[TVN] Mali Giganci

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mali Giganci

Post autor: prze_kw »

Nie podniecajmy się, to pierwszy odcinek dopiero :D

Bardzo trafne zdiagnozowanie tego shitu: http://natemat.pl/135963,mali-giganci-t ... ali-idioci

Serio, wolę oglądać jak robi się debili z celebrytów niż jak Wojewódzki z resztą bandy urządza sobie cyrk i maszynkę do robienia pieniędzy z małych dzieciaków.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Tylko taka prawda, że tak dobry wynik w dzisiejszych czasach i to przez zupełnie nową pozycję jest naprawdę ciężko uzyskać (chyba prawie 25 % w grupie komercyjnej mówi samo za siebie). Poza tym - jak pokazuje doświadczenie - wynik premiery programu jest przekrojem tego, jak program radzi sobie w późniejszym czasie. Wprawdzie widowisko może nie było powalające, ale TVN uniósł "Małych Gigantów", a Polsat - pogrążył "Splasha!". Nasza wersja programu w porównaniu z brytyjskim "Splashem!" to marna parodia, a Karol Czerwiński na pewno nie jest drugim Tomem Daleyem.

A wynik nie pokazuje zwykle jakości programu, tylko jego zapotrzebowanie, a co czuć za granicą, a być może i w Polsce - widocznie producenci przy kreowaniu nowych formatów telewizyjnych - w tym i talent-show - pójdą w stronę rodzinnej rozrywki.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 mar 2015, 14:47 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mali Giganci

Post autor: felek »

Brawo TVN. Wynik rewelacyjny. Zobaczymy jak będzie dalej.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mali Giganci

Post autor: prze_kw »

No i tu, jeśli rozmawiamy o rynku, po raz kolejny "wychodzi" klasa "Tańca z Gwiazdami" - trudne pasmo, 16 edycja, słabe gwiazdy a program nadal jest chętnie oglądany. I oby tak dalej, bo nie widzę lepszego programu rozrywkowego na rynku. Zresztą nie jestem obiektywny w sprawie "TzG" bo mi się przypominają szczenięce lata a i świetnie jest widzieć paru znajomych na parkiecie :D

W każdy razie "Małym Gigantom" mówię stanowcze NIE i czekam na powrót "Voice".
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Sobota, gdzie mamy dwa duże widowiska (w tym jedne na żywo i to ze sporą widownią) oraz mocny serial to jeszcze bardziej wymagające pasmo. Nie mam nic do "TzG", bo program był pewniakiem, ale to, czy program jest dobry, czy nie, to kwestia dyskusyjna, a taki wynik żadnych wątpliwości nie pozostawił.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mali Giganci

Post autor: bartek09 »

Zobaczymy jak sobie poradzi w kolejnych tygodniach. Chociaż wynik pierwszego odcinka pokazuje, że z całą pewnością jest zainteresowanie tego typu programami wśród widzów. To co dalej? "The Voice Kids" za rok w TVP? :)

Mi program średnio przypadł do gustu, ale to głównie dlatego, że nie przepadam właśnie za takimi programami z udziałem dzieci i z góry jestem do nich negatywnie nastawiony, więc ciężko jest mi go ocenić. Było parę lepszych momentów i parę słabszych. Na plus na pewno prowadzenie Chajzera. Podobał mi się też montaż materiałów z castingów (w ogóle chyba montażyści FremantleMedia mają ostatnio lepsze dni, bo pierwszy odcinek "Project Runway" też był niezły pod tym względem :) ). Osobiście stałym widzem tego programu nie będę, ale z ciekawością będę obserwować, jak sobie będzie radzić.
Trzeciak pisze:Swoją drogą - tak świetny wynik chyba ewidentnie zamyka perspektywę powrotu "X Factora" w najbliższych latach, jeśli nie w ogóle.
Teoretycznie "X Factor" mógłby wrócić na niedziele w jednej ramówce z "Małymi Gigantami" (oczywiście po niezbędnych zmianach personalnych w jury). Tylko, że wtedy to "Project Runway" albo "You Can Dance" musiałyby dostać przerwę. Nie wiem jak będzie, ale nie wyciągałbym od razu wniosków, że sukces "Małych Gigantów" oznacza koniec "X Factora". W końcu to zupełnie różne programy.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

"YCD", czy "PR", a "X Factor", to jednak inna sprawa. Te pierwsze mają krótszy czas trwania, nie zajmują tak ramówki, i nie są tak komercyjne, jak chociażby "X Factor". Poza tym Wojewódzki jest w "Gigantach". a nie wiem, czy Miszczak wyobraża sobie ten program bez niego.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 mar 2015, 15:11 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mali Giganci

Post autor: Greg Haus »

Szok, że taki wysoki wynik jak na tak nudny program.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Czy nudny? To już kwestia subiektywna. Dla mnie ten wynik jest zaskoczeniem - tym bardziej przebicie "TzG", ale przy takiej stawce, tak dobrym formacie (najlepsze, to się dopiero zacznie za niecałe dwa tygodnie) - każdy wynik był tak samo prawdopodobny.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mali Giganci

Post autor: Greg Haus »

Trzeciak pisze:Czy nudny? To już kwestia subiektywna. Dla mnie ten wynik jest zaskoczeniem - tym bardziej przebicie "TzG", ale przy takiej stawce, tak dobrym formacie (najlepsze, to się dopiero zacznie za niecałe dwa tygodnie) - każdy wynik był tak samo prawdopodobny.
Trzeba podkreślić, że brak Vojsa zrobił swoje. Tak na prawdę z 3 show w tv w sobotnie wieczory widzowie mieli od wyboru 2 programy.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mali Giganci

Post autor: bartek09 »

Trzeciak pisze:"YCD", czy "PR", a "X Factor", to jednak inna sprawa. Te pierwsze mają krótszy czas trwania, nie zajmują tak ramówki, i nie są tak komercyjne, jak chociażby "X Factor". Poza tym Wojewódzki jest w "Gigantach". a nie wiem, czy Miszczak wyobraża sobie ten program bez niego.
Ja sobie wyobrażam "X Factora" bez niego :D Wiem, że "YCD" i "PR" to co innego. Bardziej chodziło mi o to, że każdy kolejny program to dodatkowe koszty, a budżet na ramówkę jest ograniczony.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mali Giganci

Post autor: adik1148 »

Chylińska , Wojewódzki i tematyka programu o dzieciach zrobiła swoje ;/ program nudny , a ma lepszą oglądalność , niż o wiele lepsze formaty ... zenada :(
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Oprócz Miszczaka chyba Chajzer Junior jest w tej chwili najszczęśliwszym człowiekiem na świecie :D: https://www.facebook.com/ChajzerFilip/p ... 78/?type=1
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mali Giganci

Post autor: SevenUP »

Wszystko pięknie, ale tak naprawdę jedyną konkurencją MG był Splash, a ten wypadł blado. Z kolei w tamtym sezonie mieliśmy 2 wokalne programy w tym samym czasie, więc mniej czy więcej musiałby się podzielić widownią. Jedni nie lubią Górniak, inni Wojewódzkiego, więc tutaj można było sobie wybierać. A teraz jak ktoś nie chce Wojewódzkiego, to może sobie popatrzeć na rolnika skaczącego do basenu. No cóż, trochę inny wybór.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Mimo wszystko "Splash!" miał wszystko, aby osiągnąć pełny sukces - w tym chociażby czas w ramach "Tańca z Gwiazdami", czy pływalnię z dwutysięczną widownią - niespotykaną w innych tego typu programach. a "Mali Giganci" nie mieli zbyt wiele poza "Mam Talent!" Poza tym, jeśli widać, że "CS" miał swoją premierę w większej liczbie krajów niż "MG", to rozmiar sukcesu formatu TVN-u jest tym większy. A 2,7 mln widzów osiągnięte przez "CS" i to w dzisiejszych czasach wcale nie są złym wynikiem.

A co "TVoP" - Górniak była tylko w jesiennych edycjach programu, czyli wtedy, gdy program konkurował z "Mam Talent", a nie "X Factor".
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 mar 2015, 17:53 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości