Dekada zmian

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

monetowy_chlopak

Re:

Post autor: monetowy_chlopak »

Camilo pisze:Pamiętajcie, że lata 2006/2007 to w zasadzie wyłącznie szopka polityczna z głównym udziałem wielu nieżyjących osób.
Nie zgodzę się. W 2006 roku była pielgrzymka Benedykta XVI do Polski, a w 2007 roku był wybory do parlamentu. To istotne wydarzenia. Zresztą szopka polityczna była również w 2008 roku omawianym w tym roku. Tak, więc twoje przypuszczenia w moim odczuciu są błędne. Bez względu na wydarzenia, jakie miały miejsce w danych latach powinni wszystkie lata wyemitować. Jesli brakuje czasu to po dwa odcinki w tygodniu premierowe.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obejrzałem tylko jedno wydanie "Dekady", na samym początku, dlatego trochę ciężko mi się wypowiadać w kwestii tego programu, ALE pielgrzymka papieża do Polski absolutnie nic nie wniosła, ot po prostu się odbyła. A wybory to nic innego jak polityczna szopka. Ciekawe jeszcze z jakim wyprzedzeniem nagrywają ten program.
Oczywiście też jestem zdania, że powinni wyemitować wszystkie odcinki, no ale nie ma na nich mocnych. Zresztą po wpisach w tym wątku widzę, że "Dekada zmian" jest traktowana po macoszemu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dekada zmian

Post autor: matik »

Dziś o 11:40 również rok 2008 więc chyba celowo pominęli rok 2006 i 2007.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Dekada zmian

Post autor: rogi »

Wrócili do roku 2006.
M. Łaszcz wyjaśniła przyczynę przesunięcia w czasie tegoż roku.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dekada zmian

Post autor: matik »

I jak była przyczyna, bo nie oglądałem.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dekada zmian

Post autor: piotrek888 »

matik pisze:I jak była przyczyna, bo nie oglądałem.
Śmierć i pogrzeb A.Leppera.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Dzisiaj program po raz pierwszy nadawany był na żywo.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Dekada zmian

Post autor: rogi »

ziom pisze:Dzisiaj program po raz pierwszy nadawany był na żywo.
Na żywo? A nie było chyba znaczka.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

W Dniu na żywo też nie ma napisu na żywo.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dekada zmian

Post autor: matik »

piotrek888 pisze:
matik pisze:I jak była przyczyna, bo nie oglądałem.
Śmierć i pogrzeb A.Leppera.
Dzięki.
Dzisiejsze wydanie musiało być chyba krótsze, bo ok. 12:20 serwis jeszcze trwał i już myślałem, że znowu nie będzie Dekady zmian, a parę minut po 13.00 jak włączyłem to znów serwis.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dekada zmian

Post autor: Frazes »

Ja obejrzałem chyba ze dwa odcinki "Dekady Zmian" (pierwszy i chyba trzeci) i nasunął mi się taki wniosek, że "TVN24" bardzo się przez te lata zmieniła i to niestety moim zdaniem raczej na gorsze...

Kiedyś najważniejsza była rzetelna informacja, a teraz ważniejsza od niej stała się reklama (szczególnie mnie denerwuje jak w trakcie "Poranka" przed prognozą pogody z prezenterem najpierw jest około 4 minut reklam, a potem prowadzący pogania prezentera słowami np. "masz 10 sekund na pogodę" - podobnie jest często też z wejściami biznesowymi w "Dniu Na Żywo" i w ogóle większość programów kończy się na około 10 minut przed porą ich zakończenia w ramówce, żeby zmieścić reklamy !) i informacje czasami "tabloidowe", tzn. nie wydaje mi się, żeby kiedyś szansę na żółty, albo czerwony pasek (bo różnie to w historii "TVN24" bywało :D ) miała informacja w stylu tej o uniewinnieniu Nergala, a teraz ma, albo dość duża ilość miejsca w "Poranku TVN24" poświęcona na zapowiedź meczu "Legii Warszawa" w "Lidze Europejskiej" (wiadomo, że "Legia" należy do "ITI", ale dziennikarze "TVN24" podobno są "obiektywni" i "bezstronni" i się tym szczycą)...

Nie wiem, może to wszystko wynika też ze zmiany pokoleniowej redaktorów "TVN24" (są coraz młodsi, co widać jak są ujęcia z reżyserki), ale kierownictwo powinno pilnować, żeby stacja trzymała swój poziom, a teraz on moim zdaniem na pewno nie rośnie...
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dekada zmian

Post autor: avatar »

Frazes pisze:Ja obejrzałem chyba ze dwa odcinki "Dekady Zmian" (pierwszy i chyba trzeci) i nasunął mi się taki wniosek, że "TVN24" bardzo się przez te lata zmieniła i to niestety moim zdaniem raczej na gorsze...

Kiedyś najważniejsza była rzetelna informacja, a teraz ważniejsza od niej stała się reklama (szczególnie mnie denerwuje jak w trakcie "Poranka" przed prognozą pogody z prezenterem najpierw jest około 4 minut reklam, a potem prowadzący pogania prezentera słowami np. "masz 10 sekund na pogodę" - podobnie jest często też z wejściami biznesowymi w "Dniu Na Żywo" i w ogóle większość programów kończy się na około 10 minut przed porą ich zakończenia w ramówce, żeby zmieścić reklamy !) i informacje czasami "tabloidowe", tzn. nie wydaje mi się, żeby kiedyś szansę na żółty, albo czerwony pasek (bo różnie to w historii "TVN24" bywało :D ) miała informacja w stylu tej o uniewinnieniu Nergala, a teraz ma, albo dość duża ilość miejsca w "Poranku TVN24" poświęcona na zapowiedź meczu "Legii Warszawa" w "Lidze Europejskiej" (wiadomo, że "Legia" należy do "ITI", ale dziennikarze "TVN24" podobno są "obiektywni" i "bezstronni" i się tym szczycą)...

Nie wiem, może to wszystko wynika też ze zmiany pokoleniowej redaktorów "TVN24" (są coraz młodsi, co widać jak są ujęcia z reżyserki), ale kierownictwo powinno pilnować, żeby stacja trzymała swój poziom, a teraz on moim zdaniem na pewno nie rośnie...
Mam takie same zdanie. Kiedyś lepiej oglądało się TVN24. Żółta/czerwona belka pojawiała się wtedy kiedy trzeba było, dzisiaj praktycznie codziennie jest na ekranie. "Dzień na Żywo" był taką wizytówką TVN24, dzisiaj zostaje częściowo zastąpiony przez "15 na żywo" :uwaga: i reklamy. Nie ma serwisów sportowych. Pogoda jest tylko kilkunastosekundowym przerywnikiem w reklamach. I to co najbardziej mnie denerwuje: wirtualne studio. :wariat:
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Dekada zmian

Post autor: rogi »

Zgadzam się z przedmówcami. W szczególności te "poranne" reklamy są wkurzające, że szok.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dekada zmian

Post autor: Frazes »

Ja temat tych reklam poruszyłem nawet w mailu na "Kontakt24" wysłanym w trakcie "Poranka" 10 sierpnia i co ciekawe chyba ktoś go przeczytał, bo później kilka prognoz było zrobionych tak, że najpierw było dłuższe wejście z prezenterem, a reklamy były między prognozą, a serwisem informacyjnym, ale nie trwało to niestety długo...

Może gdyby więcej osób zwróciło im na to uwagę, to efekt byłby stały???

Wklejam fragment tego mojego maila:
Do życzeń dołączam jeszcze drobną uwagę (może w dniu urodzin nie wypada krytykować, ale jeśli ma to służyć temu, żeby "TVN24" był jeszcze lepszą stacją, a taki właśnie mam cel, to mam nadzieją mi Państwo wybaczą), a mianowicie zauważyłem, że od pewnego czasu emitują Państwo coraz więcej reklam i zaczynają one moim zdaniem czasami dominować nad resztą programu, a tak nie powinno chyba w telewizji informacyjnej być. Szczególnie wkurza mnie jak z powodu reklam skracana jest do minimum prognoza
pogody, a jeśli prowadzi ją tak jak przez ostatnie dni Pani Agnieszka Cegielska (moja i chyba nie tylko moja ULUBIONA pogodynka:D! - proszę o przekazanie jej pozdrowień i podziękowań za MASĘ uśmiechu, który zawsze daje widzom, kiedy pojawia się na ekranie i proszę o jeszcze WIĘCEJ:D!!!), to chciałbym zawsze, żeby trwała ona jeszcze dłużej:).

Wiem, że "TVN24" to stacja komercyjna i reklamy na jej antenie być muszą, ale nie zawsze ich było aż tyle, a oglądam Was regularnie od 2004 roku, więc mam jakieś porównanie."
kontaktowy24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 16:28

Re: TVN24 HD

Post autor: kontaktowy24 »

http://www.youtube.com/watch?v=DLMJwzKjpj8
Życzenia na 10 lat dla TVN 24 od TVP INFO :tanczy:
Pewnie już większość z Was to widziała, ja tylko wcześniej na screenie, ale postanowiłem umieścić. Mój łów internetowy :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości