Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Program z Rio de Janeiro Kuźniar zrobi dla... TVN Style.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: wafel »

Camilo pisze:Program z Rio de Janeiro Kuźniar zrobi dla... TVN Style.
:shock:
Kto to wymyślił ...
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: lukaszbialas »

Camilo pisze:Program z Rio de Janeiro Kuźniar zrobi dla... TVN Style.
Boże... TVN przebił tytułem Polsat z ich show "Twoja twarz brzmi znajomo".
aldona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 06 kwie 2013, 09:45

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: aldona »

Panie Jarosławie, czy może Pan przestać yyyyyyyyyyyyymać ? yyyyyyyym, oooooooooooooooooo, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, długo Pan jeszcze będzie stękał próbując mówić bez pozornych przerw między wyrazami yyyyyyyyyyyyyyyyyyy, że niby tak ciągiem, że Pan to zawsze wie, co powiedzieć, taki mądry yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy i jeszcze to Pana cztery do ósmej, yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy o Boże. Niechże Pan się posłucha yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. Ze niby taki luz, tak? yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, no nie wiem. Oglądać nie można, a szefowi się podoba? yyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ciekawe. yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, co ta ja jeszcze miałam powiedzieć, yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, nic.
magda1973 pisze:zakochany tylko w sobie, z brakiem szacunku dla innych...Chce być najlepszy jak kujon w klasie , którego nikt nie lubi.Wszyscy się do niego uśmiechają a za plecami obgadują, bo jego nie da się lubić.Nie lubię z nim poranków w tvn24,jest sztywno i brakuje luzu, na antenie, choć jemu wydaje się ,że prowadzi świetnie.Szuka sensacji ,żeby błyszczeć, a jego komentarze wskazują na totalany egocentryzm.Mógłby się uczyć od np. panów Marcina Zebrowskiego czy Igora Sokołowskiego jak budzić sympatię u widzów uśmiechem czy słowem. Zalogowałam się tylko po to żeby się podzielić moją opinią , ponieważ oglądam tvn24, szczególnie wstajesz i weekend oraz wstajesz i wiesz.
o właśnie yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, nic yyyyyyyyyyyyyyyyy dodać yyyyyyyyyyyyyyyyyy nic yyyyyyyyyyyyyyy ująćyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Kiedyś w wywiadzie powiedział, że z radiowego studia wyniósł zwyczaj unikania ciszy. ;) W chwilach trudności w wysłowieniu się, wynikające z nich luki w zdaniach potrafi zapychać w jeszcze bardziej irytujący sposób. Wielokrotnym powtarzaniem jednego słowa, zanim w myślach zaskoczy, jakie miało być następne.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: wafel »

opust
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 04 lis 2012, 07:28

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: opust »

Fabian pisze:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, luki w zdaniach potrafi zapychać w jeszcze bardziej irytujący sposób. Wielokrotnym powtarzaniem jednego słowa, zanim w myślach zaskoczy, jakie miało być następne.
,,Fabian,, i co z tego ?. O czym wy piszecie , macie obsesje na jego punkcie np. takiej osobie ,,aldona,, przeszkadza częste wymawianie przez Kuźniara yyyyyyyyyyyyyyyyyyy ooooooo
i jej się pytam i co z tego ? śmieszne to jest ,,yyyooo,, przeszkadza :) .A już mnie rozwaliło jako by Kużniar miał się czegoś uczyć od mało ciekawego prowadzącego jakim jest I Sokołowski , ech ręce opadają .
opust
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

Póki co to Ty masz obsesję, co widać w innym wątku. Ale łatwiej jest wylać wiadro pomyj, a nie napisać nic merytorycznego. Ciągle piszesz, że coś jest źle, ale nigdy nie napiszesz co. Ot taka krytyka dla krytyki.
opust
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 04 lis 2012, 07:28

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: opust »

matik pisze:Póki co to Ty masz obsesję, co widać w innym wątku. Ale łatwiej jest wylać wiadro pomyj, a nie napisać nic merytorycznego. Ciągle piszesz, że coś jest źle, ale nigdy nie napiszesz co. Ot taka krytyka dla krytyki.
,,matik,, jako moderator powinieneś dbać aby nie zaśmiecać swoimi wpisami danego wątku czy tematu założonego przez autora , jak do tej pory nie wypowiedziałeś się w tym .,,obsesyjnym wątku co w/w wymieniłeś ,, czekam . A z mojej strony troszkę aby było na temat to Jarosław Kuźniar zasługuje na słowa uznania , nie raz nie dwa pokazał swoją klasę np. prowadząc z kimś jakiś wywiad , zawsze wie jak postawić pytanie danemu rozmówcy .W jego wykonaniu poranne wiadomości przyjemnie się ogląda a jak jeszcze pojawi się ,,,Wasyl ,,, wtedy niemożna odejść od telewizora , stanowią świetny duet . To tak pokrótce . Ale jak Wy zaczynacie się czepiać iż powtarza jakiś wyraz dwa razy lub za często używa ,,yyyyyyyyy ooooooooooo,, i wam to przeszkadza , to się sam zastanów kto ma jaką obsesje .
opust
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

1. Nie będziesz mnie pouczał co mogę a co nie - nie Ty o tym decydujesz.
2. Swoje zdanie już wcześniej wyraziłem (i przede wszystkim uargumentowałem, nie tak jak co poniektórzy) i ja w przeciwieństwie do niektórych staram się nie powtarzać.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Publicysta i krytyk filmowy Wiesław Kot wyraził w serwisie natemat.pl dosyć ciekawą opinię na temat JK:
Muszę coś zrobić! Muszę! Jarosław Kuźniar postanowił ujawnić listę hejterów, którzy zamiatają nim podłogę w Internecie. To ma być forma samoobrony przed – niesprawiedliwymi - napaściami, jakich doznaje. Nie tędy droga! Nic nie osiągnie! Ani mi on brat, ani swat, ale kilkanaście dobrych razy gadałem z nim na żywo na antenie. To jest żywe srebro, to jest niewyjęty bystrzak. Ma łeb, nad którym sam nie panuje, skojarzenia wyskakują mu jak diabeł z pudełka. Sam się dziwi, że globusik na takim chodzie. Penetrator, szyderca, chichotliwiec. Dar od Boga. Świetnie się z nim korespondowało, o czym by się nie gadało. I teraz miałby się dogadywać z takimi, co za cały tekst mają: „Ebe, ebe, ebe, ebe…?”
morden
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 kwie 2014, 09:05

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: morden »

Przestałem ogladac poranki z panem Kuzniarem od czasu jak zaczął notorycznie po kilka razy w ciagu jednego poranka powtarzac : "cudnie" "pieknie" "miło" w róznych odmianach, aż rzy..ć :D15 :D15 tego słodzenia .
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Godzinny dokument "Poza Szlakiem: Kuźniar w Rio" w niedzielę wielkanocną o 16:50 w TVN Style...
myszka2011
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2011, 08:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: myszka2011 »

Ma ktoś może gazetę Press z p. Jarkiem Kuźniarem i mógłby ktoś ją tutaj wrzucić?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Camilo »

Kuźniar stał się najpopularniejszym polskim dziennikarzem na Twitterze. Obserwuje go ponad 100 tys. osób.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości