Poznajmy się

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Poznajmy się

Post autor: 3405t »

~ pisze:
nouze pisze: Inna sprawa, że występuje tutaj swoisty, forumowy tumiwisizm, np. trudno dziś sobie wyobrazić, żeby ktoś napisał coś nowego w temacie "charakteryzujemy forumowiczów" :rozglada:
Takie czasy kurde :spiewa:
A po co? :) Najważniejsze są dyskusje o TVNie itp. Po to tu wchodzimy ;).
ja tam zapomniałem się przedstawić i od razu wszedłem z dyskusję... (ale już nawet nie pamiętam do jakiego wątku)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Poznajmy się

Post autor: nouze »

Ja się zarejestrowałem i napisałem pierwszego posta, jak na forum pojawiła się informacja że Joanna Kryńska ma uczestniczyć w sesji zdjęciowej jakiegoś magazynu (później się okazało, że chodziło o "Elle"). Wypruwając z googla bebechy w poszukiwaniu jakiegoś info, trafiłem na nieodnotowany przez nikogo wywiad w serwisie/periodyku (?) "Przewodnik Katolicki". Pomyśłałem że to nienajgorsza wymówka żeby się ujawnić i podzielić tym co znalazłem 8)
Wszelkie moje wynurzenia, fantazje o prezenterkach, pisanie nie na temat, 20 zdjęć per post - to przyszło z czasem :D22
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poznajmy się

Post autor: matik »

nouze pisze:trudno dziś sobie wyobrazić, żeby ktoś napisał coś nowego w temacie "charakteryzujemy forumowiczów" :rozglada:
Zawsze możesz spróbować jako pierwszy, sądzę, że może stałe grono komentatorów nie miałoby jakiegoś problemu z tym tematem, tylko pytanie, czy chcieliby brać w takiej zabawie :?:
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Poznajmy się

Post autor: felek »

A mysleliście kiedys o spotkaniu forumowiczów tvnfakty? ciekawy pomysł i warty rozpatrzenia.
Wakacje sa długie, może warto by było? Co o tym sądzicie? :)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Poznajmy się

Post autor: nouze »

Jeśli byłby to zlot z prawdziwego zdarzenia, ze zorganizowanym przez redakcję wypadem na Wiertniczą, jakąś wynajętą knajpą gdzie można by się... socjalizować :rozglada: tancerką go-go, ochroniarzem ("prezenterka X jest ładniejsza od Y? O ty chu..." :devil: ) i na koniec odpowiednią fotorelacją na stronie głównej - to ja przyjadę :plus: :D22
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Poznajmy się

Post autor: r_r16 »

To jest kurde bardzo dobry pomysł. Łukasz? :>
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Poznajmy się

Post autor: Łukasz »

Wygląda na to, że miałbym najdalej na takie spotkanie :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
live
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 04 kwie 2013, 11:35

Re: Poznajmy się

Post autor: live »

Dzień dobry :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poznajmy się

Post autor: matik »

Witaj :)
vayo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 15:36

Re: Poznajmy się

Post autor: vayo »

No to może i ja skromnie dodam coś od siebie. Witam wszystkich :) to mój pierwszy post u Was.
Jestem Adrian, mieszkam pod Łodzią. Trafiłem do Was, bo interesuję się nieco tematem telewizji, również oczywiście kanałami ze stajni TVN :P . Lubię czasem w wolnym czasie pogrzebać w programie graficznym - efekty zobaczycie w wątku w Hyde Parku, bo widzę, że takowy wątek istnieje :lol2:
To tyle. Liczę na miło spędzony czas u Was.

Pozdrawiam
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poznajmy się

Post autor: matik »

vayo pisze:Liczę na miło spędzony czas u Was.
Liczę, że tak właśnie spędzisz ten czas na forum :)
jacekjack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 06 lut 2015, 14:10

Re: Poznajmy się

Post autor: jacekjack »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. O mnie - jestem fanem TV ogólnie, chociaż internetem nie pogardzę - korzystam z niego od lat. Latek mam już raczej dużo, ale liczę na przyjemne dyskusje mimo mojego wieku. Pozdrawiam! :) :) :)
Demokracja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 27 sie 2017, 12:18

Re: Poznajmy się

Post autor: Demokracja »

Witam wszystkich forumowiczów! Dzisiaj w końcu się zarejestrowałam i myślę, że miło spędzę tutaj z Wami czas na ciekawej i miłej dyskusji. HEJ!
Hiwe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 15 maja 2019, 09:46
Kontakt:

Re: Poznajmy się

Post autor: Hiwe »

Cześć wszystkim! Bardzo ciekawe forum :)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Poznajmy się

Post autor: Maciek_POZ »

Jestem tu kilka lat, uważam, że warto żeby nieco się odsłonić. Jak widzicie po nicku Maciej, poznaniak. Poza tym lat trzydzieści kilka, dobra prawie czterdzieści, niestety ;). Singiel, społecznik, aktywista, radny osiedlowy, miłośnik muzyki klubowej, redaktor lokalnej gazetki, zresztą były naczelny. Zodiakalny Wodnik, zwolennik wolności osobistej, poglądów i przekonań. Uważam się za błyskotliwego i bezkompromisowego, co bywa czasem zaletą, czasem wadą. Jestem otwarty na rozmowy, zawsze odpowiadam na privy, co wielu tu zaświadczy. Miewam problemy zdrowotne, dlatego nieraz proszę - trzymajcie za mnie kciuki!
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości