Brak reklam przed "Faktami"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TVN ma ogĂłlnie maÂło reklam. W Polsacie np. nie dosyĂŚ Âże jest ich duÂżo to sÂądÂługie - ostatnio jak liczyÂłem to 17 minut w Nowy Rok mi wyszÂło. :? Reklamy wcale nie byÂło teÂż w programie "Solidarni z AzjÂą". Reklam nie ma w Faktach i przed nimi, w NajsÂłabszym Ogniwie jest tylko jedna. Tak trzymaĂŚ. :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PamiĂŞtacie ile reklam byÂło w trakcie filmu Hary Potter? Pewnie jeszcze wiĂŞcej bĂŞdzie podczas pierwszej czĂŞÂści WÂładcy PierÂścieni.
A tak swojÂą drogĂŞ to nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże tam nie ma reklam. ÂŻadna z propozycji TVN nie znalazÂła siĂŞ w 30 najlepiej oglÂądanych programĂłw TV. Odpowiednie dane zamieÂściÂł Aro. (W dodatku sÂą to dane AGB, waszej ulubionej firmy :twisted: )
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No, "Harry Potter" faktycznie miaÂł duÂżo dÂługich przerw.

Ale podobno nastĂŞpnego dnia, sobotni film nie zostaÂł przerwany ani jednÂą reklamÂą... przez co skoĂączyÂł siĂŞ o 20 minut wczeÂśniej. :lol:
Dyskutowano o tym na forum gazety - stÂąd wiem, bo sam nie oglÂądaÂłem.
Reklam nie ma w Faktach i przed nimi
No to, ¿e reklam nie ma w serwisie informacyjnym to ¿adna nowoœÌ :)
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

"A teraz przerywamy program by nadaĂŚ reklamy..."

lub

"A tuÂż po reklamach w Faktach powiemy o.... Bogdan Rymanowski, zostaĂącie paĂąstwo z nami!"

WyobraÂżacie sobie takÂą sytuacjĂŞ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To wynika z poÂśpiechu. :D NiezÂły lol z tego wyszedÂł. :lol:

jeÂśli chodzi o Polsat, to wcale mnie nie zdziwi sytuacja, gdy prognozĂŞ pogody przerwiÂą reklamÂą. :lol:

To by³a proszê paùstwa pogoda dla Europy. Prognoza dla Polski, po krótkiej pó³godzinnej przerwie na reklamy.

:lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony sobota 05 lut 2005, 14:12 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

U NiemcĂłw to normalka. :lol:

Na przykÂład serwis informacyjny 'RTL II NEWS' jest podzielony na dwie czĂŞÂści, a w Âśrodku kilku(nasto)minutowe reklamy...
:)
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

W sprawie TVN - reklamy trwaj¹ krócej ni¿ Polsacie, ale w niektórych programach s¹ wyj¹tkowo dra¿ni¹ce. Przyk³ad "Mamy ciê!": pierwszy blok zaczyna siê 5 minut po rozpoczêciu audycji, nastêpny jakieœ 20 minut póŸniej.

O Polsacie to w ogóle nie ma co gadaÌ. Nie doœÌ, ¿e d³ugie bloki ze spotami, to jeszcze brak pomys³ów na audycje. Jak mo¿e "Bar" emitowaÌ sto razy przez dwa lata? Ciekawe kto to ogl¹da poza kolegami i rodzin¹ uczestników.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Racjonalista pisze: Ciekawe kto to oglÂąda poza kolegami i rodzinÂą uczestnikĂłw.
Polski maÂłomiasteczkowy czy wrĂŞcz wiejski plebs, niewyksztaÂłcony nie posiadajÂący w swoim kartoniku coÂś takiego jak TVN. ChodÂż i ten powoli ale jednak poziom obniÂża do POLkiczu vel Polsat.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tobi dokÂładnie ta sama grupa ludzi oglÂąda "Ciao debil"
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Co sÂądzicie o braku reklam przed faktami?

Post autor: salladyn »

"Ciao debil"-niezÂłe :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Co sÂądzicie o braku reklam

Post autor: salladyn »

Ale ja jestem tu od niedawna :) i tego nie sÂłyszaÂłem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Marcin pisze:Reklam nie ma w Faktach i przed nimi
A jak ta sytuacja wglÂąda obecnie, bo niby nie ma tych reklam, ale czasem puszczÂą z jeden spot. Np ostatnio przed faktami reklamujĂŞ Radio ZÂłote Przeboje...

Na stronie Biura Reklamy widnieje wpis : "18:59 - Przed fakty" oznaczony gwaizdkÂą.

PoniÂżej wyjaÂśnienie:
* blok ekskluzywny tworzony na Âżyczenie klienta, nie sprzedawany w ramach pakietĂłw GRP, zawierajÂący maksimum 1 spot 30"

blok eksluzywny - fajnie brzmi, ale co to tak na prawde znaczy?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michal641 pisze:(...)blok eksluzywny - fajnie brzmi, ale co to tak na prawde znaczy?
Czyli jest "zrobiony" na specjalne Âżyczenie klienta :D trwajÂący nie dÂłuzej niÂż 30 sekund. :P Pewnie musi on dopÂłaciĂŚ pare tysiĂŞcy Âżeby byÂło to przed "Faktami". :roll:

A czasem teÂż przed "Faktami" jest wiecej reklam, ale tylko programĂłw TVN (autopromocja). :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Na stronie biura reklamy TVN jest stosowny cennik i od razu widaĂŚ, Âże cena jest jak najbardziej ekskluzywna :] :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości