Magda Gessler

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Magda Gessler

Post autor: Camilo »

Kreatorka smaku i stylu, właścicielka kilkunastu restauracji przekroczyła właśnie magiczną liczbę miliona fanów na Facebooku, co czyni z niej już niewątpliwie jedną z największych obecnie osobowości w polskiej telewizji.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Magda Gessler

Post autor: michal_borkowski »

Choć na antenie obecna od kilku dobrych lat - muszę przyznać, że jej programy dobrze się oglądają. Na przekór hejterom, restauratorka jest zawsze profesjonalna i dobrze przygotowana do swoich programów. I właśnie dlatego - dla dobra rodziny - zrezygnowała z bycia jurorem w programie Masterchef junior. W jej ślady chcą pójść teraz kolejni członkowie rodziny, m.in Mateusz Gessler, znany z udziału w programie konkurencyjnej stacji.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Magda Gessler

Post autor: Camilo »

Gessler przegrała dziś w sądzie sprawę o pomówienie Doliny Charlotty - musi zapłacić grzywnę: http://radiogdansk.pl/index.php/wiadomo ... azana.html
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Magda Gessler

Post autor: michal_borkowski »

Za to dla swoich fanów (na fb ma już ich milion) upiekła specjalny "besosowy" tort w kształcie ust.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Magda Gessler

Post autor: Camilo »

Od tego BESOS na jej profilu to już mdłości można dostać.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Magda Gessler

Post autor: michal_borkowski »

Ma szacunek dla fanów i często odpisuje - mimo licznych obowiązków - a ci to doceniają.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Magda Gessler

Post autor: michal_borkowski »

Z okazji Walentynek i nowego sezonu "Kuchennych..." Pani Magda prosiła swoich widzów na Facebooku, by zamieszczali zdjęcia swoich drugich połówek bądź ich samych, jeśli są singlami/singielkami. Wszyscy, którzy poznają się przez profil Magdy Gessler mają się potem tym pochwalić na jej fanpag'u. A może i wspólną kolacją, wszak... przez żołądek do serca.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Magda Gessler

Post autor: Camilo »

"Wprost" rusza z cyklem "Rozmowy Magdy Gessler". W najnowszym numerze wywiad z ortopedą Robertem Śmigielskim.
Awatar użytkownika
renatachoinska
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: sobota 23 wrz 2023, 11:57

Re: Magda Gessler

Post autor: renatachoinska »

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ZDJĘCIE

Obrazek
karpiar199
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 27 wrz 2023, 23:00

Re: Magda Gessler

Post autor: karpiar199 »

Cześć wszystkim! Jestem ogromnym fanem Magdy Gessler! Jej pasja do kulinariów, niezwykła osobowość i zdolności kulinarna inspirują mnie każdego dnia. 🍽️💫 Czy są tu inni miłośnicy Magdy Gessler? Dajcie znać w komentarzach!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości