[TVP2] Załóż się!

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

PoczÂątkowo informowano Âże II edycja zacznie sie 10 marca, taka sama informacja jest na stronie internetowej
Obrazek
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Pierwsza edycja "Za³ó¿ siê" by³a wyj¹tkowo zr¹bana. Bo ilez mo¿na by³o patrzeÌ na sztywnego Niemca, ktory próbuje zabawiÌ publicznoœÌ swoimi dretwymi tekstami, s³uchac tego beznadziejnego lektora, ktory strasznie ¿ywio³owo zaprasza do ogl¹dania nastêpnej czêœci programu i tradycyjnie mówi, ¿e przerwa bêdzie krótka, oraz ile¿ mo¿na s³uchac muzyki tych beznadziejnych (bez urazy), starych zespo³ów.

¯¹da³bym w drugiej edycji pewnych zmian. Po pierwsze, ten numer z zapraszaniem jakis zespo³ów do studia jest juz wyj¹tkowo przereklamowany (np. Mój pierwszy raz, Kuba Wojewódzki), a mówienie ca³y czas, ¿e juz za chwile bedzie nastepna czêœÌ, ¿e przerwa bedzie krótka i tak dalej, czyli robienie z siebie i publicznoœci g³upów tez jest g³upie. Piotr Szwedes nareszcie weŸmie siê za jakiœ porz¹dniejszy program ni¿ Ciao Darwin, ale i tak bêdzie lepszy od tego b³aznowatego, drêtwego, niedyskretnego Niemca.

No i jesczze jedno: po tym, jak wrobili wszystkich piszÂąc, Âże bĂŞda nadawaĂŚ 10 marca nareszcie to zmienili na 17 marca. Bardzo wczeÂśnie :P

A to forum na ich stronie (http://www.zalozsie.tvp.pl) jest jakieœ porabane: akceptuj¹ wpisy po jakis dwóch miesi¹cach (teraz ju¿ w ogóle nie dodaja), no i nie przymuja ¿adnych negatywnych komentarzy. No có¿ - cenzura istnieje, a ¿e jest to oficjalna strona, wszytsko ma mówiÌ, ¿e ten program jest super, fajny, œwietny itd.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:x Powiem tylko tyle. Po wczorajszym pierwszym odcinku drugiej serii programu jestem zdegustowany :? Wiem, Âże zaraz wszyscy rzucÂą siĂŞ na mnie ale uwaÂżam, Âże wczorajszy wystĂŞp Szwedesa byÂł delikatnie mĂłwiÂąc kiepski i ja naprawdĂŞ wolaÂłem trochĂŞ fajtÂłapowatego ale dla mnie bardziej naturalnego Steffena niÂż silÂącego siĂŞ na sztuczny uÂśmiech Pana Szwedesa.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tam rzucaÌ siê na Ciebie TVN_FAN'ie nie zamierzam, ale jednak uwa¿am ¿e Szwedes by³ lepszy od Steffana, ale tylko trochê. :roll: I ta opinia jest gdzieœ po 30 minutach programu, bo nie mog³em dalej tego ogl¹daÌ wiec prze³¹czy³em na inny kana³. :) Fakt Szwedes te¿ w tym programie jest nienajlepszy - wczoraj jakieœ miny strzela³ do kamery i takie sobie teksty gada³. :roll: I nadal myœlê ¿e ten program powinien byÌ nagrany wczeœniej - chyba lepiej by to wszystko wygl¹da³o. :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Szwedes zupelnie inny niÂż w "Ciao Darwin". W "zaloz sie" bardziej stremowany .W TVN'ie byl bardziej szalony - moze dlatego ze program na Âżywo i jego pierwszy wystĂŞp? Nie wiem ale ten program tak czy siak nigdy mi sie nie podobal bo jest po pierwsze za dlugi, po drugie te muzyczne "gwiazdy" zazwyczaj sa przeterminowane a po trzecie jak sie mozna ekscytowac tym czy jakas pan bedzie umial poznac marke samochodu po trzaÂśnieciu drzwi.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Koniec "Za³ó¿ siê" :?:
Media Link pisze:Program „Za³ó¿ siĂŞ” od 31 maja nadawany bĂŞdzie nie w piÂątki, ale w Âśrody o 20:05. Nadawca tÂłumaczy zmianĂŞ festiwalem w Opolu i Mundialem. W Âśrodowe wieczory majÂą zostaĂŚ pokazane dwa ostatnie odcinki audycji. Czy program powrĂłci jesieniÂą? - Raczej nie przewiduje siĂŞ jego kontynuacji – wyjaÂśnia Anna CiastoĂą z dziaÂłu prasowego TVP.

Program „Za³ó¿ siĂŞ” zostaÂł przeniesiony „ze wzglĂŞdĂłw koordynacyjnych”. W piÂątek, 2 czerwca TVP1 emituje festiwal w Opolu, zatem DwĂłjka jako alternatywĂŞ dla muzycznego show pokaÂże film, natomiast 9 czerwca TVP2 planuje transmisjĂŞ meczu Mistrzostw ÂŚwiata w PiÂłce NoÂżnej.

Obecna edycja „Za³ó¿ siĂŞ” zakoĂączy siĂŞ zatem w ÂśrodĂŞ 7 czerwca. Jednak wedÂług naszych nieoficjalnych informacji, premierowe wydania show miaÂłyby byĂŚ pokazywane na antenie DwĂłjki rĂłwnieÂż latem. TVP nie potwierdza tego. - Nie ma planĂłw, co do nowych odcinkĂłw ani na lato, ani na jesieĂą – tÂłumaczy nam Anna CiastoĂą.
No to dobrze, Âże nie przewidujÂą nowych odcinkĂłw, bo ostatnie sÂą coraz gorsze. :/ OgĂłlnie juÂż prawie nic ciekawego w tym programie nie ma. :) Nawet wyniki spadajÂą - one pewnie teÂż doprowadziÂły do koĂąca tego programu. :) I gdzies czytaÂłem, ze to miaÂłby byĂŚ hit jak taniec z gwiazdami - nie pierwszy i nie ostatni taki program. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ufff, jak dobrze, ¿e zdejmuj¹ ten program. "Za³ó¿ siê" nie podoba³ mi siê ten program - nudny dziwne zasady. Ciekawe co zaproponuj¹ jesieni¹ w zamian. Musz¹ walczyÌ z "Taùcem z gwiazdami".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Program moÂże wÂłaÂściwie na dwĂłjce byĂŚ, obniÂża im wyniki, nie przeszkadzaÂł mi zbytnio. JeÂśli komuÂś siĂŞ podoba, to dla tych ludzi moÂże lecieĂŚ :roll:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Jak juÂż to taki program mĂłglby byĂŚ caÂły czas na Polszmacie bo tracÂą juÂż tylko 0,2 % do TVN.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

khornik pisze:Jak juÂż to taki program mĂłglby byĂŚ caÂły czas na Polszmacie bo tracÂą juÂż tylko 0,2 % do TVN.
No có¿, oni maj¹ wiele innych kiczy: by³ SHOW!TIME, jest Kochaj mnie, kochaj, mamy nowy serial Bêdziesz moja. Nie kopmy le¿¹cego i nie dowalajmy im Za³óz siê :twisted:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

"Za³ó¿ siê" to moim zdaniem jeden z najgorszych i najg³upszych programów. Nie podoba mi siê to, ¿e zawodnicy i prowadz¹cy musz¹ wykonywaÌ jakieœ szalone zadania. Ten format by³ ju¿ przerabiany w Polsacie a nazywa³ siê "Fear Factor'. Program Dwójki jest podobny do niego. "Za³ó¿ siê" przypomina bardziej igrzyska i konkurs na najbardziej niedorzeczne zadanie ni¿ program rozrywkowy. :roll:
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: [TVP2] Załóż się!

Post autor: tracer2013 »

Według mnie ten program to był bardzo dobry program, który był emitowany w TVP2 . Szkoda, że już tego programu nie ma na antenie.
Według mnie ten program powinien z powrotem wrócić do TVP2.

Pamiętam, jak zawsze oglądałem ten program w piątki o 20:00 :)

https://www.youtube.com/watch?v=9PP83TaY9B0 - tutaj jest czołówka tego programu

https://www.youtube.com/watch?v=c8J5G4yNoI4 - jedno z zadań z tego programu
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP2] Załóż się!

Post autor: Trzeciak »

Też doskonale program pamiętam, ale program miał dość prostą formułę jednak już trąciłaby dziś myszką, skoro nawet niemiecka edycja programu została niedawno - po 33 latach - zdjęta z anteny.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: [TVP2] Załóż się!

Post autor: tracer2013 »

Trzeciak pisze:Też doskonale program pamiętam, ale program miał dość prostą formułę jednak już trąciłaby dziś myszką, skoro nawet niemiecka edycja programu została niedawno - po 33 latach - zdjęta z anteny.

Program w Polsce trwał tylko rok (2005-2006)

Kto wie, może ktoś kiedyś w TVP zdecyduje się na powrót tego programu ? Według mnie porównując dzisiejsze programy rozrywkowe w TVP2 , a Załóż Się to Załóż Się jest bardzo dobrym programem.


Według mnie ciekawym pomysłem było by też emitowanie archiwalnych odcinków tego programu w TVP Rozrywka - chętnie bym sobie przypomniał jeszcze raz ten program.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP2] Załóż się!

Post autor: Trzeciak »

Ale tutaj, to naprawdę mało prawdopodobne.

A jeśli chodzi o TVP Rozrywka - nie wiem, czy nie chodziłoby tu o kwestie licencyjne związane z telewizją ZDF, w której powstał format.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości