X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: felek »

Premierę TXF U.S 3 oglądąło 6.17 mln. widzów przy współczynniku 16-49 na poziomie 2.1
Wiele wskazuje, że przy tej oglądalności 3 sezon The X-Factor U.S będzie ostatnim.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Z tego co na razie wiadomo, nowy etap amerykańskiego X Factora to nic innego jak gorące krzesła, które w tym roku pojawiły się także w Wielkiej Brytanii. Spośród 10 osób, mentor danej grupy wybiera jedynie 4 do odcinków na żywo. W Internecie można już znaleźć nazwiska całej 16-tki. Z tego co na razie patrzyłam to bardzo silną grupę udało się skompletować Kelly, Demi ze swojej kategorii zrobiła coś w rodzaju 12-16 z zeszłego roku, o zespołach Simona na razie trudno cokolwiek powiedzieć, a chłopców Pauliny jeszcze nie widziałam.

Dla zainteresowanych: Jest także spoiler odnośnie finałowej trójki Louisa Walsha w brytyjskiej wersji. http://www.mjsbigblog.com/x-factor-uk-s ... oilers.htm
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: TheXF »

Po 2 odcinkach jeśli chodzi o poziom uczestników - szału nie ma. Przede wszystkim nadal za dużo jest pokazywania tych debilnych występów... aż odechciewa się czekać na coś lepszego.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Jeśli się dobrze mi wydaje, to belki, jakie wprowadzono w edycji w USA bardzo przypominają te, jakie były w programie NBC "The Winner Is".
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

Gdzie można oglądnąć powtórkę amerykańskiej edycji? :D
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

Na dzisiejszym castingu w UK zobaczymy sporą ilość zespołów (W KOŃCU) :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Warto też dodać, że podczas Domów Jurorskich pomagać Gary'emu Barlow'owi będzie finalista tego programu - Olly Murs - tak podaje portal Telly Mix.

Sneak peek'i dzisiejszego odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=8bI6iCoM ... MwOVJeEaBA
http://www.youtube.com/watch?v=WD1QbtnS ... MwOVJeEaBA
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

Orientuje się może ktoś ile będzie castingów w UK? :)
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

W przyszłym tygodniu dwa ostatnie.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: TheXF »

No i skończył się etap room'u w UK, a Popowskiej jak nie było widać - tak na 99% nie pokażą ;p
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

mam mnóstwo castingów do nadrobienia, ale ocenić już mogę. podoba mi się mimo wszystko ten format z podwójnymi castingami, ale sami minęli się z celem, dla którego to powstało. Jeżeli już ktoś występuje w sobotę, to niech pokazują występ na Wembley dzień później a nie w następną niedzielę. Jedyny minus tego. Bardzo podobają mi się castingi w pokojach i muszą pozostać :) Ktoś coś wie, czy kontrakt z ITV został odnowiony? Bo wyniki oglądalności póki co są obiecujące :)

Jeśli chodzi o uczestników, to z tego co do tej pory widziałem, Scherzy ma największe szanse :)
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Pjotreeek pisze:Jeśli chodzi o uczestników, to z tego co do tej pory widziałem, Scherzy ma największe szanse :)
Nierzadko bywało tak, że ktoś ma stosunkowo najmocniejszą kategorię, a potem przychodzi jedna osoba z innej drużyny i wygrywa :) O przykład nie trzeba długo. W 8 edycji po Bootcampie niemal pewne było, że wygra Jade Richards/Janet Devlin/Amelia Lily, może nawet Misha B, a jak się skończyło wszyscy wiemy. :D Piszę o tym, bo według mnie bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo Sam Bailey z teamu Sharon. Jak dla mnie ona jest najlepsza i już przed startem było o jej udziale głośno, obok niej kibicuję Tamerze Foster i Abi Alton, o którą trochę się obawiam.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Jakby ktoś jutro oglądał odcinki amerykańskiego "X Factora" na Fox Life, to dodam, że w związku z nowym etapem pośrednim między castingami, a programami na żywo każda z czterech kategorii jest oznaczona kolorem. Błękitnym są oznaczeni chłopcy do 25 roku życia, Różowym - dziewczyny do 25 roku życia, żółtym - uczestnicy powyżej 25 roku życia, a zielonym - grupy.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Nie jutro, a w czwartek. Emisja przeniesiona. Stacja Fox Life pokaże tego dnia aż dwa odcinki. Start o 21.00.
Trzeciak pisze:w związku z nowym etapem pośrednim między castingami, a programami na żywo każda z czterech kategorii jest oznaczona kolorem.
A jaki to ma związek z nowym etapem?
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Nayma pisze:
Pjotreeek pisze:Jeśli chodzi o uczestników, to z tego co do tej pory widziałem, Scherzy ma największe szanse :)
Nierzadko bywało tak, że ktoś ma stosunkowo najmocniejszą kategorię, a potem przychodzi jedna osoba z innej drużyny i wygrywa :) O przykład nie trzeba długo. W 8 edycji po Bootcampie niemal pewne było, że wygra Jade Richards/Janet Devlin/Amelia Lily, może nawet Misha B, a jak się skończyło wszyscy wiemy. :D Piszę o tym, bo według mnie bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo Sam Bailey z teamu Sharon. Jak dla mnie ona jest najlepsza i już przed startem było o jej udziale głośno, obok niej kibicuję Tamerze Foster i Abi Alton, o którą trochę się obawiam.

Zgodzę się, ale to była inna sytuacja, bo LM powstały dopiero po bootcampie. Mówię o sytuacji, gdyby nie powstawały w tym roku nowe zespoły.
Sam nie wygra. Plaga wczesnego faworyta, tak to uzasadnię. To samo Tamara. Tamara mi pasuje na wypadnięcie podczas 5 live'a - który w UK uznawany jest za pechowy :) Uważam, że jeśli Melanie McCabe przejdzie do live'ów - wróżę jej co najmniej półfinał, biorąc pod uwagę fakt, iż jest z Irlandii a to tłumaczy wszystko :) Chciałbym aby ona i Jade przeszły do live'ów w końcu.

Co do grafiki - podobają mi się te ruchome napisy. Muzyka zupełnie inne niż w poprzednich latach. Naprawdę bardzo się postarali, wiele zmian, dużo więcej castingów, panel fantastyczny. Co mnie zdziwiło - nie zrobili podsumowania castingowego, ale to na plus. Nie mogę doczekać się bootcampu, fantastyczny pomysł z tymi krzesłami, naprawdę będzie co oglądać :D I mam nadzieję, że oglądalność skoczy i przebiją SCD bo na to zasługują w tym roku i to bardzo.

Dalej utrzymuję, że wygra dziewczyna, takie uczucie. I bardzo bym tego Nicole życzył :)
A jeśli ma wygrać ktoś z Oversów to kobieta. Nie mniej jednak, wygra babka w tym roku, nie zależnie od wieku :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości