TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

TVN Meteo

Post autor: szym »

Dzisiaj minĂŞÂło 365 od startu pogodowej telewizji TVN Meteo.
Sam nie wiem czy TVN Meteo jest kana³em potrzebnym. Przecie¿ pogoda na bie¿¹co jest w TVN24, fakt nie tak dok³adna, ale móg³by byÌ w TVN24 obszerny program meteorologiczny wieczorem, a zamiast TVN Meteo by³by bardziej przydatny program np jakiœ m³odziezowy.
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zgadzam siê z tob¹ Szymcio (pozdrowienia dla ciebie). TVN meteo od samego pocz¹tku powiedzmy by³ skazany na brak sukcesu... Nie jest przeciez ogladany chêtnie i czêsto... To kana³ pogodowy wiêc widzowie tylko "zerkaj¹" jaka czeka ich pogoda... Jeszcze ca³¹ dobê w kó³ko pokazuj¹ to samo... zwariowac mo¿na... Kana³ dla m³odziezy to dobry pomys³, ale narazie chyba nierealny... Nastepnym kana³em ITI ma byÌ przeciez TVN Styl :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

wedlug mnie taki tvnmeteo jest bardzo bardzo potrzebny, w tvn24 pogoda jest srednio co 15 - 30 minut, a w tvnmeteo co kilka minut jest pogoda wiec w kazdej chwili moge sprawdzic gdzie jaka jest pogoda. prawda jest ze tvnmeteo nie odniosl zbyt duzego sukcesu poniewaz nie da sie tej stacji ogladac non-stop, tylko przez kilka chwil
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja uwzam to za bezsens. Wlaczajac TVN Meteo zaraz go wylaczam. NAwet nie maja szns zysku.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

TVN Meteo

Post autor: aramaki »

Ostatnio w TVNmeteo pojawiajÂą siĂŞ nowi prowadzÂący. Jak starszego pana i blondynkĂŞ niepotrafiÂących siĂŞ wysÂłowiĂŚ moÂżna przeboleĂŚ, ja przeboleĂŚ nie mogĂŞ pani Omenyy, ktĂłra pojawiÂła siĂŞ dzisiaj po raz pierwszy. Przyczyna jest prosta - wczeÂśniej owa pani prowadziÂła (i chyba prowadzi nadal) erotyczny program w TVNsiedem "Redlight". Przeciwko temu programowi nic nie mam, ale uwaÂżam, Âże ludzie od informacji, czy pogody powinni byĂŚ raczej kojarzeni z tym, czym zajmowaĂŚ siĂŞ powinni, a nie z opowiastkami o erotycznych przygodach. W dodatku wspomniana pani koĂączy AkademiĂŞ EkonomicznÂą i ze zjawiskami podogowymi ma tyle do czynienia, co MÂłodzieÂż Wszechpolska z tolerancjÂą. UwaÂżam, Âże prowadzÂący pogodĂŞ powinni znaĂŚ siĂŞ na tym, o czym mĂłwiÂą.
Ostatnio zmieniony czwartek 20 kwie 2006, 17:37 przez aramaki, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A w³aœnie mia³em pytaÌ o nowych prezenterów TVN METEO. Ten starszy pan nawet dobrze siê prezentuje - sprawia wra¿enie podró¿nika- badacza, który zwiedzi³ pó³œwiata i mó¿e bêdzie przynosi³ do studia jakieœ niezwyk³e okazy roœ³in etc. :D

Natomiast ta nowa pani - có¿ stara sie stara :oops: :oops: :oops:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie widziaÂłem Âżadnego z tych nowych prezenterĂłw, ale czy to pewne, Âże ta z Red Light zaÂłapaÂła siĂŞ do TVN Meteo? Buahahaha, ale numer! Zaraz zrobi z tej telewizji cos w stylu "Superpippa chanel" i bedzie reklamowa "0 700 880..." :D
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kiedys na takiej czeskiej telewizji NOWA by³a bardzo interesuj¹ca prognoza pogody- atrakcyjna pani ca³kowicie naga ubiera³a sie na oczach widzów- to chyba nawet trudniejsze od rozbierania :lol: Mo¿e wiêc i TVN meteo chc¹c podnieœÌ ogl¹dalnoœÌ zastosujê t¹ metodê. Tyle wydali na nowe studio i jego oprawê a tu nic - ogl¹dalnoœÌ jak by³a kiepska tak jest. :lol:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Hmmm... ByÂłoby ciekawie, przynajmniej dla mĂŞskiej czĂŞÂści publicznoÂści. :lol: A jeÂśli chodzi o studio, to uwaÂżam, Âże jest takie sobie. Poza tym nie podoba mi siĂŞ to ich "chodzenie" po studiu zawsze na poczÂątku i koĂącu programu. Sprawia to wraÂżenie, iÂż prezenterzy najchĂŞtniej by juÂż sobie poszli do domu i mieli ÂświĂŞty spokĂłj. Tak ja to odczuwam. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

prezencja

Post autor: tobi »

Pan Aleksander rzeczywiÂście ciekawie prezentuje pogode, widaĂŚ Âże jest w temacie. Panie zaÂś jedna ma wymowe podobna do Kazi Szczuki druga zaÂś myli pojĂŞcia temperatura i termometr. Co do ostatniego debiutu to Pani ta w przeciwieĂąstwie do zaÂłoÂżenia tego kanaÂłu nie poprawia mi humoru, pogodana nie jest!
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Czy uwaÂżasz, Âże wymowa w stylu Szczuki jest wadÂą, bo dla mnie wrĂŞcz przeciwnie.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Filip pisze:Czy uwaÂżasz, Âże wymowa w stylu Szczuki jest wadÂą, bo dla mnie wrĂŞcz przeciwnie.
Wed³ug mnie taka wymowa jest wad¹, bo sam niejednokrotnie w ¿yciu przekona³em siê, ¿e dobra wymowa jest bardzo wa¿na i ma du¿y wp³yw na ogóln¹ aparycjê. Nie zmienia to jednak faktu, ¿e pewnie w programie "Najs³absze ogniwo" taka wymowa jest iœcie po¿¹dana, choÌ przk³ad tego programu to chyba jednak wyj¹tek w skali telewizji. :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mi to zak³óca wys³uchiwanie prognozy.Pos³uchaj Mai Popielarskiej. Ona mówi jak dziecko a kazda prognoza koùczy siê szczerym uœmiechem.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ale ja nie mĂłwie kto jest lepszy a kto gorszy, a jedynie wyraÂżam zwoje zdanie na temat wymowy typu "szczuka" :D . Ona po polsku mĂłwi bardzo poprawnie jednak troche sepleni, ale to tylko dodaje jej uroku i oryginalnoÂści.
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Co do prowadz¹cych to dziœ zobaczy³em w tvn meteo tê kobitkê z redlight. Powiem jedno. Do domu publicznego siê nadaje jak nikt inny, ale do zapowiadania pogody to trochê j¹ nieutrafili :) Pomijam, ¿e stara siê uœmiechaÌ i zapowiadaÌ ciep³o i mi³o tê pogodê, ale robi to w nieodpowiednich momentach. Do tego nie potrafi czytaÌ znaków interpunkcyjnych i albo leci wszystko jednym tempem, ale robie przerwy w g³upich momentach. Dziœ zobaczy³em jak tak czyta³a ten tekst i Ÿle jej siê zaakcentowa³o i chcia³aby mówiÌ dalej, ale tekst jej siê skoùczy³ i strasznie g³upio to wygl¹da³o. Pomijam, ¿e nawet prowadz¹c prognozê pogody nawi¹zuje do tematyki redlight i zaczê³a mówiÌ, ¿e jak ciep³o, to faceci ju¿ wiedz¹ co wtedy robiÌ z kobietami itp. Najfajniejszy by³ jednak koniec. Takie podsumowanie a'la 12 latka: "jak wiadaÌ na œwiecie pogoda jest ró¿na, ale coœtam" W ka¿dym razie wysz³o strasznie analfabetycko :shock: WON Z NI¥ :!:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości