TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Camilo »

Nie o osiągnięcie zamierzonych skutków tu chodzi, lecz o zwrócenie uwagi na problem. Jak widać było po reakcji w sieci, udało się.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Trzeciak »

No ta, nieważne jak się gada, ważne, że się mówi. :D
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: michal_borkowski »

Jak donoszą WM, TVN poprawił wyniki oglądalności i wyprzedził Polsat w tzw. grupie komercyjnej. E. Miszczak się obroni?
To tylko moje skromne zdanie
rav
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 22 sty 2013, 12:07

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: rav »

POLSAT ze swoim wieczorem wyborczym. Mam nadzieję, że TVN nie odstanie od reszty i też wyemituje wieczór wyborczy (co swoją drogą może być dość trudne ze względu na ramówkę). Powinni też bardziej postawić na promocję, bo ten przy wyborach parlamentarnych to była tragedia. Niemal zero informacji w autopromocji. Brak też jakiegokolwiek paska z informacją, że ze względu na przesunięcie ciszy wyborczej - emisja "wieczoru wyborczego" zostanie przesunięta. To spowodowało, ze nawet Polsat ich wyprzedził w wynikach oglądalności.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Trzeciak »

Wątpię, by w tym dniu TVN robił szczególne zmiany ramówki, szczególnie, że i "Aplauz, Aplauz" i "MasterChef" bez zmian będą emitowane w niedzielę 1 listopada.
michal_borkowski pisze:Jak donoszą WM, TVN poprawił wyniki oglądalności i wyprzedził Polsat w tzw. grupie komercyjnej. E. Miszczak się obroni?
Trzeba jednak zaznaczyć, że w minionym tygodniu nie było już emitowanych meczy.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: michal_borkowski »

"Nowi właściciele TVN (...) długo mieli być przekonywani przez swoich polskich współpracowników o zwycięstwie BK, a później o tym, że PiS nie uda się powołać rządu - pisze w nowym Tygodniku "Do Rzeczy", Kamila Baranowska. "Zaskoczeni obrotem spraw w Polsce, mieli dążyć - bez powodzenia - do spotkania z PAD podczas szczytu ONZ w USA. Dziś chętnie spotkaliby się z J. Kaczyńskim, aby zorientować się w planach dotyczących rynku mediów, a zwłaszcza postulacie jego repolonizacji".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Camilo »

Baranowska potrafi nieraz o TVN pisać pod tezę tak wiarygodnie, że przeciętny czytelnik nabiera wątpliwości, czy ona przypadkiem nie zasiada w zarządzie stacji, że jest tak świetnie poinformowana.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: michal_borkowski »

Może ma dobrego informatora?
To tylko moje skromne zdanie
rav
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 22 sty 2013, 12:07

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: rav »

Zastanawiałem się w którym wątku pozostawić tę informacje, ale myślę, że ten będzie najodpowiedniejszy.

No to szykuje nam się kolejna zmiana w paśmie 20:50-21:30. Tym razem za "Ten moment"na próbę zostanie wystawiona "Singielka". Emisja od poniedziałku do czwartku o 20:50 (z powtórkami o 7:25 następnego dnia) od 30.11.2015. Stąd też od tego dnia zmianie ulegnie też (minimalnie) popołudniowa ramówka stacji:
12:00. Szkoła (powt.)
13:00. Szpital (powt.)
14:00. Ukryta prawda (powt.)
15:00. Rozmowy w toku
16:00. Szkoła
17:00. Ukryta prawda
18:00. Szpital
(...)
20:50. Singielka

Jak widać wracamy do poprzedniego kształtu ramówki. Z drobną zmianą - "Rozmowy w toku" i "Szkoła" zamieniły się miejscami.

Już nie pamiętam kiedy tak często kombinowano z ramówką w tvn w ciągu tak krótkiego okresu.

Dodam jeszcze, że powoli wchodzi zimowa ramówka i chyba wbrew wcześniejszym zapowiedziom chyba zobaczymy kolejny sezon ogórkowy (obym się mylił).
We wtorek, 01.12. w miejsce serialu "Aż po sufit" zobaczymy po raz kolejny...."Jeniec: jak daleko nogi poniosą" (odc.1). Przez to premierowe odcinki "Kuby Wojewódzkiego" i "Superwizjera" spadają na późniejsze godziny. Odpowiednio 23:10 i 00:10....

Chyba tak słabej jesieni w TVN dawno nie było.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Felippe »

Powaliło ich? Singielce jeszcze bardziej spadnie oglądalność. Ta pora przynajmniej dla mnie była odpowiednia.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: michal_borkowski »

Zimą raczej nie będzie premierowych odcinków Wojewódzkiego.
To tylko moje skromne zdanie
rav
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 22 sty 2013, 12:07

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: rav »

Pewnie będzie to ostatni premierowy odcinek tego programu w tym sezonie. Ogólnie w tygodniu (od 30 listopada) będzie można jeszcze zobaczyć premierowe odcinki "Top model", "Kto poślubi mojego syna" czy "Kuchennych rewolucji" (również zapewne ostatnie odcinki w tym sezonie).
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Trzeciak »

Felippe pisze:Powaliło ich? Singielce jeszcze bardziej spadnie oglądalność. Ta pora przynajmniej dla mnie była odpowiednia.
Oglądalność jak oglądalność, ale tu chodzi o ratowanie udziałów stacji w prime-time, przez co główne pozycje zaczynające się później mają arcytrudny start. Nie da się ukryć, że obecnie nadawany "Ten Moment" w TVN-ie dają stacji katastrofalne udziały - w ostatni poniedziałek 4,9 proc. w grupie ogólnej (źr.: Centrum Informacji TVP) o komercyjnej nie wspominając.

"Singielka" może być przynajmniej alternatywą dla nadawanego na TVP2 "M jak Miłość". A na pewno ta pozycja o wiele bardziej nadaje się do prime-time'u niż paradokument.

Fakt faktem, że tegoroczna jesień w TVN-ie pokazuje, że mentalność typu "wszyscy nas kopiują" już nie przynosi oczekiwanych efektów, ale bardzo wiele zmieniło się w TV w ciągu ostatnich kilku lat - nie tylko w polskiej.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: Felippe »

Mogliby zrobić tak:

20.50 - Singielka - premiera

17.25 - Singielka - powtórka z poprzedniego dnia (dla tych co chcieliby oglądać, ale gdy leci premierowy odcinek, wolą wtedy obejrzeć MjM (pn i wt) i Na dobre (śr))

7.25 - Singielka - powtórka z poprzedniego dnia (dla tych co pracują wieczorami lub gdy leci premierowy odcinek, wolą wtedy obejrzeć MjM (pn i wt) i Na dobre (śr), albo Jaka to melodia (pn - cz))

To by było tak samo jak z Barwami szczęścia. W tym samym dniu są dwie powtórki o 10.55 i 19.25, a premierowy jest o 20.05.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie T

Post autor: michal_borkowski »

Powtórka o 7.25 byłaby wskazana, a MJM można też obejrzeć po godz. 16 we wtorek i środę, tak na marginesie.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości