Wiosna 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Wiosna 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Dzisiaj zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jedyną nowością jeśli się nie mylę jest produkcja "Wawa non stop". Po za tym ramówkę wypełniają kontynuacje dobrze znanych i lubianych seriali i programów. Postanowiłem zacząć dyskusję na temat następnej - wiosennej ramówki TVN. Przydałoby się w niej trochę więcej nowości na przykład serial cotygodniowy, program na żywo taki jak wprowadzony jesienią 2010 i niestety szybko zdjęty z anteny "Między kuchnią a salonem". Pewny jest start polskiej wersji modowego show "Project Runway". Powinna też pojawić się IV edycja "X Factora" Nie wiadomo, które programy znikną z anteny być może będzie to emitowany od 9 lat "W11 – Wydział Śledczy". Być może niektóre programy takie jak "Taniec z gwiazdami", czy "You Can Dance" wrócą na antenę. Jak myślicie się co nowego pojawi się w TVN, co zniknie, a co wróci na antenę wiosną?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: matik »

Wiesz co, ja to bym się jeszcze wstrzymał z opinią do czasu aż pojawią się pierwsze wyniki oglądalności w nadchodzącym sezonie.
Nowy serial cotygodniowy wydaje się raczej faktem, zważywszy na to, że "Przepis na życie" podobno ma teraz ostatni sezon, chociaż już poprzedni miał być ostatnim :D23
A co do popołudniowego programu na żywo, to pewnie jeśli produkcja TVP1 odniesie sukces, to może spróbują kolejny raz. I gdyby ode mnie zależało, to W11 bym wywalił ;) A na resztę opinii przyjdzie jeszcze czas.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Ok. ale produkcja TVP1 leci po 18:30 - po hitowych "Jakiej to melodii?" i "Klanie" zahaczając już o prime-time. Dla mnie nieporozumieniem jest porównywanie programów lecącego przed 15 i lecącego przed 19. Właśnie pora była nie jedyną przyczyną porażki "Między Kuchnią a Salonem".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: matik »

Przecież ja tu nie porównuje MKaS do produkcji TVP1 tylko sam fakt istnienia programu w popołudniowej ramówce. Nigdzie nie napisałem, że TVN znów by spróbował o 15:00.
Oliwier
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 27 lip 2013, 18:37

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Oliwier »

Na razie można tylko spekulować, ale chciałbym (no może jest to "prawdopodobna" wersja moich pragnień), aby ramówka wyglądała następująco:
- Lekarze - seria 4 - poniedziałek 21:30 - bardzo prawdopodobne
- Perfekcyjna Pani Domu - sezon 5(?) - poniedziałek 22:30 - bardzo prawdopodobne
- Prawo Agaty - seria 5 - wtorek 21:30 - średnio prawdopodobne, ale mam nadzieję że serial potrwa co najmniej do 6 serii
- Top Model - edycja 4 - środa 21:30 w związku z Projektem Runway trochę mało prawdopodobne, ale program jest bardzo lubiany, więc nie widzę przeszkód :)
- Kuchenne Rewolucje - 8,9? seria - czwartek 21:30 - oglądalność spada, ale chyba to pociągną
- X Factor - edycja 4 - sobota 20:00 - odświeżony, z czwartym jurorem, więcej odcinków :)
- Ugotowani - seria 6(?) - niedziela 18:00 - coraz gorszy, ale niech zostanie :)
- Project Runway - edycja 1 - niedziela 20:00 - nowość, pewnie dobry program
- Nowy serial w miejsce Przepisu lub Masterchef 3 - niedziela 21:00
- Na językach - seria 3

Program codzienne trudno określić, ponieważ nie wiadomo jeszcze jaka będzie WAWA, ale zakładając, że ok:
15:00 - Ukryta Prawda
16:00 - Rozmowy w toku
17:00 - Szpital
18:00 - Nowy serial codzienny
18:30 - Inny nowy program, np. teleturniej (dawno nie było)
19:00 - Fakty
19:45 (tak?) - Uwaga!
20:05 - Na wspólnej
20:45 - WAWA Non stop, albo nowy program (W11 - OUT)

Ewentualnie gdyby nie było nowego serialu o 18:00, to WAWA mogłaby zostać. Wtedy programy z 21:30 przesunęłoby się na 20:45 a od 21:30 dali coś nowego, ewentualnie W11. Wiem, że to bez sensu dla TVN, bo większość jak ja "ogląda" W11 w oczekiwaniu na 21:30. Gdyby to zamienili to W11 już by nikt nie oglądał o 21:30.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Nayma »

Zapomniałeś, że wraca Taniec z Gwiazdami i to najpewniej on zajmie niedzielne pasmo, a Project Runway sobotnie. X Factor dużo lepiej poradziłby sobie jesienią, o tym wie chyba każdy. Mam Talent moim zdaniem powinien zostać usunięty po tym sezonie, lub powinien powrócić wiosną 2015. Na ten format zdecydowanie nie mają pomysłu, co innego X Factor, chociaż moim zdaniem zmiany które wprowadzili w tym roku były tandetne.
Oliwier pisze:Wiem, że to bez sensu dla TVN, bo większość jak ja "ogląda" W11 w oczekiwaniu na 21:30.
Nie masz innych kanałów? Coś cię wiąże przy TVN?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Nayma pisze:Zapomniałeś, że wraca Taniec z Gwiazdami i to najpewniej on zajmie niedzielne pasmo, a Project Runway sobotnie.
Akurat "Project Runway" nie jest dobrym programem na weekendowy prime-time. W tym czasie bardziej inwestuje się właśnie w widowiska rozrywkowe z udziałem publiczności, niż program reality-show o wyspecjalizowanej tematyce.
X Factor dużo lepiej poradziłby sobie jesienią, o tym wie chyba każdy.
Nie byłbym o tym święcie przekonany.
Nayma pisze:am Talent moim zdaniem powinien zostać usunięty po tym sezonie, lub powinien powrócić wiosną 2015. Na ten format zdecydowanie nie mają pomysłu,
Jak można usunąć program rozrywkowy, który generuje wysoką widownię i bardzo duże przychody tylko dlatego, że według Ciebie program się wypalił, i na niego nie mają pomysłu? Przecież nawet nowa edycja jeszcze nie wystartowała, więc jak możesz stwierdzić, że program się wypalił. Jest duża widownią i są duże przychody -> programu się nie przerwa.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Nayma »

Trzeciak pisze:Akurat "Project Runway" nie jest dobrym programem na weekendowy prime-time. W tym czasie bardziej inwestuje się właśnie w widowiska rozrywkowe z udziałem publiczności, niż program reality-show o wyspecjalizowanej tematyce.
A co z MasterChefem?
Trzeciak pisze:Jak można usunąć program rozrywkowy, który generuje wysoką widownię i bardzo duże przychody tylko dlatego, że według Ciebie program się wypalił, i na niego nie mają pomysłu? Przecież nawet nowa edycja jeszcze nie wystartowała, więc jak możesz stwierdzić, że program się wypalił. Jest duża widownią i są duże przychody -> programu się nie przerwa.
Tak samo mówiło się o Tańcu z Gwiazdami. Stała, 4 milionowa widownia, ale jednak program zdjęli.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Nayma pisze:
Trzeciak pisze:Akurat "Project Runway" nie jest dobrym programem na weekendowy prime-time. W tym czasie bardziej inwestuje się właśnie w widowiska rozrywkowe z udziałem publiczności, niż program reality-show o wyspecjalizowanej tematyce.
A co z MasterChefem?
Akurat "MasterChef" jest skierowany do znacznie szerszego grona osób niż "Project Runway", bo co tu kryć - z gotowaniem każdy ma lub miał coś wspólnego, a projektowaniem mody - nie.
Nayma pisze:Tak samo mówiło się o Tańcu z Gwiazdami. Stała, 4 milionowa widownia, ale jednak program zdjęli.
Nie zdjęli, bo program i tak wraca. Poza tym przy "Mam Talent" jest to dopiero szósty sezon, a przy "TzG" jest po trzynastej edycji. Siedem serii różnicy to bardzo sporo.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: r_r16 »

Trzeciak pisze:Nie zdjęli, bo program i tak wraca. Poza tym przy "Mam Talent" jest to dopiero szósty sezon, a przy "TzG" jest po trzynastej edycji. Siedem serii różnicy to bardzo sporo.
Poza tym TzG był emitowany co sezon, a nie jak Mam Talent co drugi sezon, więc tym bardziej program się znudził. Poza tym został zdjęty w głównej mierze przez to, że zwyczajnie nie miał już kto tam tańczyć.
Oliwier
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 27 lip 2013, 18:37

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Oliwier »

Celowo nie ująłem TzG w mojej propozycji, bo programu nie cierpię. Zasadniczą różnicą między TzG a Mam Talent! jest to, że w tym pierwszym po pierwsze trzeba wybrać i znaleźć gwiazdy, nie jest typu talent-show. Mamy 13 (czy coś takiego) określonych gwiazd, z których o połowie nie słyszałeś, kibicujesz tylko tym 3-4 których dobrze znasz, a i tak na końcu okaże się, że wygrał najbardziej lubiany aktor, który tańczy z Głogowską, czy Terrazzino. Nie wiadomo czemu, to zawsze te najlepsze programy muszą czekać i są puszczane co 2-3 sezony (X Factor, Top Model, Masterchef) a bezsensowne są co sezon (TzG, YCD). Fenomenem jest dla mnie że Mam Talent ma już 6 edycji i nie zamknęli go po 4 jak to robią z wszystkimi fajnymi programami. To, że programy są zamiennie (np. X Factor + Mam Talent) jest ok, bo co 2 ramówki mamy nową edycję. Ale to, że w to wkręca się trzeci, tego nie rozumiem. Jedyne co przyjmę do wiadomości to to, że TzG wejdzie w niedzielne pasmo (Przepis się kończy, a Masterchef przerwa), a X Factor zostanie w soboty. Pojawia się wtedy jednak problem - nie ma miejsca na Project Runway - po raz kolejny dochodzi do paradoksu, gdzie znowu Runway będzie w środy, a Top Model zostanie przesunięte... Chyba, że skończą się rewolucje (pani Gessler bez Masterchefa zostanie bez pracy... chyba że będzie jurorką w Runwayu - w końcu ponoć dobrze się ubiera :D ) a Runway będzie w czwartek, gdzie znowu będziemy mieli dwa programy modowe dzień po dniu...

Najlepiej by było, gdyby TzG nie było wcale, a Runway odroczyli do jesieni 2014 żeby był na zmianę z Top Model.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: adik1148 »

Szykuje się naprawdę bombowa wiosna w TVN'ie ! Po przespanej jesieni na wiosnę PROJECT RUNWAY , TzG i X FACTOR ! ;D Czyli znamy już także godziny i dni programów ;)
Środa - Project ...
Sobota - X FACTOR
Niedziela - TzG
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: felek »

TzG nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzony na wiosnę, choć można się go spodziewać. Na to przynajmniej liczę! I tak prime time będzie wypchany do granic możliwości, więc żadnych nowości już nie powinniśmy oczekiwać :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Jak na razie - ja zamierzam oglądać tylko jedno z trzech dużych widowisk TVN-u. Nietrudno się domyśleć które ;).
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: po31 »

Jestem ciekaw czy rzeczywiście Taniec z gwiazdami powróci, TVN szykuje nowy serial w miejsce przepisu na zycie i zajmie on pasmo niedziela 21, 22 na jezykach a co o 20 Taniec z gwiazdami nie mógł by trwać godzine bo to program na żywo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości