Jesień 2015 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

prze_kw pisze:21:00 to za późna pora na program na żywo z udziałem małych dzieci (bo takowe na pewno się pojawią, na tvn.pl już była zajawka z castingu gdzie śpiewała sześcioletnia Ania z "Małych Gigantów", oczywiście z mamusią, która nie odpuszcza), a Masterchef o 20:00 jest w mojej opinii nie do ruszenia. Jedyna dobra pora na ten nowy szoł to 17:30 w niedziele.
Program w większości odcinków nie będzie nadawany na żywo a - z tego co wiem - co najwyżej finałowy odcinek. Zresztą to nie jest problem skoro nawet w finałach "MBTM", który trwał niekiedy nawet do 23:00 występowali młodsi uczestnicy. Druga sprawa - raczej nie ma mowy, by program leciał poza prime-time'em. Co prawda najdroższy format to może nie jest, ale i tak koszty produkcji które i tak są dość wysoko wygenerowane oraz jego specyfika nie pozwalają, by program nie był emitowany w najważniejszym paśmie dnia.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: matik »

Maryla Rodowicz jako powód odrzucenia propozycji aby być w jury programu powiedziała, że nie może poświęcić każdego weekendu dla telewizji więc czy nie będzie na żywo to nie byłbym taki pewien.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: prze_kw »

Trzeciak pisze:. Zresztą to nie jest problem skoro nawet w finałach "MBTM", który trwał niekiedy nawet do 23:00 występowali młodsi uczestnicy.
Sześciolatkowie też?

Gdyby ten program (już czuję, że będzie moim "ulubieńcem", jak "Mali Giganci" wiosną) miałby pojawić się w prime time, to wiązałoby się to z przebudowaniem ramówki wieczornej, która na ten moment, bez dużych zmian, wyglądałaby całkiem nieźle - za Agatę serial z Olszówką , środa - fundament ramówki, największe szoł na świecie z genialną prowadzącą - Kto poślubi mojego syna? (chociaż ten program powinien nazywać się "Syn czy nie syn?" biorąc pod uwagę plotki o tym, że był ustawiony); w niedziele - Masterchef, kolejny serial? i "Na językach". Późniejsza, jak wiosną, pora emisji programu Szulim byłaby niesprzyjająca, do tego szoł kulinarne - program ze śpiewającą dzieciarnią - program o plotkach - to się nie klei.
Liczą się tylko Fakty.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: po31 »

Ale w niedziele są ugotowani o 18, więc za tem to pasmo już jest zajęte, myślę że takie show tvn bedzie chcial umieścić w głownym primetime
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: po31 »

I też jestem takie samego zdania co użytkownik trzeciak ten program to show, skoro Mali giganci mieli bardzo dobry czas antenowy prime time, to niby czemu ten program miałby nie mieć dobregop czasu antenowego?
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

po31 pisze:I też jestem takie samego zdania co użytkownik trzeciak ten program to show, skoro Mali giganci mieli bardzo dobry czas antenowy prime time, to niby czemu ten program miałby nie mieć dobregop czasu antenowego?
Bo nie jest w sobotę o 20.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

po31 pisze:Ale w niedziele są ugotowani o 18, więc za tem to pasmo już jest zajęte, myślę że takie show tvn bedzie chcial umieścić w głownym primetime
Ugotowani lecą od poniedziałku do czwartku o 20.55. W niedziele całość jest o 17.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

matik pisze:Maryla Rodowicz jako powód odrzucenia propozycji aby być w jury programu powiedziała, że nie może poświęcić każdego weekendu dla telewizji więc czy nie będzie na żywo to nie byłbym taki pewien.
To, że być może większość zdjęć do programu będzie realizowana w weekendy - tak jak "Mali Giganci" jeszcze nie oznacza, że program realizowany na żywo, szczególnie, za granicą program też większości leciał z puszki. Zresztą nie ma chyba takiej potrzeby, by format był emitowany na żywo, skoro nie ma jakiegoś głosowania interaktywnego szczególnie w pierwszych odcinkach programu.
prze_kw pisze: Gdyby ten program (już czuję, że będzie moim "ulubieńcem", jak "Mali Giganci" wiosną) miałby pojawić się w prime time, to wiązałoby się to z przebudowaniem ramówki wieczornej, która na ten moment, bez dużych zmian, wyglądałaby całkiem nieźle - za Agatę serial z Olszówką , środa - fundament ramówki, największe szoł na świecie z genialną prowadzącą - Kto poślubi mojego syna? (chociaż ten program powinien nazywać się "Syn czy nie syn?" biorąc pod uwagę plotki o tym, że był ustawiony); w niedziele - Masterchef, kolejny serial? i "Na językach". Późniejsza, jak wiosną, pora emisji programu Szulim byłaby niesprzyjająca, do tego szoł kulinarne - program ze śpiewającą dzieciarnią - program o plotkach - to się nie klei.
Tylko do tej pory kolejny serial jeszcze nie został potwierdzony. Rok temu o tyle było komfortowo, że byli jeszcze "Lekarze". A w tym roku - szczególnie po nieudanej wiośnie - pojawiła się pewna luka w niedzielnym paśmie po "MasterChefie", który rzecz jasna pasma nie powinien zmienić.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: po31 »

Mam nadzieje ze w kwestii mam talent nic sie nie zmieni, że bedzie w sobote o 20, tak jak było dotychczas
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

po31 pisze:Mam nadzieje ze w kwestii mam talent nic sie nie zmieni, że bedzie w sobote o 20, tak jak było dotychczas
A może zrobią tak, że w soboty na przemian będzie "Mam talent" i "Aplauz, Aplauz".

Czyli:

05.09 - Mam talent
12.09 - Aplauz, Aplauz
19.09 - Mam talent
26.09 - Aplauz, Aplauz

I tak dalej.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Oba programy będą nadawane w swoich pasmach i to co tydzień. Inaczej skończyłyby się dopiero w lutym. To nie ma sensu.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: po31 »

No ale żes wymyślił taka opcja nie wchodzi w ogóle w gre
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: felek »

Jeśli program trwa 2 godziny to dałbym go na niedziele na godzinę 20.00 (MasterChef w tygodniu o 21.30) lub na 21.00 (po MasterChefie).
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Chyba, że zrezygnują z filmowego piątku i dadzą "Aplauz, Aplauz" w piątek o 20.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: felek »

Nie zrezygnują ;) Piątkowe Super Kino ma bardzo dobre wyniki oglądalności i jest zdecydowanym liderem w 16-49
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość