Off-topic

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Może nie tak patetycznie. I szanując Twoje poglądy - nie mów innym, jak mają myśleć i kogo oglądać, Z góry dziękuję.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Off-topic

Post autor: michal_borkowski »

No, to nie ja zapytałem pierwszy. Nigdy w sobie nie noszą zawiści do innych, nie mszczę się, staram się nie być złośliwy, jak niektórzy - to cenna cecha. I szanuję poglądy innych - o ile nikt mi ich z góry nie narzuca, tylko dlatego, że jego zdaniem są w jakichś sposób bardziej wzniosłe. Cieszę się, że mamy podobne zdanie w tej kwestii. Tak w ramach OT.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: Camilo »

To wybacz, ale nie rozumiem jednak, po co informować o składzie gości przy okazji normalnego wydania, którego na dodatek jeszcze się nawet nie obejrzało. Nie ma w tym sensu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Może by ktoś właśnie obejrzał? I cieszę się, że zdecydowałeś się o to spytać w odpowiednim momencie. Doceniam.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: Camilo »

Takie rzeczy robi się albo regularnie, albo w ogóle, by nie wprowadzać zbędnego zamętu. Zauważyłem, że na forum odnotowujemy programy specjalne, okolicznościowe i jakkolwiek nietypowe pod względem np. obsady. Sam staram się to robić, gdy tylko mam okazję. I czasami do tego z sentymentem powracam. Jeśli ktoś ma ochotę, czas i możliwości, to może oczywiście codziennie podawać rozpiskę gości TVN24, ale w dobie portali społecznosciowych, wydaje się to bezcelowe.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Jesteś moderatorem na tym forum, czy coś mnie ominęło? To, że masz "ileś" wpisów tutaj, nie uprawnia cię do tego, by oceniać to, co ktoś tutaj publikuje. I to w tym samym momencie, gdy widzisz, że moderator zwraca mi uwagę. Bo może zaboleć tak, że ktoś już się nie podniesie? W korporacjach tak się gnoi ludzi - sprawdzone metody. I jak ktoś już będzie leżał - wtedy przestaje się kopać, bo i tak nie wstanie. Ja tak nie postępuje - może w Twoim środowisku jest inaczej. Mam swoje wartości, którymi się kieruję. ps. I nie jestem Twoim kolegą.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP2

Post autor: michal_borkowski »

Tak, informował o tym każdy program telewizyjny.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: Camilo »

Od 3 lat jesteś częścią tego forum i od 3 lat - regularnie, co jakiś czas - idziesz na zwarcie. Raz po raz próbujesz kreować jakieś dziwne konflikty, udowadniać swoje urojone teorie, że niektórym wolno więcej, że są równi i równiejsci, etc. Nie wiem o co w tym chodzi, ale wiemy obaj dobrze, że tak miało być i tym razem. Zresztą z tego co widzę, to nie jestem odosobniony, bo w ostatnich dniach zagrałeś też na nosie @matika i @Maciek_POZ. Widocznie oni mają więcej taktu ode mnie. Pomijam już, że jakiś czas temu, bodajże po publikacjach tygodnika "Wprost", rugałeś moderatora i mnie podawałeś za wzór, więc u Ciebie zmienia się wszystko jak w kalejdoskopie. Myślę, że tyle ode mnie.
Ostatnio zmieniony sobota 14 sty 2017, 23:57 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Ty zacząłeś mnie strofować, co wolno umieszczać, a czego nie i wykorzystałeś sytuację, by mi **** (niczym się nie różnisz tak postępując od #podłejzmiany, jak ktoś ją tu nazywa). Tak samo postąpił moderator (umówiliście sie?), z którym wolisz żyć w zgodzie. i @Maciek_POZ, który jak zaczął pisać na tym forum, regularnie Tobie się podlizywał ("Zgadzam się z Tobą", "Dobrze piszesz" itp - proponuję się wrócić, jak ktoś jest ciekawy). Ja idę pod prąd - i taka ma natura. Dlatego podałem przykład korporacji, w której takie zachowania są premiowane. A ja po prostu piszę, co myślę, z nikim się nie układam, nie tworzę koterii - dla mnie to TYLKO Forum. Dla niektórych widać - AŻ. ps. A sam piszesz takie same posty o niczym czasem (patrz: TVP2). I ja mam to w d... Ale też mogłbym się czepiać, choć to - moim zdaniem - płytkie. Cytując "klasyków": Kto jest bez winy, niech rzuci kamieniem. Aha, to, że w jednej sprawie dawałem Ciebie za przykład, świadczy własnie niezbicie o tym, że nie chodzi o "człowieka", tylko o sprawę. Dobranoc.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Olga Olesek

Post autor: michal_borkowski »

Nie wiem, czy tego typu wpisy tutaj są uprawnione, bo obie panie regularnie pojawiają się w Teleserwisie. Co na to Moderator?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: Camilo »

Tak, z @matikiem pod osłoną nocy snujemy spiski przeciwko Tobie a z @Maciek_POZ otwieramy właśnie korpo na San Escobarze. Idę poszukać ufoludków. Dobranoc.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Te żarty z San Escobar już naprawdę nie są śmieszne.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Aż dziwne, że moderator ani @camilo ci jeszcze uwagi nie zwrócił:D
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: Camilo »

Sam niejednokrotnie pisałeś post pod postem i Tobie również nikt nie zwracał uwagi - z tego, co wielu użytkowników mogło zauważyć.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Miałem na myśli ciągłe pisanie o tym, że Teleserwisu nie ma (w czwartki).
To tylko moje skromne zdanie
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości