pozostałych prezenterów
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

Z jednej strony oczywiście mi to nie przeszkadza, że redaktor Durczok tak rzadko prowadzi program, jednak z drugiej strony, redaktor naczelny powinien pokazywać się z jak najlepszej strony i dawać przykład, że mu się chce pracować, a tego nie robi. W każdym wydaniu pokazuje się ze złej strony na co zwrócił uwagę Lord. Poza tym, odnoszę wrażenie, że robi on wszystko tak jakby był zmuszony do tego, przez co jako widz odbieram go w sposób negatywny. Ogólnie rzecz biorąc, ten człowiek jest po prostu irytujący :P Nie ważne czy jest na antenie, czy nie, budzi u mnie złe emocje od dłuższego czasu, tyle, że chciałem zwrócić uwagę, na fakt, że w porównaniu do innych się trochę obija, żeby nie użyć dosadniejszego sformułowania, bo nie wierzę, że np. w czwartek czy piątek pracuje poza anteną, skoro nad programem czuwa wtedy prowadzący główne wydanie.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Kamil Durczok

Post autor: 3405t »

a tydzień temu (w Czwartek) w Faktach był?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

W ubiegłym tygodniu w "Faktach" była Justyna Pochanke, a w FpF w czwartek był już Kajdanowicz, tak jak wczoraj w Faktach.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kamil Durczok

Post autor: prze_kw »

Jutro Kamil będzie gościem (mojej) Katedry Dziennikarstwa Uniwersytetu Łódzkiego :D
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamil Durczok

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości