FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
Moderator: Łukasz
FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
Pierwsza część tegorocznych Forumerów została już zakończona. Docelowe było uzyskanie 3 nominacji w każdej kategorii, w większości przypadków tak się udało, trzy kategorie mają dwie nominacje.
W tym miejscu nadmienię, że głosy użytkowników @pawelowy oraz @amela123 (tak właściwie to jedna osoba - identyfikacja po IP) z pierwszej części Forumerów nie są brane pod uwagę. W przypadku głosowania na dany program/osobę a błędne przyporządkowanie kategorii (np. program publicystyczny przyporządkowany do rozrywkowych, lub dziennikarz informacyjny przyporządkowany do prezenterów rozrywki itp.) nie brana pod uwagę była tylko ta jedna nominacja, cały głos uznaje się za ważny.
Przypominam, że w rankingu może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum, wybierając z każdej kategorii tym razem tylko jedną pozycję. Ci użytkownicy, którzy nie brali udziału w pierwszej części rankingu, nadal mogą brać udział w drugiej części. W poście użytkownicy proszeni są o wpisanie nazwy kategorii i obok lub poniżej o podanie swojego typu. Jeżeli ktoś zmieni zdanie i chciałby zmienić swój głos, proszę albo zasygnalizować w tym wątku, albo napisać prywatną wiadomość do mnie.
Głosować możecie do 13 stycznia do godz. 23:59. Zapraszam do zabawy!
Kategorie: (nominacje w kolejności alfabetycznej)
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Azja Express
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
*Fakty
*Kawa na ławę
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
*Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
*Piotr Kraśko
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
*Olga Olesek
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
*Tomasz Kammel
*Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
*Anna Dec
*Dorota Gardias
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Michał Adamczyk
*Danuta Holecka
*Krzysztof Ziemiec
10. Rozczarowanie roku:
*24 godziny online.pl
*Na noże
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
*Maciej Orłoś odszedł z TVP
*Próba ograniczenia wolności słowa dziennikarzom
12. Zasługuje na więcej:
*Anna Jędrzejowska
*Olga Olesek
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Artyści
*Belfer
*Gra o tron
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek
*Dariusz Szpakowski
*Tomasz Zimoch
Pierwsza część tegorocznych Forumerów została już zakończona. Docelowe było uzyskanie 3 nominacji w każdej kategorii, w większości przypadków tak się udało, trzy kategorie mają dwie nominacje.
W tym miejscu nadmienię, że głosy użytkowników @pawelowy oraz @amela123 (tak właściwie to jedna osoba - identyfikacja po IP) z pierwszej części Forumerów nie są brane pod uwagę. W przypadku głosowania na dany program/osobę a błędne przyporządkowanie kategorii (np. program publicystyczny przyporządkowany do rozrywkowych, lub dziennikarz informacyjny przyporządkowany do prezenterów rozrywki itp.) nie brana pod uwagę była tylko ta jedna nominacja, cały głos uznaje się za ważny.
Przypominam, że w rankingu może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum, wybierając z każdej kategorii tym razem tylko jedną pozycję. Ci użytkownicy, którzy nie brali udziału w pierwszej części rankingu, nadal mogą brać udział w drugiej części. W poście użytkownicy proszeni są o wpisanie nazwy kategorii i obok lub poniżej o podanie swojego typu. Jeżeli ktoś zmieni zdanie i chciałby zmienić swój głos, proszę albo zasygnalizować w tym wątku, albo napisać prywatną wiadomość do mnie.
Głosować możecie do 13 stycznia do godz. 23:59. Zapraszam do zabawy!
Kategorie: (nominacje w kolejności alfabetycznej)
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Azja Express
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
*Fakty
*Kawa na ławę
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
*Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
*Piotr Kraśko
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
*Olga Olesek
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
*Tomasz Kammel
*Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
*Anna Dec
*Dorota Gardias
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Michał Adamczyk
*Danuta Holecka
*Krzysztof Ziemiec
10. Rozczarowanie roku:
*24 godziny online.pl
*Na noże
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
*Maciej Orłoś odszedł z TVP
*Próba ograniczenia wolności słowa dziennikarzom
12. Zasługuje na więcej:
*Anna Jędrzejowska
*Olga Olesek
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Artyści
*Belfer
*Gra o tron
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek
*Dariusz Szpakowski
*Tomasz Zimoch
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*24 godziny online.pl
11. Szok roku:
*Próba ograniczenia wolności słowa dziennikarzom
12. Zasługuje na więcej:
*Olga Olesek
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Dariusz Szpakowski
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*24 godziny online.pl
11. Szok roku:
*Próba ograniczenia wolności słowa dziennikarzom
12. Zasługuje na więcej:
*Olga Olesek
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Dariusz Szpakowski
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
Fakty
3. Program do wymiany:
Mali Giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
Olga Olesek
6. Najlepszy prezenter:
Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
Dorota Gardias
9. Do odstrzału:
Krzysztof Ziemiec
10. Rozczarowanie roku:
Zmiany w TVP
11. Szok roku:
Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
Anna Jędrzejowska
13. Najlepszy serial:
Gra o tron
14. Najlepszy komentator:
Dariusz Szpakowski
The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
Fakty
3. Program do wymiany:
Mali Giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
Olga Olesek
6. Najlepszy prezenter:
Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
Dorota Gardias
9. Do odstrzału:
Krzysztof Ziemiec
10. Rozczarowanie roku:
Zmiany w TVP
11. Szok roku:
Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
Anna Jędrzejowska
13. Najlepszy serial:
Gra o tron
14. Najlepszy komentator:
Dariusz Szpakowski
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Maciej Orłoś odszedł z TVP
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Gra o tron
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Maciej Orłoś odszedł z TVP
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Gra o tron
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek
-
- Stały bywalec
- Posty: 1462
- Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
The voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
Fakty
3. Program do wymiany:
Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
Olga Olesek
6. Najlepszy prezenter:
Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
Anna Dec
10. Rozczarowanie roku:
Zmiany w TVP
11. Szok roku:
Maciej Orłoś odszedł z TVP
12. Zasługuje na więcej:
Anna Jędrzejowska
14. Najlepszy komentator:
Mateusz Borek
The voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
Fakty
3. Program do wymiany:
Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
Olga Olesek
6. Najlepszy prezenter:
Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
Anna Dec
10. Rozczarowanie roku:
Zmiany w TVP
11. Szok roku:
Maciej Orłoś odszedł z TVP
12. Zasługuje na więcej:
Anna Jędrzejowska
14. Najlepszy komentator:
Mateusz Borek
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji
Fakty
2. Najlepszy dziennikarz
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
3. Najlepszy reporter
Olga Olesek
4. Najlepszy prezenter pogody
Anna Dec
5. Zasługuje na więcej
Anna Jędrzejowska
Fakty
2. Najlepszy dziennikarz
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
3. Najlepszy reporter
Olga Olesek
4. Najlepszy prezenter pogody
Anna Dec
5. Zasługuje na więcej
Anna Jędrzejowska
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
-
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
Zmiany w TVP
11. Szok roku:
Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
-
14. Najlepszy komentator sportowy:
Tomasz Zimoch
-
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
Zmiany w TVP
11. Szok roku:
Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
-
14. Najlepszy komentator sportowy:
Tomasz Zimoch
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*24 godziny online.pl
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
*Olga Olesek
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Tomasz Zimoch
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*24 godziny online.pl
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
*Olga Olesek
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Tomasz Zimoch
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji
Azja Express
2. Najlepsze w telewizji
Fakty
3. Najlepszy dziennikarz
Dagmara Kaczmarek-Szałków
4. Najlepszy reporter
Olga Olesek
5. Najlepszy prezenter
Magda Mołek
6. Najlepszy prezenter pogody
Anna Dec
7. Najciekawsza metamorfoza
Piotr Kraśko
8. Zasługuje na więcej
Anna Jędrzejowska
Azja Express
2. Najlepsze w telewizji
Fakty
3. Najlepszy dziennikarz
Dagmara Kaczmarek-Szałków
4. Najlepszy reporter
Olga Olesek
5. Najlepszy prezenter
Magda Mołek
6. Najlepszy prezenter pogody
Anna Dec
7. Najciekawsza metamorfoza
Piotr Kraśko
8. Zasługuje na więcej
Anna Jędrzejowska
-
- Czasem tu wpada
- Posty: 193
- Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 16:01
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
-Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
-Fakty
3. Program do wymiany:
-Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
-Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
-Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
-Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
-Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
-Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
-Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
-Zmiany w TVP
11. Szok roku:
-Próba ograniczenia wolności słowa dziennikarzom
12. Zasługuje na więcej:
-Olga Olesek
13. Najlepszy serial:
-Gra o tron
14. Najlepszy komentator sportowy:
-Dariusz Szpakowski
-Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
-Fakty
3. Program do wymiany:
-Twoja Twarz Brzmi Znajomo
4. Najlepszy dziennikarz:
-Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
-Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
-Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
-Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
-Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
-Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
-Zmiany w TVP
11. Szok roku:
-Próba ograniczenia wolności słowa dziennikarzom
12. Zasługuje na więcej:
-Olga Olesek
13. Najlepszy serial:
-Gra o tron
14. Najlepszy komentator sportowy:
-Dariusz Szpakowski
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Fakty
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Fakty
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Dariusz Szpakowski
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Dariusz Szpakowski
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
*Olga Olesek
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Próba ograniczenia wolności słowa dziennikarzom
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Dariusz Szpakowski
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
*Olga Olesek
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Próba ograniczenia wolności słowa dziennikarzom
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Belfer
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Dariusz Szpakowski
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Na noże
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Artyści
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Tomasz Zimoch
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
*Piotr Kraśko
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Piotr Kraśko
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Na noże
11. Szok roku:
*Czystka w mediach publicznych
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial:
*Artyści
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Tomasz Zimoch
Re: FORUMERY 2016 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Dorota Gardias
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Maciej Orłoś odszedł z TVP
12. Zasługuje na więcej:
*Anna Jędrzejowska
13. Najlepszy serial:
*Gra o tron
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Dariusz Szpakowski
*Azja Express
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Mali giganci
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Filip Chajzer
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Dorota Gardias
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Jarosław Kuźniar
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Zmiany w TVP
11. Szok roku:
*Maciej Orłoś odszedł z TVP
12. Zasługuje na więcej:
*Anna Jędrzejowska
13. Najlepszy serial:
*Gra o tron
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Dariusz Szpakowski
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość