Jesień 2015 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Wotx18
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 28 kwie 2015, 17:56

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Wotx18 »

Myślę że na jesieni będzie kolejny sezon "Szkoły".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

A coś wiadomo o castingach do Top Model? Czy jednak nie będzie programu?
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

po31 pisze:Seriale wiadomo że w jesiennej ramowce zabraknie serialu Prawo Agaty z zapowiedzi wynika że stacja na jesienną ramówkę przygotowuje ponownie 2 nowe seriale, wiadomo też że kontynuacji nie doczeka się serial Mąż czy nie mąż, co do Nie rób scen decyzja jeszcze nie zapadła ale losy tego serialu również są niepewne, choć ja na miejscu stacji dał bym drugą szansę na 2 serię serialu z Brodzik serial ma potencjał i sie rozkręca :)
Zgadzam się z tobą. "Nie rób scen" jest bardzo fajny i powinni dać mu szansę.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

michal_borkowski pisze:A coś wiadomo o castingach do Top Model? Czy jednak nie będzie programu?
Będzie. Zbyt dobre miał wyniki oglądalności, by TVN mógł ot tak sobie porzucać format. A to, że na razie nie ogłaszają castingów - dlatego, że nie ma takiej potrzeby - zapewne w tym miesiącu ich terminy zostaną podane. Zresztą castingi do "Top Model" zawsze późno były ogłaszane w stosunku m. in. do "Mam Talent!".
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: po31 »

Właśnie mamy już połowę maja a w dalszym ciągu nie wiadomo co dalej z Top model? ;)
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

To wiem już, czego nie zobaczymy jesienią: "Nie rób scen" i "Mąż czy nie mąż". Co do "Prawa Agaty" to wiem, że trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym, ale to jeszcze za wcześnie. Zamiast tego zobaczymy nowy serial, nad którym pracuje obecnie TVN. Podejrzewam, że pewnie to będzie jednosezonowiec :P
Pewniakiem jest "Mam talent". Nieznane są nam losy "Top Model". Nie wiem też nic o "Mamy Cię", czy TVN pokaże kolejny sezon jesienią czy dopiero wiosną, ale wydaje mi się, że ta druga opcja jest prawdopodobna, tym bardziej, że Prokop-Hołownia poprowadzą MT i trochę dużo by ich było tej jesieni w TVN-ie.
Podejrzewam, ba jestem tego pewien, że kontynuowane będą: Szkoła, Rozmowy w toku, Ukryta Prawda, Szpital, Na wspólnej i Ugotowani.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: tomalapt »

Ciekawy sezon się zapowiada, powrót TVOP, niepewny los MBTM, nowy program dla dzieci w Polsacie... ;)

Niedzielo, zostań w końcu godnie zagospodarowana przez TVN.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

tomalapt pisze:Niedzielo, zostań w końcu godnie zagospodarowana przez TVN.
No ale przecież była. W latach 2005-2011 był to dzień "Tańca z Gwiazdami" oraz I edycja "X Factor"
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:Ciekawy sezon się zapowiada, powrót TVOP, niepewny los MBTM, nowy program dla dzieci w Polsacie... ;)
"MBTM" z pewnością będzie jesienią. Ruszył już nabór do 10 edycji. Niepewny to jest program z udziałem dzieci, którego emisję stacja rozważa.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

tomalapt pisze:Ciekawy sezon się zapowiada, powrót TVOP, niepewny los MBTM, nowy program dla dzieci w Polsacie... ;).
Co to jest TVOP?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

"The Voice of Poland" TVP2.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: adik1148 »

Jesienią wtorek i nd po Masterchefie jest do zapełnienia . Pewnie będą to jakieś jednosezonowce ;/
Jak można było zdjąć tak dobry serial jak PA ? :(
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Z drugiej strony może i lepiej, że serial chodzi w chwale, niż po dość słabych wrażeniach.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: qmate »

Czy wiadomo coś już o nowych serialach jakie pojawią się w TVN? We wcześniejszych postach niektórzy z Was pisali o dwóch nowych serialach. Czy Wy macie jakieś przecieki, dojścia do ludzi, że dysponujecie takimi informacjami?

Liczę na coś tak dobrego jak Prawo Agaty.
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jeden to na pewno "Zakład", nad którego prace trwają już od kilku miesięcy, a zdjęcia ruszą prawdopodobnie w czerwcu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości