O prezenterach słów kilka...

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:1) ÂŁukasz Grass dobrym prezenterem - a to dobre, proszĂŞ nie ÂżartowaĂŚ bo nie wytrzymam. Buchachachachacha. To juÂż nawet Kajdan jest bardziej naturalny i mniej sztywny przed kamerÂą. WidzĂŞ rĂłwnieÂż, Âże wraz z przejÂściem do TVP Ziemiec straciÂł w Waszych oczach...
Czyta wyraÂźniej, niÂż ten bĂłb Ziemiec. Nigdy nie byÂłem nim zachwycony, nawet jeÂśli pracowaÂł w TVN24.
2) Tak siê akurat sk³ada, ¿e wiêkszoœÌ widowni programu Rozmowy w toku stanowi¹ znudzone ¿yciem kury domowe, emerytki, rencistki, wszelkiej rasy plotkary, plotkarki i baby, których jedynym zajêciem przez ca³y dzieù jest obgadywanie kole¿anek i s¹siadów. Pod wieczór znu¿one ju¿ ca³odziennym plotkowaniem w³¹czaj¹ na pani¹ Ewuniê (czêsto siê tak do niej zwracaj¹). I to one kupuj¹ kolorowe tygodniki, i to one wysy³aj¹ kupony i przyznaj¹ Telekamery pani Ewuni. Naprawdê nie wiem, co takiego poci¹gaj¹cego mog³oby byÌ w tym programie dla rzekomej grupy docelowej TVN - czyli mieszkaùców du¿ych miast, w wieku 16-49. Chyba nie k³ótnie o szyszkê na drzewie. A je¿eli ktoœ rzeczywiœcie lubi takie programy, to widaÌ musi mieÌ nadmiar wolnego czasu....
A ja nie wiem co mogÂłoby byĂŚ pociÂągajÂącego w MrÂągowie. To dopiero festiwal dla starych dziadkĂłw i emerytek! To dopiero bÂłazenada!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W przypadku MrÂągowa mamy specjalnÂą grupĂŞ widzĂłw - fanĂłw country. Nie wiem ilu jest ich w Polsce, ale chyba wolaÂłbym sÂłuchaĂŚ country niÂż gÂłupkowatych pytaĂą pani Ewuni i historii o gwaÂłcÂących duchach. Kto wiem, moÂże takowe panoszÂą siĂŞ w krakowskim oddziale TVNu?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Czy na PÂłk. DÂąbka sÂą takie to nie wiadomo, ale jedno jest pewne- na Krzemionkach co druga chyba sypia z duchem.... Przynajmniej tak wnosze po spojrzeniu na wykrzywionÂą nienaturalnym grymasem twarz Anny Zurek lub przeÂżywajÂącÂą permenetny orgazm Alicje Popiel :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Pozwole siĂŞ wtrÂąciĂŚ w dyskusje. ÂŚmieszÂą mnie texty Doktora :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Marcinie. Pozwole sobie pochwaliĂŚ Ciebie. TeÂż sÂądze Âże Pati Redo radziÂła sobie w Magazynie. Pasuje tam.....i chyba to zauwaÂżono. Co do rozmowy z feministkÂą Doktorze to widziaÂłem tÂą rozmowe.
Pati, owszem ma pytania na kartce, to oznak uszanowania rozmĂłwcy choĂŚby-powinieneÂś mieĂŚ na studiach- i nie raz odchodziÂła ona od pytaĂą narzuconych.
Rozmowa byÂła ciekawa, momentami (moÂże 2-3 w 23min. rozmowie)
byÂło nudno gdy Pati siĂŞ zasÂłuchaÂła Pani feministki wypowiedzi
ale bÂądÂżmy ludÂżmi.

Co do Grassa powoli go zaczynam lubiĂŚ.
DyÂżury po 10 h i czasami po 7 dn z rzĂŞdu wyrobiÂły go, choĂŚ wiele mu
do wspomnianego Ziemca ktĂłry straciÂł w moich oczach zadradzajÂąc TVN24 i chodzÂąc w czasie dyÂżurĂłw na prĂłby do TVP :evil:


Doktor ne moÂże przeboleĂŚ Âże Ewka zabiera nagrode np. :roll: Pani RosÂłoniak z MiĂŞdzy Nami
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

Nie wyg³upiajcie siê. Grass jest DREWNIANY. Mo¿e za 100 lat sie wyrobi. Co do Ziemca podzielam opiniê, ¿e czyta tak szybko jakby chcia³ iœÌ ju¿ do domu i nic go nie obchodzi co jest w informacjach. Wojciechowska - by³ taki moment, ¿e wydawa³a mi siê interesuj¹ca. Obecnie podzielam zdanie Faustusa, ¿e jest do niczego. Drzyzga - do niczego. M³ynarska - tak samo. Nie wiem która gorsza. Dajcie mo¿e jakieœ pozytywne przyk³ady...
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

Drewniany - tak to pasuje do Grassa podobnie zresztÂą jak szybkowar do Ziemca. MÂłynarska gĂłrÂą!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ewa Drzyzga oraz jej nagrody drogi Tobi interesujÂą mnie tak, jak programy wyborcze partii strartujacych w ostatnich wyborach.

Gdyby Patrycja R. byÂła naprawdĂŞ dobrÂą dziennikarkÂą to na pewno pojawiaÂłaby siĂŞ czĂŞÂściej na antenie TVN24. Ale cĂłz - niektĂłrzy potrafiÂą tylko przeczytaĂŚ z podsuniĂŞtej kartki kilka pytaĂą... KaÂżdy jej wywiad jest Âświetnym przykÂładem antywywiadu. Powinni to nagrywaĂŚ i puszczaĂŚ staÂżytom z poleceniem wypisania bÂłedĂłw. ChociaÂż nie, to byÂłoby za Âłatwe.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

ÂŁahahahha, no poprostu takie smieszne, ze normalnie zaraz pekne ze smiechu...
Patrycja Redo nie jest wcale tragiczna, przeciwnie, uwazma, ze jest calkiem fajna. A juz napewno wywiady prowadzi lepiej niz Jedrzejowska, czy wspominany tu Grass.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie udaÂło mi siĂŞ jeszcze trafiĂŚ na wywiad prowadzony przez Grassa, ale czemu to wÂłaÂśnie on prowadziÂł w zastĂŞpstwie Miecugowa program "CaÂły ten Âświat?"
Patrycja R. moÂże sobie tylko pomarzyĂŚ o takich zastĂŞstwach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Edyta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2005, 10:30

Post autor: Edyta »

Redo to dramat. Taki dodatek do programu. Taka sama byÂła kiedyÂś Rusek czy Rusak. Nie wiem czy pamiĂŞtacie?Jak przyszÂła do publicznej jako gwiazda z TVN to zaraz zniknĂŞÂła bo byÂła sÂłabiutka. Podobnie bĂŞdzie z Redo. Na razie nikomu nie wadzi...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości