Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

KutynĂŞ Wink Nie Âżebym coÂś do niej miaÂł, ale za bardzo Âświszczy, gdy wypowiada gÂłoski szczelinowe, poza tym moÂże byĂŚ, bynajmniej jest lepsza od Hanki Smile
Kutyna jest nie tylko lepsza odHanki :) jest Âświetna ;)mogÂła bym siĂŞ jedynie przyczepiĂŚ do ubioru !!!
Ten artyku³ wskazuje na to, ¿e Anita zna dobrze dziennikarzy, o dobr¹ znajomoœÌ których byœmy siê nigdy nie spodziewali, bo programowo ich drogi raczej zbyt czêto siê nie schodz¹ Exclamation
Moze ona z Sekim siê zapozna³a lepiej jak pracowa³a w g³ównych :) poza tym ja s¹dzê ze oni siê tam na pewno wszyscy znaj¹ i zawi¹zuj¹ siê pomiêdzy niektórymi przyjaxnie.... mozna by³o odnieœÌ wra¿enie ¿e Anitka byla blisko z Marcinem, co moze oznaczaÌ ze zna te¿ dobrze Morozowkskiego Sekiego i Siano :)
No to moÂże jednak o tej porze Anita jest jeszcze w pracy Question
Ja myÂślĂŞ Âżena 100 % jest jak ma popoÂłudniowe.
A ja bym to wyt³umaczy³ raczej jakimœ urazem w psychice, który byÌ mo¿e ca³y czas j¹ blokuje, parali¿uje. W momencie, gdy prowadzi³a g³ówne fakty, ju¿ mog³o jej siê wydawaÌ, ¿e dobi³a do portu, nagle jej przeœwiadczenie uleg³o rozbiciu, nadzieje i marzenia roztrzaska³y siê jak okrêt o ska³y Exclamation I podobnie mog³o siê staÌ z zaufaniem do ludzi, z którymi pracuje, do zwierzchników. Teraz wie, ¿e niektórym nie mo¿e ufaÌ, na niektórych nie mo¿e ju¿ liczyÌ Exclamation
PrzecieÂż widzieliÂśmy jaka zdruzgotana Anita byÂła podczas poczÂątkowych faktĂłw popoÂłudniowych w nowym studio, to nie mogÂły byĂŚ tylko humorki, to byÂł obraz pokonanej, bezbronnej, przybitej, niesprawiedliwe potraktowanej dziewczyny Exclamation Twisted Evil
No wÂłasnie pamiĂŞtajmy ze ona jest bardzo mÂłoda i wraÂżliwa wiĂŞc na pewno podwĂłjnie przeÂżyÂła to co z niÂą zrobiono. Na pewno wszystkim juÂż nie ufa i nie daje siĂŞ juz tak wykorzystywaĂŚ...
WeŸmy pod uwagê taki jeden szcegó³ Exclamation Jakby mieli obydwie w faktach o 19 porównywaln¹ pozycjê to kogo niby tvn mia³by nominowaÌ do wiktorów czy telekamer Question Musia³ zdecydowaÌ i w³¹œnie to zrobi³ Exclamation Crying or Very sad
nawet jak by byÂły tam obie to PieczyĂąski przecieÂż zasponsorowaÂł by Wiktora Âżonie a nie Anitce...ona by i tak nie miaÂła na niego szans bo nawet w rĂłnych kategoriach by nie dostaÂły bo przecieÂż z innych stacji tez ktoÂś musi dostaĂŚ :?
A kto i do czego miaÂłby jÂą tam zmuszaĂŚ Question
chociazby zeby odwalaÂła czarnÂą robotĂŞ.. poza tym przygotowuje siĂŞ do innych programĂłw moze ma jakieÂś prĂłby chuj wie co oni tam roia... ale cos robiÂą...

A teraz maÂły Up'date :)

"o co k.... chodzi... ?" czyli krĂłtka historia Anitki na wizji...

1.Najpierw mieliÂśmy AnitkĂŞ w tvn 24...
2.Nag³y awans do fucktów g³ównych...
3.NiepodwaÂżalny profesjonalizm Anitki powoduje wzrost popularnoÂści
4.Zachwyt szefĂłw , uwielbienie gazet i widzĂłw
5.Wiktor
6.Mamy ciĂŞ - Anitka ostatecznie pokazaÂła Âże nie jest krĂłlowÂą sniegu
7.BiesÂłan i ogromne gratulacje nawet od ludzi ktĂłrym dotychczas byÂła obojĂŞtna a nawet jej nie lubili
8.Zmiana ramĂłwki i degradacja do fucktĂłw popoÂłudniowych
9.Gnojenia ciÂąg dalszy czyli ograniczanie dyÂżurĂłw w tvn 24
10.zero zainetersowania gazet (podejrzane- pewnie PieczyĂąski w tym maczaÂł palce)
10.Noc amerykaùska - dziwna decyzja by gnojon¹ Anitkê obsadziÌ w ciekawym i sztandarowym tego dnia programie.... Jak siê póŸniej okaza³o w celu upokorzenia jej... co ciekawe Anitka wygl¹da na zachwycon¹...
11.Ostatnie tygodnie... Anita raz jest raz jej nie ma o co tu w³asciwie chodzi niby jest gnojona i ka¿dy to wie,ale wystêpuje w reklamówce swi¹tecznej ? Wystêpuje te¿ w Przeœwietleniu po œmierci Marcina... czyli nikt nie ogranicza jej wejœcia na wzijê,bierze urlop na rajd .Z drugiej strony widzimy jej zniechêcenie i brak motywacji po tym jak j¹ potraktowano co jasno dowodzi ¿e nie czuje siê tam dobrze...wiemy te¿ ze jest to osoba bardzo ambitna wiêc obserwujemy to jak siê mêczy gdzieœ gdzie nie mo¿e pokazaÌ swoich umiejêtnoœci...Jednak kolejne maile do tvn pozostaj¹ g³uche a niektóre otrzymuj¹ opryskliw¹ odpowiedz chama Pieczyùskiego ¿eby siê nie wtr¹caÌ.Teraz co do urlopów... Sprawa jest podejrzana z tego co wiem po 20 latach pracy przys³óguje ok. 20 dni urlopu jak policzy³ Michos jej w samym grudniu nie by³o ju¿ 15 dni... Tak to sobie do pracy moze prezes Walter przychodziÌ... Przecie¿ chyba niemo¿liwe aby Anitka albo Patrycja a¿ tak bardzo sobie w kulki lecia³a i druga musia³a j¹ kryÌ...??? Jest te¿ raczej niemo¿liwe by mia³a któraœ z nich a¿ tak dobre uk³ady zeby mog³y sobie przychodziÌ do pracy kiedy im siê to ¿ywnie podoba...bo w tedy obie siedzia³y by w glównych fucktach a nie miernoty typu A*tomat...Nie by³y by te¿ dyskryminowane... Nie prowadz¹ magazynu 24 h ani dnia na ¿ywo
12.Anitka zostaje poniÂżona i zmieszna z bÂłotem przez Fakt
13.W tym samym artykule dowoadujemy siĂŞ ze spychana dotÂąd i zapomniana , Anitka poprowadzi nowy program publicystyczny... na miare Lisa.
14.Anitka nagle zaczyna odstawiac jakieÂś szopki, pomimo tego ze ma byĂŚ gwiazda publicystyki nie prowadzi zadnch wywiadĂłw...widzimy teÂż spadek formy i wyraÂźne zagibiennie w formule nowego poranka.Anitka mistrzyni szycia z gÂłowy czyta z kartek,myli siĂŞ w kaÂżdym wejÂściu i zapodaje nieciekawe zajawki.
15.Dowiadujemy siĂŞ Âże to sama Anitka z jakiÂś niewyjaÂśnionych powodĂłw odmawia prowadzenia Studoia 24 i innych wywiadĂłw pomimo ze powinna ĂŚwiczyĂŚ...

Konia z rzĂŞdem temu kto odpowie na pytanie "o co tu k... chodzi ?"
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wszystko wskazuje na to, ¿e Anitê straszliwy leù ogarn¹³. Anita wstydŸ siê :!: Chcesz, ¿eby o Tobie œpiewano: ''Na tapczanie le¿y leù, nic nie robi ca³y dzieù...'' :lol: :lol: :wink:
Ahh... dobrze, Âże chociaÂż potrafiĂŞ jeszcze na ten teamt ÂżartowaĂŚ :sad: Ale jak dÂługo bĂŞdzie mi siĂŞ to udawaÂło :?: :sad: Anita nie daje nam na razie zbyt wielu powodĂłw do radoÂści, a nawet wrĂŞcz przeciwnie. Ale nie moÂżemy przecieÂż tylko jej o to obwiniaĂŚ :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No wÂłasnie wÂłasnie :? cos z tÂą AnitkÂą siĂŞ namieszaÂło ale miejmy nadziejĂŞ ze to minie ;)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Chocia¿ jedno, mianowicie to pamiêtne wtorkowe po¿egnanie Anity (''mi³ego weekendu'' - przyp. Black Jack :smile:) wydaje mi siê mniej ra¿¹cym teraz, kiedy dowiedzia³em siê, ¿e nie dalej ni¿ tydzieù temu Kamil Durczok na pocz¹tku Wiadomoœci o 15-stej przywita³ siê s³owami: ''Dobry wieczór paùstwu" :!: :lol: Jak widaÌ tego typu pomy³ki zdarzaj¹ siê tak¿e bardziej doœwiadczonym dziennikarzom. Wszystko mo¿na wyt³umaczyÌ przyzwyczajeniem. Przyzwyczajenie robi swoje :!: :smile:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Durczok to autmat. WydaÂło siĂŞ. :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nasza Anitka siĂŞ niesamowicie spracowaÂła, Âże juÂż 4 dzieĂą jej nie ma :!: :cry: :?: Jak w tym tygodniu grafik bĂŞdzie normalny to zobaczymy jÂą w ÂśrodĂŞ w poranku a jaknie to jutro w faktach popoÂłudniowych :!:
W studio 24 juÂż nie wierzĂŞ bo w koĂącu jak sama tego nie chce to nikt nie bĂŞdzie jej do tego zmuszaÂł :!: :cry: Ale moÂże jakies tam studio dorwie :?: ChciaÂłbym tego bardzo ale te moje chciejstwo i tak nic nie znaczy :cry:
Mam wra¿enie, ze wszytko co tu piszemy trafia ca³kowicie w pró¿niê :cry:
Dyskutujemy tu tyle o niej i wydaje nam siĂŞ, Âże do jakiÂś wnioskĂłw doszliÂśmy ale jednak nie :!: mylimy siĂŞ w swoich sÂądach :cry:
Nie wiem czy my jesteÂś,my tacy naiwni czy po prostu polityka tvn-u jest aÂż tak trudna, Âże nie mozemy ni w zÂąb jej rozszyfrowaĂŚ :cry:
TVN do mistrzowstwa opanowaÂła manipulacjĂŞ ludÂźmi :twisted:
Tak krêc¹, coœ przestawiaj¹, kogoœ zdejmuj¹, kogoœ przymuj¹ ¿e ju¿ nie sposób tego ogarn¹Ì naszymi g³ówkami :cry:
Tak to wÂłaÂśnie pĂłki co wyglÂąda. Z dziennikarki newsowej zrobiono z Anity hostessĂŞ Âśrodowo-porankowÂą
Znakomite okreÂślenie :!: ale smutne bo nawiÂązujÂą ce trochĂŞ do jej przeszÂłoÂści i do tego z czego chciaÂła siĂŞ uwaolniĂŚ i zapomnieĂŚ :!: :cry:
Ona przez caÂłe te poranki tylko chodzi po studiu i wĂŞdruje z jednego miejsca do drugiego :cry: Ostatnio to za kazdym razem przyjmuje inna pozĂŞ i stoi czy siada gdzie siĂŞ tylko da :cry: TrochĂŞ to nie powaÂżnie i Âśmeisznie wyglÂąda :cry: POp prostu ÂżaÂłoÂśnie :cry: I ot jeszce aby coÂś mÂądrego mĂłwiÂła a ona jest wykorzystywana do zapowiadania prognozy pogody po serwisach czy pytanie siĂŞ o pogodĂŞ prezentera pogody :cry:
Zabawny teÂż jest moment kiedy ok 8 z biurka od przeglĂłdĂłw prasy szybko wstaje i idzie do prezentera sportowego :cry:
Jesetm ciekawy co by siĂŞ staÂło jakby Anitka siĂŞ potknĂŞÂła podczas tej bieganiny po studiu :?: :lol: :cry: ale raczej to moÂżna z wykluczyĂŚ bo w koĂącu te kilka lat na wybiegach daÂło umiejĂŞtnoÂśc chodzenia na wysokich obcasach :!: :cry:
Trochê smutno mi jest to pisac ale jak¹œ analogiê z jej przesz³oœci w teraŸmiejszoœci mozna znaleŸÌ :cry:

Black napisaÂł
Zabrano jej mo¿liwoœÌ autoprezentacji na szerok¹ skalê Pogr¹¿ono i poni¿ono degraduj¹c do popo³udniowych. Teraz, gdy ktoœ niezorienowany w sytuacji panuj¹cej w tvn, zastanawiaj¹c siê nad powodami odsuniêcia Anity od prowadzenia g³ównych faktów, pierwsza myœl jaka go nachodzi, to: ''pewnie nie by³a taka dobra, jak siê wszystkim wydawa³o'' Ale to i tak boli mnie najmniej, krew mnie zalewa, gdy sobie uœwiadamiam, ¿e wychodzi na to, i¿ taki au+omat mo¿e uchodziÌ za lepszego prezntera newsów ChoÌ na szczêœcie - ja osobiœcie - z pozytywn¹ opini¹ na jego temat jeszcze siê nie spotka³em
WÂłaÂśnie w tym sĂŞk, Âże ona byÂła za dobra :cry: i dlatego jej juÂż nie ma :cry: Dla tych najlepszych czasami brakuje miejsca bo odzywa siĂŞ motÂłoch miernoty i prĂłbuje udowodniĂŚ Âświatu jaki to o n Âświetny i cudowny jest :cry:
Ale powiem co teraz black coÂś cholernie smutnego ale obserwujÂąc ostatnie reakce internautĂłw na AnitkĂŞ coÂś cholernie prawdziwego :cry:
RzeczywiÂście staÂło siĂŞ tak, Âże ludzie zaczĂŞli wierzyĂŚ, ze jÂą wyrzucono dlatego Âże nie byÂła dobra i byli najzwyczajniej lepsi od niej :!: :cry:
MoÂże z poczÂątku nam jest jej Âżal i tĂŞsknimy ale potem jest juÂż nam wszytko jedno :cry: PrzyszedÂł nowy i nie wazne czy on jest lepszy, bardziej profesjonalny, ma lepszÂą prezencjĂŞ :!: waÂżne Âże jest i my go zaczynamy akceptowaĂŚ :cry: :twisted:
Wiele ostatnich komentarzy na gazecie(i to podkreœlkam ¿e ostatnio to nawet wiêkszoœÌ) jest bardzo negatywnych Anitce a co dziwne i dla nas szokuj¹ce s¹ tp posty które mówi¹ o kajdanowiczu jako rewelacyjnym dziennkarzu a o Anitce jako beznadziejnej prezenterce :cry:
Krew mnie zalewa ja to czytam :twisted: :cry: PiszÂą, Âże zasÂłuÂżyÂł sobie na to i w peÂłni zapracowaÂł na swĂłj sukces :twisted: :cry:
A pytam siê :?: :!: Gdzie ci co kiedyœ j¹ tak chwalili :?: Gdzie ci co po bies³anie czy po faktach oi bies¹³nie wyra¿ali siê "genialna Werner", "Brawo Anito". Trudno w to uwierzyÌ teraz ale o dziwo byli tacy co tak pisali :!: No có¿ le¿¹cego ³atiwej dobiÌ :cry:

Ja rĂłwnieÂż nie spotkaÂłem siĂŞ z pozytywnÂą opiniÂą na jego temat :!:
Âże Fakty nie mogÂą siĂŞ zdecydowaĂŚ, po ktĂłrej stronie stojÂą i jakie stanowisko zajmujÂą.
Tak oni masj¹ z tym wielki problem :!: :twisted: To tak samo jak chyna w czawartek próbowali a wa³êsy zrobiÌ agenta a wczeœniej milczeli c¹³kowicie na teemat listu wa³êsy w sprawie radia maryja :!: Takich przyk³¹dów mozna znaleŸc wiele :twisted: :!:

[/quote]A gdyby tak zaproponowali Rymusia...: miÂły, grzeczny, wraÂżliwy, poprawny politycznie, uÂśmiechniĂŞty, nie narzuca nikomu wÂłasnego zdania. MĂłwiĂŞ Wam, Âże wygraÂłby z OrÂłosiem CaÂłe rzesze sÂłaÂłyby sms-y i kupony wÂłaÂśnie na Bogusia

Z tym "nie narzucaniem nikomu wÂłasnego zdania" to przesadziÂłeÂś :!: JakbyÂś widziaÂł go w akcji podczas rozmĂłw na tematy katolickjie czy dotyczÂące spraw ÂświatopoglÂądowych czyli:abircja, eutanazja, zwiÂązki homoseksualne :!: to byÂś dopiero poznaÂł oblicze uÂśmiechniĂŞtego i poprawenego Bogusia :lol: :lol: :lol:
Moze ona z Sekim siê zapozna³a lepiej jak pracowa³a w g³ównych

Ale tak jak pisaÂłem we wczeÂśniejszym poÂście :!: seki bardzo rzadko robiÂł materiaÂły do faktĂłw weekendowych :!: :!: :!: Anitka bardzo rzado miaÂła okazjĂŞ omawiaĂŚ z nim program :!:
poza tym ja s¹dzê ze oni siê tam na pewno wszyscy znaj¹ i zawi¹zuj¹ siê pomiêdzy niektórymi przyjaxnie.... mozna by³o odnieœÌ wra¿enie ¿e Anitka byla blisko z Marcinem, co moze oznaczaÌ ze zna te¿ dobrze Morozowkskiego Sekiego i Siano

A tego przeÂświetlenia Anitki to rzeczywiÂście moÂżna byÂło takie wnioski wyciÂągnÂąc ale w takim razie dlaczego jak ich tak dobrze zna wyleciaÂła :?: :?: :?: TrochĂŞ to jednak dziwne :!: :?:
MoÂże jakby marcin byÂł zdrowy i ÂżyÂł to by siĂŞ za niÂą jakoÂś wstawiÂł :?:
Ja myÂślĂŞ Âżena 100 % jest jak ma popoÂłudniowe.

No to wytÂłumacz co ona tam niby robi o tej porze :?: :?: :?: Co zostaje w pracy aby sobie pochake na wielkim plazmowym ekranie obejrzeĂŚ :?: :twisted:

A chyba dowodem na to, Âże jednak odmawia jest juÂż drugie studio 24 miecugowa :!: :!: :!:
MIaÂł rano studio i teraz teÂż ma :!: :!: :!: NIe sÂądze aby byÂł tak chciwy i nie mĂłgÂł daĂŚ jednego studia komuÂś innemu :!: :!: :!:
On w swoim ¿yciu przeprowadzi³ tysi¹ce wywiadów wiêc jeden wiêcej, jeden mniej na pewno mu ró¿nicy nie robi :!: A a safjanem rozmawia³ nawet w innym punkcie widzenia przez ca³e 45min :!:
Widze teÂż, Âże zmĂŞczony i taki trochĂŞ nie ÂświeÂży ten miecugow teraz jest :!: Pewno zapieprza przez caÂły dzieĂą :!:
No wiĂŞc Anitka odpoczywa :!: :cry: Ja na jej miejcu walczyÂłbym o kaÂżdy wywiad i prosiÂł szefĂłw aby dawali mi jak najwiĂŞcej wywiadĂłw :!: :!: :!:

Miecugowaq moÂżna lubiĂŚ czy nie ale trzeba przyznaĂŚ, Âże w gÂłowie to on pusto nie ma :!: W programie inny ounkt widzenia przez caÂły program rozmawia z jednÂą osoba bez patrzenia na Âżaden kartki :!: Wszytko z gÂłowy :!: i rzeczywiÂście ze swoimi rozmwĂłcami prowadzi dialog i jego goÂście majÂą do jego osoby ogromny szacunek :!:
W publicystyce nie wystarczy Âładnie zadawaĂŚ pytania :!: Tutaj trzeba mieĂŚ aurorytet i szacunek :!: a to siĂŞ zdobywa latami i setkami, tysiacami wywiadĂłw :!: :!: :!:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michos pisze:Krew mnie zalewa ja to czytam :twisted: :sad: PiszÂą, Âże zasÂłuÂżyÂł sobie na to i w peÂłni zapracowaÂł na swĂłj sukces :twisted: :sad:
Moja rada: nie czytaj tego, po co siĂŞ katowaĂŚ :?: :smile:
michos pisze:A pytam siĂŞ :?: Gdzie ci co kiedyÂś jÂą tak chwalili :?:
Kamuii kiedyÂś dosadnie napisaÂła: co z oczu, to i z serca... :sad: :sad: Prawda... po czĂŞÂści oczywiÂście :smile:
JeÂśli o mnie chodzi, to na forum gazety nie wchodzĂŞ juÂż od dÂłuÂższego czasu. Nie traktujĂŞ go jako kÂącik opiniotwĂłrczy (brak koniecznoÂści logowania :!:). A poza tym, motto tamtego forum brzmi: ''zniszczyĂŚ televizjĂŞ, wszystko i wszystkich z niÂą zwiÂązanych'' - przynajmniej ja mam takie odczucie.
michos pisze:RzeczywiÂście staÂło siĂŞ tak, Âże ludzie zaczĂŞli wierzyĂŚ, ze jÂą wyrzucono dlatego Âże nie byÂła dobra i byli najzwyczajniej lepsi od niej :sad:
Tak myœl¹ ludzie, którzy nie s¹ w stanie sami wyci¹gaÌ wniosków, sami oceniaÌ ludzi, tylko potrzebuj¹ poklasku i decyzji innych, po to aby uformowaÌ zdanie, które póŸniej uwa¿aj¹ za swoje i najs³uszniejsze. ChoÌ wiem, ¿e tak nie uwa¿asz, to proszê nie pisz, ¿e ''ludzie zaczêli wierzyÌ'', ''wa¿ne, ¿e jest i my go zaczynamy akceptowaÌ'' - to s¹ uogólnienia, propagandowe hase³ka, populizm.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

W publicystyce nie wystarczy Âładnie zadawaĂŚ pytania Exclamation Tutaj trzeba mieĂŚ aurorytet i szacunek Exclamation a to siĂŞ zdobywa latami i setkami, tysiacami wywiadĂłw Exclamation Exclamation Exclamation
wÂłasnie trzeba go sobiewypracowaĂŚ a tego siĂŞ nie zrobi unikajÂąc wywiadĂłw...
No wiĂŞc Anitka odpoczywa Exclamation Crying or Very sad
moze ma po czym :)
MIaÂł rano studio i teraz teÂż ma Exclamation Exclamation Exclamation NIe sÂądze aby byÂł tak chciwy i nie mĂłgÂł daĂŚ jednego studia komuÂś innemu Exclamation Exclamation Exclamation
On w swoim ¿yciu przeprowadzi³ tysi¹ce wywiadów wiêc jeden wiêcej, jeden mniej na pewno mu ró¿nicy nie robi Exclamation A a safjanem rozmawia³ nawet w innym punkcie widzenia przez ca³e 45min Exclamation
Widze teÂż, Âże zmĂŞczony i taki trochĂŞ nie ÂświeÂży ten miecugow teraz jest Exclamation Pewno zapieprza przez caÂły dzieĂą Exclamation
Zapieprza jak ka¿dy w tvn nikt opórcz Walterni nie ma tam lekko ci le¿¹ do góry brzuchem ca³y dzieù... on ju¿ od dawna by³ nieœwierzy... :lol: A poza tym s¹dze ¿e oni s¹ tam wszysy chciwi bycia na wizji i nikt nikomu nie odda ani minuty.. kaska leci :)
No to wytÂłumacz co ona tam niby robi o tej porze Question Question Question
a sk¹d mam to wiedzieÌ ??? :twisted: czy ja tam pracujê ? Ale z ca³¹ pewnosci¹ coœ robi dla przyjemnoœci sobie tam nie siedzi...
Co zostaje w pracy aby sobie pochake na wielkim plazmowym ekranie obejrzeĂŚ Question Twisted Evil :twisted:
tak to wielce prawdopodobne.... 8) Moze tez na Âżywo jÂą sobie oglÂąda...:evil:A tak na serio to moze coÂś sobie przygotowuje komuÂś pomaga nie wiem czyta jakieÂś artykuÂły czyteÂż robi mase innych rzeczy majÂą pewnie jakieÂś zebrania czyteÂż inne atrakcje ;)
. MĂłwiĂŞ Wam, Âże wygraÂłby z OrÂłosiem CaÂłe rzesze sÂłaÂłyby sms-y i kupony wÂłaÂśnie na Bogusia
tam nie ma wielkiego znaczenia kto by na kogo sÂłaÂł smsy :)
''zniszczyĂŚ televizjĂŞ, wszystko i wszystkich z niÂą zwiÂązanych'' - przynajmniej ja mam takie odczucie.
takl i ja to popieram !!!!! zniszczyĂŚ i zbudowaĂŚ od nowa z profesjonalistami :)
Kamuii kiedyÂś dosadnie napisaÂła: co z oczu, to i z serca... Sad Sad Prawda... po czĂŞÂści oczywiÂście Smile
niestety i dlatego teraz opinie o genialnym Kajdanowiczu Wysockiej i innych bĂŞdÂą siĂŞ szerzyĂŚ...podczas gdy AnitkĂŞ i innych bĂŞdÂą obrzucaĂŚ obelgami....
Gdzies tam Michos napisaÂł o polityce tvn... ona jest bardzo prosta ;) jesteÂś dobry wylatujesz :) Nie pijesz nie Âżyjesz :) nie jesteÂś a*tomatem nie ma ciĂŞ na wizji
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Na samym poczÂątku powiem, Âże naprawdĂŞ miecugow to tytan pracy i 100% pracoholik. OptrĂłcz tego, Âże miaÂł studio 24 o 9 czyli musiaÂł byĂŚ w pracy gdzies na 6.30-7.00 aby mĂłc siĂŞ przygotowaĂŚ i jeszce kilka pierduÂł wykonaĂŚ to jeszca miaÂł studio 24 o 18 a teraz jest w szkle kontaktowym.
Cholera przecieÂż to razem wychodzi ponad 15h :!: :!: :!:
A gdzie czas na rodzinĂŞ czy na syna :!: ale syn chyba ju,z odchowany :!:
Ano i byÂł jeszcze niedawno na urlopie wiĂŞc widaĂŚ Âże ostro nadrabia zalegÂłoÂści.
Jestem pewien na 100%, Âże Anitki dzsiaj w tvn-nie nie byÂło :!: bo myÂślĂŞ Âżeby jednak przeprowadziÂła to studio mimo niechĂŞci do niego :!:

Widizsz Anitka co tzn.ciĂŞÂżko pracowaĂŚ :!: Ucz siĂŞ od ludzi ktĂłrzy coÂś znaczÂą w tym Âświecie i wzoruj siĂŞ na nich :!:
Praca dziennikarza to praca z pasjÂą :!: Praca czÂłowieka dla ktĂłrego to co robi nie jest udrĂŞkÂą czy czymÂś robionym od niechcenia :!:

A jak Anitka dzsiaj byÂła w redakcji(w co szczerze wÂątpie) i nie chciaÂła studia to siĂŞ w tej chwili zastanawiam :!: Czy ona jest jeszce dziennikarzem :?:

KiedyÂś o tym sÂłyszaÂłem ale teraz moja Mama mi to przypomniaÂła.
MoÂże wy to wiecie mÂże nie :!: :?: ZaleÂży od tego jak dobrze go znacie.
Mozna powiedzieĂŚ, Âże Grzegorz jest przeciwieĂąstwem swojego ojca i prowadzi inny tryb Âżycia choĂŚ niewiadomo do koĂąca jak byÂło z caÂłym Âżyciem Grzegorza.
Bruno Miecugow-ojciec Grzegorza byÂł dobrym przyjacielem Edwadra Stachury :!: POdobno wĂŞdrowali raze po bieszczadach pijÂąc piwo i jest nawet taki maÂły cytat z piosenki Stachury "ruszaj Bruno idziemy na piwo"
A nawet znalazÂłem caÂły fragment piosenki z tomĂłw poezji Stachury. A brzmi to tak:
"Ruszaj siĂŞ Bruno, idziemy na piwo
Niechybnie, brakuje tam nas!
Od stania w miejscu niejeden ju¿ zgin¹³,
Niejeden zgin¹³ ju¿ kwiat! "

Takie ma³e oderwanie od g³ównego w¹tku ale czasami to jest wskazane.
ChociaÂż to wszytko sprowadza siĂŞ do tego bo pokazuje jednak obraz tego jak pracujÂą inni :!:
wÂłasnie trzeba go sobiewypracowaĂŚ a tego siĂŞ nie zrobi unikajÂąc wywiadĂłw...
Zawsze osoba która ma dobrze pouk³¹dane w g³owie powinien to wiedzieÌ i powinno byÌ to dla niego oczywiste :!: Nie wiem zdawa³o mi siê, ¿e Anitka wie w jaki sposób iœc przez œwiat dziennikarstwa :!: a tu widzê ¿e jednak wile jest rzeczy które musi jeszce sobie uœwiadomiÌ :!:
Zapieprza jak ka¿dy w tvn nikt opórcz Walterni nie ma tam lekko ci le¿¹ do góry brzuchem ca³y dzieù... on ju¿ od dawna by³ nieœwierzy...
MyslĂŞ, ze wszyscy tam nie zapieprzajÂą po 15h dziennie a miecugow znany jest z pracoholizmu :!: Sam mĂłwiÂł, Âże jak Âśpi wiĂŞcej niÂż 6h to czuje siĂŞ Âźlke wiĂŞc praca wypeÂłnia mu wszytko :!:
Jest teÂż tak, Âże jedni wykonujÂą pracĂŞ ktĂłra jest przeznaczona dla kilku osĂłb :!: a ci drudzy po prostu odpoczywajÂą i potem mĂłwiÂą Âże "naÂłogowo pracujÂą" :!:
A poza tym sÂądze Âże oni sÂą tam wszysy chciwi bycia na wizji i nikt nikomu nie odda ani minuty.. kaska leci
Wiesz kamuii ja myÂślĂŞ, Âże micugow bez wzglĂŞdu na to czy przeprowadzi jeden wywiad mniej czy wiĂŞcej to i tak ma swpjÂą pensjĂŞ ktĂłra nie jest uzaleÂżniona od jednego wywiadu :!: On tam nie pobiera poensi jako prerzenter tylko zastĂŞpca pieczyĂąskiego :!: i oprĂłcz tego szef wydawcĂłw czy producentĂłw chyba :!: :?:
a sk¹d mam to wiedzieÌ ??? czy ja tam pracujê ? Ale z ca³¹ pewnosci¹ coœ robi dla przyjemnoœci sobie tam nie siedzi...
Czyli rownie dobrze w pracy moÂże nie byĂŚ :!: Bez lecu tam na pewno nie jest :!: Jak jest to coÂś robi bo z jak juÂż robota wykonana to moze jak chce zostaĂŚ w pracy aby tam coÂś porobiĂŚ :!: np.coÂś poczytaĂŚ, kogoÂś siĂŞ o coÂś zapytaĂŚ, moÂże przygotowywaĂŚ program(w to siĂŞ nie da wierzyĂŚ jak o programie nic nie wiadomo a widzimy co siĂŞ dzieje teraz :!: )
A tak na serio to moze coÂś sobie przygotowuje komuÂś pomaga nie wiem czyta jakieÂś artykuÂły czyteÂż robi mase innych rzeczy majÂą pewnie jakieÂś zebrania czyteÂż inne atrakcje
Wiadomo, ¿e funkcji tam ¿adnej wa¿nej nie sprawuje i praktycznie za nic tam nie jest odpowiedzialna wiêc jest to wszytko bardzo ograniczone :!: :cry: Mo¿e coœ tam robi ale cholera wie czy tam jest czy nie :?: Nie wiemy tego i mamy œwiadomoœÌ ¿e to dalej pozostanie tajemnic¹ bo nie mamy jak siê tego dowiedzieÌ :!: :cry:
niestety i dlatego teraz opinie o genialnym Kajdanowiczu Wysockiej i innych bĂŞdÂą siĂŞ szerzyĂŚ...podczas gdy AnitkĂŞ i innych bĂŞdÂą obrzucaĂŚ obelgami....
DokÂładnie :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted:
MIernoty przejĂŞÂły caÂłkowicei stery :twisted: :twisted: :twisted:
jesteÂś dobry wylatujesz Nie pijesz nie Âżyjesz nie jesteÂś a*tomatem nie ma ciĂŞ na wizji
Wiadomo niestety ¿e tak w³aœnie jest :cry: :cry: :cry: Polityka tvn-u obejmuj¹c j¹ c¹³oœciowo nie jest a¿ tak ³atwa bo oni maj¹ bardzo rozbudowane techniki manipulownaia widzami :!: i przez swoje instrumenty t¹ politykê wprowadzaj¹ w czyn :!: :twisted:
My nawet nie jesteÂśmy w stanie to sobie wyobraziĂŚ z czego to siĂŞ wszytko skÂłada :!: :twisted:
Sfer ciemych i niejsanych jestr caÂła masa :twisted:
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

michos pisze:Na samym poczÂątku powiem, Âże naprawdĂŞ miecugow to tytan pracy i 100% pracoholik. OptrĂłcz tego, Âże miaÂł studio 24 o 9 czyli musiaÂł byĂŚ w pracy gdzies na 6.30-7.00 aby mĂłc siĂŞ przygotowaĂŚ i jeszce kilka pierduÂł wykonaĂŚ to jeszca miaÂł studio 24 o 18 a teraz jest w szkle kontaktowym.
Faktycznie, Miecugow to juz prawdziwy pracocholi, 15 godzin :!: Ale on nie jest jedyny, znam babke, ktora potrafi pracowac od 6 nawet do 22 8) . No, ale widze, ze ty teÂż siĂŞ nie obijasz w oglÂądaniu tvn24 :!: Tez niezly dyÂżur - 9-22. Zazdroszcze, zebym mial tyle czasu na ogladanie tv. No ale moze jeszce kiedys.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tez niezly dyÂżur - 9-22. Zazdroszcze, zebym mial tyle czasu na ogladanie tv. No ale moze jeszce kiedys.
Ja tvn24 prawie w ogóle nie ogl¹dam :!: a tylko co najwy¿ej patrzê na chwilkê kto jest w studiu :!: a jedno od drugiego studia ³¹czy 8h :!:
A bardzo, bardzo rzadko oglÂądam :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Studio o 9 prowadzi³ dziœ Miecugow a goœciem by³ spóŸniony Andrzej Potocki. Anitka osiad³a na laurach :?: :?: :?: :?: :?:
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nie poprostu odsuwajÂą jÂą od wszystkiego od czego siĂŞ da... :?
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Teraz dochodzi jeszcze mo¿liwoœÌ urlopu, w koùcu s¹ ferie :wink:
kamuii pisze:(...)czyteÂż robi mase innych rzeczy majÂą pewnie jakieÂś zebrania czyteÂż inne atrakcje :wink:
Taaak :!: Inne atrakcje: siÂłownia, basen, centrum odnowy biologicznej, bar - na pewno to wszystko majÂą pod rĂŞkÂą :lol: I komu mÂłodemu, komu przy zdrowych zmysÂłach chciaÂłoby siĂŞ przeprowadzaĂŚ wywiady, kiedy moÂżna w tym czasie popÂływaĂŚ jak Otylia :lol: :wink:

PS Coraz trudniej jest mi wierzyĂŚ w to, Âże Anita dobrowolnie ''zrzeka siĂŞ prawa'' do przeprowadzania wywiadĂłw. Albo powody takiego, a nie innego jej zachowania, sÂą o wiele powaÂżniejsze niÂż nam siĂŞ wydaje... :? :roll: :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ale Anitka chodzi na siÂłownie gdzie indziej :)
ja myÂślĂŞ ze ma swoje powody o ktĂłrych my nic nie wiemy chociaÂż ja jedank stawiaÂła bym na przepracowanie i chĂŞĂŚ posiadania chociaÂż trochĂŞ wolnego czasu :) PamiĂŞtajmy ze inne osoby ktĂłre sÂą czesto na wizji nie majÂą byĂŚ gwiazdami publicystyki :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości