Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

A wg mnie WP bezprawnie wykorzystala zdjeca Joanny...
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30406
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska

Post autor: matik »

manio136 pisze: niedziela 25 mar 2018, 21:00 A wg mnie WP bezprawnie wykorzystala zdjeca Joanny...
Jeśli ktoś wrzuca do sieci na profil ogólnodostępny zdjęcia to jak najbardziej na innych stronach również mogą pojawić się zdjęcia.
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Joanna Kryńska

Post autor: WojtekPL »

Super figura :D I te okulary na powyższym zdjęciu :D
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30406
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
kokos
Bywalec
Bywalec
Posty: 616
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 14:02

Re: Joanna Kryńska

Post autor: kokos »

Cóż za urocze te palmy za Krynią :D. Poza tym zgodzę się z matikiem, że udostępnianie zdjęć z publicznym profili jest jak najbardziej na miejscu ;)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska

Post autor: matik »

Nie napisałem, że jest to na miejscu a to, że WP mogło wykorzystać te zdjęcia.
kokos
Bywalec
Bywalec
Posty: 616
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 14:02

Re: Joanna Kryńska

Post autor: kokos »

matik pisze: niedziela 25 mar 2018, 21:46 Nie napisałem, że jest to na miejscu a to, że WP mogło wykorzystać te zdjęcia.
Oczywiście publiczne portale mają pełne prawo wykorzystać czyjeś zdjęcia, pod warunkiem jak ktoś się zgodzi. A pani Joasia najprawdopodobniej wyraziła zgodę na udostępnianie jej zdjęć na takim portalu, jak WP ;)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4498
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Meteor »

epsztajnek pisze: niedziela 25 mar 2018, 14:22 Myślę, że to jednorazowa danina na rzecz WP, ale pani Joanno niech pani nie idzie dalej tą drogą ( drogą tak zwanego celebryctwa)
Do celebryctwa to jej na szczęcie jeszcze daleko. Po prostu WP skopiowała zdjęcia, dopisała typowy tabloidowy tekst i ogólnie taki wyszedł z tego obraz. Same zdjęcia zasadniczo nie odbiegają od tego co pojawia się na profilach innych dziennikarek, ani od tego co czasem widzę na profilach znajomych.
https://www.instagram.com/p/BgqhQV0HoEG ... =j.krynska - to pierwsze jest akurat całkiem niezłe, również od strony technicznej, podobnie jak (nieskopiowane przez WP) fotografie krajobrazowe.

Efcia pisze: niedziela 25 mar 2018, 14:29 Nie podobają mi się te zdjęcia (selfie) w windzie itp. (...) Beznadziejne!
TommyC pisze: niedziela 25 mar 2018, 19:45 niebezpiecznie zbliżyło się ostatnio to jej instagramowanie do granicy dobrego smaku.
Też jakoś nie przepadam za selfie w windach i łazienkach (a już zwłaszcza z tzw. "dzióbkami"), ale żeby od razu "Beznadziejne" i "zbliżyło się (...) do granicy dobrego smaku"?

kokos pisze: niedziela 25 mar 2018, 21:53 A pani Joasia najprawdopodobniej wyraziła zgodę na udostępnianie jej zdjęć na takim portalu, jak WP ;)
Śmiem wątpić, czy WP w ogóle o taką zgodę pytała.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

Joanna bardzo ceni sobie prywatność, dlatego ja także uważam ze WP nie pytala o zgodę.
A komentarze pod tym- ze tak sobie pozwolę zażartować- artykułem- dno...
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska

Post autor: matik »

Jeżeli twierdzisz, że Joanna ceni sobie prywatność to kłóci się z publikowaniem prywatnych zdjęć w Internecie. Albo jedno, albo drugie. I WP nie musi pytać o zgodę, jeśli zdjęcia są ogólnodostępne.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30406
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Joanna Kryńska

Post autor: WojtekPL »

Piękny widok tej plaży i bikini :D
kokos
Bywalec
Bywalec
Posty: 616
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 14:02

Re: Joanna Kryńska

Post autor: kokos »

Oczywiście zgadzam się :D. Jeszcze można tam za panią Joasią zauważyć statek.
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Joanna Kryńska

Post autor: milanos »

epsztajnek pisze: niedziela 25 mar 2018, 14:22 I co się z tą skromną dziewczyną porobiło ? :shock:
Myślę, że to jednorazowa danina na rzecz WP, ale pani Joanno niech pani nie idzie dalej tą drogą ( drogą tak zwanego celebryctwa)
Jak niegdyś śpiewał Chris Rea - this is the road to hell)
Z tym celebryctwem to chyba za pochopnie wyciągnięty wniosek, aczkolwiek troszkę racji masz:) Na pewno ta skromność, którą od tylu lat nas Pani Joanna czarowała została zachwiana.
Meteor pisze: niedziela 25 mar 2018, 23:02
Efcia pisze: niedziela 25 mar 2018, 14:29 Nie podobają mi się te zdjęcia (selfie) w windzie itp. (...) Beznadziejne!
TommyC pisze: niedziela 25 mar 2018, 19:45 niebezpiecznie zbliżyło się ostatnio to jej instagramowanie do granicy dobrego smaku.
Też jakoś nie przepadam za selfie w windach i łazienkach (a już zwłaszcza z tzw. "dzióbkami"), ale żeby od razu "Beznadziejne" i "zbliżyło się (...) do granicy dobrego smaku"?
Popieram i 100% racji selfie w windach czy łazienkach to zwykły lans i kicz, dlatego troszkę się dziwie Pani Joasi. Z drugiej strony kto komu zabroni ? :) Ludzie się zmieniają... i chyba dobrze, bo świat byłby nudny, a tak są niespodzianki (in plus in minus).
kokos pisze: poniedziałek 26 mar 2018, 19:53 Oczywiście zgadzam się :D. Jeszcze można tam za panią Joasią zauważyć statek.
Jaki statek? Ja nic nie widzę:P Chyba mój focus jest skoncentrowany w innym kierunku :red:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 25 gości