[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:@felek - Nie chodzi mi o to, że mi ich brakuje, bo Sylwestra i tak nie oglądam. Po prostu są to gwiazdy talent-show TVN, więc stacja według mnie powinna się starać o ich udział.
We Wrocławiu miała się pojawić Kora, a to gwiazda (już była) talent-show Polsatu.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Sylwester w TVN

Post autor: felek »

Na pewno oglądalność o północy 23.50 - 00.10 będzie dużo lepsza niż rok temu. Wierze, że oglądalność całego Sylwestra może być dość dobra.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w TVN

Post autor: matik »

Sylwestrowa Moc Żywiołów jeżeli chodzi o ilość widzów zajmie raczej ostatnie miejsce na podium, sądząc po całodziennych udziałach 16/49 za wczoraj (Polsat 18,4 proc.; TVP2 - 10,2 proc.; TVN - 9,7 proc.)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Sylwester w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Trzeba jednak przyznać, że sylwester TVNu był "ambitny": Brodka, Podsiadło, Perfect czy Lady Pank, a w Polsacie np. Stachursky i Papa D... No i prowadzący najgorzej moim zdaniem wypadła Głogowska z Dowborem, za dużo ich tam było, brakowało tylko Młynarskiej z wiadomych względów, o sylwestrze TVP2 się nie wypowiadam, bo mam w domu tylko dwie nagrywarki. :)
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Ksero »

Sylwester na Dwójce zapowiadał się wyjątkowo dobrze, niestety, wyszło miernie. Choć i tak za najgorszy uważam Sylwester Polsatu.
Najlepsza scena to TVN i Dwójki. Muzycznie wszędzie było blado, choć ponad przeciętną wysuwał się TVN.
KKK
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

:D24 Przecież nasłuch, który organizatorzy gwarantowali artystom to jedno wielkie nieporozumienie. Lady Pank, Perfect, Chylińska wyciągnęli w cholerę słuchawki z uszu.
Tradycyjnie dźwiękowo TVN zrąbał sprawę, konkretnie podmiot standardowo odpowiadający za dźwięk w programach live stacji...

Na rynku panowała tragiczna atmosfera, ochrona nie panowała nad tłumem. Odbiór dźwięku zarówno na rynku jak i w tv żenada. Początkowo muzyka głośniejsza od wykonawców, później awaria nasłuchów, chwilowa awaria telebimu środkowego, *awaria laserów.

Sylwester bez pokazu fajerwerków? ...
Gwiazdy najwyższego poziomu? Błagam... Tylko Chylińska poradziła sobie z niesprawnym nasłuchem

Tradycyjna komercha, może w tv wyglądało to ładnie. Na placu tłum w ogóle nie słyszał prowadzących, muzyka strasznie w oddali się zlewała (nagłośnienie tylko przy scenie), gdzieś w oddali telebim na którym wyświetlany był obraz z lekkim opóźnieniem (oczywiście bez nagłośnienia)...

Prezydent nie zdążył złożyć życzeń... Liczba reklam :D24 (no dobra to się jeszcze da zrozumieć)

* -w internetowych mediach zapowiadane było, "na krakowskim przemieściu o 0:00 skromny pokaz fajerwerków w otoczce laserów..."

Może lepiej TVN niech sobie odpuści organizację tej imprezy za rok... xd


Jedyne co trzeba przyznać, scena i choreografia najlepsze.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Ksero »

A właśnie, nasłuch! Ogromny minus dla TVN za dźwięk. Podobny problem występuje rokrocznie w odcinkach na żywo X Factor.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w TVN

Post autor: matik »

Są już dane na temat udziałów w trakcie emisji imprez sylwestrowych:

4+
POLSAT - 32,9 proc.
TVP2 - 14,5 proc.
TVN - 8,9 proc.

16-49
POLSAT - 33,4 proc.
TVP2 - 14,3 proc.
TVN - 9,9 proc.

Wyniki te jednak mogą się różnić, bo prawdopodobnie dotyczą okresu 20:00 - 2:00, a TVN zakończył swoją transmisję o 1:26.
Dane: Nielsen Audience Measurement dla TV Polsat.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

matik pisze:Są już dane na temat udziałów w trakcie emisji imprez sylwestrowych:

4+
POLSAT - 32,9 proc.
TVP2 - 14,5 proc.
TVN - 8,9 proc.

16-49
POLSAT - 33,4 proc.
TVP2 - 14,3 proc.
TVN - 9,9 proc.

Wyniki te jednak mogą się różnić, bo prawdopodobnie dotyczą okresu 20:00 - 2:00, a TVN zakończył swoją transmisję o 1:26.
Dane: Nielsen Audience Measurement dla TV Polsat.
tak czy siak, stacja wypadła tragicznie podczas tej imprezy...
Zasłużone 3 miejsce.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sylwester w TVN

Post autor: SevenUP »

Problemy z dźwiękiem pojawiły się tylko przy Chylińskiej i Lady Pank. Poza tym było całkiem ok. Na żywo na mieście jeśli stoisz z tyłu zawsze ci się będzie zlewał dźwięk, przeżyłem już to z tvp2. TVN będzie miał najmniejszą oglądalność, bo target większości artystów to raczej 18-40, a ludzie w tym wieku nie siedzą przed tv w sylwestra. Tylko Perfect i Lady Pank mogli przyciągnąć kogoś starszego.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tetar »

Z bolem musze przyznac, ze impreza Polsatu jest na 1 miejscu.
TVP2 nieco gorzej ale TVN rozczarowal - "z wielkiej chmury maly deszcz".
Impreza TVNu "swiatowo" (cytat z Markowskiego), wygladala w reklamach i zajawkach ale w akcji zeszlo powietrze...

Sylwestrowy wieczor spadzilem przy TV i najmniej ogladalem show z Krakowa, a o polnocy gdy przelaczylem na TVN to mialem wrazenie, ze impreza siadla i zapanowal "chaos bezczynnosci" na scenie Kazani z ta druga miotaly sie i do tego cos tam gadal Janiak...kamery miotajac sie pokazywaly zdezorientowanych ludzi na rynku !
Chyba pomysl z laserami nie byl trafiony - sylwester bez huku fajerwerkow hm...to kiepski pomysl.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sylwester w TVN

Post autor: sybic »

Polsat wygrał bo prezentował przeboje i przebojowe zespoły. Dla wszystkich...
TVN... no cóż, tylko TVNowskie gwiazdki.
Ja oglądałem Polsat i TVN jednocześnie. Po Sylwii Grzeszczak przerzuciłem się już na stałe do tak nie lubianego przeze mnie Polsatu.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Sylwester w TVN

Post autor: bartek09 »

Ja co prawda widziałem tylko wybrane fragmenty tych koncertów, ale jak dla mnie zdecydowanie wygrywa TVN. I nawet byłem trochę zaskoczony, bo nie sądziłem, że akurat ci wykonawcy mogą zapewnić tak interesujące show. Tak szczerze mówiąc, to uważam, że był to najlepszy sylwester jaki widziałem w telewizji, pomijając tylko ten szczegół, że zabrakło zagranicznych gwiazd. Ładna scena, ciekawa oprawa każdego występu, świetne grupowe występy uczestników "X Factora" i "Mam talent". Prowadzący też spisali się rewelacyjnie. Fakt, nie było laserów, ale też nie było to jakoś specjalnie promowane, bo sam nawet nie wiedziałem, że coś takiego miało się pojawić. Naprawdę uważam, że sylwester TVN zasłużył na dużo lepsze udziały, ale widocznie ludzie są po prostu przyzwyczajeni do sylwestrowych koncertów TVP2 i Polsatu. A naprawdę szkoda.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sylwester w TVN

Post autor: r_r16 »

Na Rynku nie było słychać prowadzących? Nie było słychać wykonawców? Muzyka się zlewała? Chyba tomalapt byliśmy na dwóch różnych imprezach... No chyba, że stałeś po drugiej stronie Sukiennic, które skutecznie tłumiły cały dźwięk ze sceny. Jednak po stronie wieży ratuszowej wszystko było ok. Prowadzących było słychać wyraźnie. Z odsłuchami faktycznie był problem - szczególnie przy występie Lady Pank, gdzie wyszło to strasznie. Tłum przy scenie był masakrycznie gęsty. Po kilkunastu minutach musieliśmy się przecisnąć do tyłu, gdyż z przodu ludzie strasznie napierali na siebie. Organizatorzy starali się jednak jakoś temu zarazić wyraźnie kilka razy prosząc publiczność cofnięcie się. Jedyny minus z perspektywy widza stojącego na Rynku to faktycznie kompletny brak jakiejkolwiek kontroli przy wejściu. Niby nie można było wnosić nic w butelkach, puszkach itp, ale kontrola torebek, plecaków, czy "przeszukanie" było strasznie słabe. Mógłbym wnieść w kurtce cokolwiek - ochrona nic by nie wyczuła. Szczególnie po północy, gdy wszelaka kontrola wchodzących osób przestała mieć miejsce i ochrona miała gdzieś, czy na teren imprezy wchodzą ludzie pijani, czy ze szklanymi butelkami, które potem walały się pod nogami. Mimo wszystko imprezę uważam za udaną. Teraz przeglądam nagranie z dekodera i narazie na temat transmisji nie mogę się wypowiedzieć. Imprez dwóch innych stacji nie oglądałem ani nie nagrywałem, gdyż zdecydowanie do tego nie zachęcały.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sylwester w TVN

Post autor: SevenUP »

To prawda, że po północy było trochę zamieszania na tvn. Ale polecam zobaczyć występ Grzeszczak "Power of love" na Polsacie, to była największa porażka z wszystkich występów tej nocy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości