[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

SkoĂączcie, bo nikomunie chce siĂŞ siedzieĂŚ na Forum o 10 minut dÂłuÂżej i czytaĂŚ tylko pustych postĂłw :!:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

KRASU pisze:SkoĂączcie, bo nikomunie chce siĂŞ siedzieĂŚ na Forum o 10 minut dÂłuÂżej i czytaĂŚ tylko pustych postĂłw :!:
Popieram. :-)
misia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 19:45
Lokalizacja: goleniów

najsÂłabsze ogniwo

Post autor: misia »

NajsÂłabszym ogniwem w tym programie jest Pani ProwadzÂąca.Program dobry , prowadzÂąca (przykro mi to mĂłwiĂŚ) mierna.Czy naprawdĂŞ nie byÂło komu poprowadziĂŚ tego programu?
misia
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

'NajsÂłabsze ogniwo' - TAK!

Szczuka - NIE!


Da sie oglÂądaĂŚ, chociaÂż za prowadzÂącÂą nie przepadam. :) Ale i tak zarĂłwno program jak i Szczuka uwaÂżam za zdecydowanie lepsze od nudnych i schematycznych "MilionerĂłw" z UrbaĂąskim na czele. NiepĂłrywnywalnie bardziej wolĂŞ sÂłuchaĂŚ docinkĂłw Szczuki niÂż powtarzanych do znudzenia kwestii 'Urbana'. Chociaz faktem jest, Âże jej wypowiedzi powinny byĂŚ bardziej krytyczne, a mniej chamskie. Trzeba umieĂŚ wywaÂżyĂŚ delikatnÂą granice miedzy zÂłoÂśliwosciÂą a chamstwem - Szczuka nie umie.

"Pozdhowienia od bahdzo zadowolonego z powhotu Fohum Majkella" - jestem po kursie mĂłwienia tak jak Kazia Sz. :D
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

NajsÂłabsze ogniwo

Post autor: justa'60 »

Jestem na " TAK" dla " N.O" i dla Prowadz¹cej ten teleturniej - Pani Kazimiery.W³aœciwie dziêki Niej ów program nie jest nudny - " coœ siê dzieje"." Sadystyczny haczyk" , " przekomarzanie siê" , zaczepki s³owne, " gnêbienie zawodników" , wytykanie b³êdów- to pewne " novum" w teleturniejach, ale - mimo wszystko dobre/ pocz¹tkowo mia³am negatywne nastawienie/. Pani Kazia przyjê³a wg mnie rolê Mentora- b. dobrze. Jej powiedzenia- komentarze s¹ po prostu fajne/ parafrazy, neologizmy,cytaty z literatury, " zabawa s³owem"/,wiele z nich wyp³ywa z kontekstu sytuacji.Uwa¿am P. Kaziê za œwietn¹ prowadz¹c¹. P.S. ów teleturniej ma pewne " konsekwencje"- szperanie w ró¿nych s³ownikach, encyklopediach,itp/ vide:Forum " N. O." / Jest to zas³uga P. Kazi w roli Mentora.Dziêki!!! Mam jedn¹ uwagê i zastrze¿enie- z b y t g³oœna muzyka przeszkadza telewidzom w odbiorze.
nowicjusz
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

MaÂło postĂłw

Post autor: Maciek »

CoÂś ostatnio maÂło postĂłw, czyÂż nie...? A moÂże nikomu nie chce juÂż siĂŞ pisaĂŚ? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie rozumiem co do tego "maÂło postĂłw". Temat i tak jest dÂługi - jeden z najdluzszych na forum.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No coÂś Ty! :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Czy ktoÂś wie, czy bĂŞda nowe odcinki "NajsaÂłbszego Ogniwa"? Bo jak piszĂŞ do TVNu to mi nie odpowiadajÂą - moÂże nie chcÂą zdradziĂŚ tajemnicy, a nie chcÂą pisaĂŚ, Âże NIE, bo by skÂłamali? PrzecieÂż podczas emisji teleturnieju lecÂą te wszystkie numery SMS, dziĂŞki ktĂłrym moÂżna siĂŞ zgÂłosiĂŚ, a podobno mieli krĂŞciĂŚ do dwudziestegoktĂłregoÂś maja, wiĂŞc po co mieliby zachĂŞcaĂŚ do zgÂłaszania siĂŞ do teleturnieju, ktĂłry tam na prawdĂŞ siĂŞ skoĂączyÂł?...
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

PRzyznam, Âże nie wiem i Âże ciezylbym sie z nastepnych odcinkĂłw, ale (tu tylko przypuszczenia) moze byc to zpowodawane jakims polaczeniem tych numerĂłw z odcinkami. Tak jak lecap owtorki np. baru live to tez nie zciagaja napisow a mogliby.
Pozdrawiam, Filip
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Moim zdaniem raczej nie zdejma Szczuki. Moga ewentualnie zmniejszyc ilosc dni nadawania. Przeciez ona sciaga kazdego dnia okolo 1,5 miliona widzow, to wcale nie tak malo. A wogle program jest spoko, to co powiedzial Miszczak ze chcieli zastapic Milionerow odpowiednim teleturniejem i moim zdaniem udalo im sie, Szczuka tez jest bardzo charakterystyczna jak Hubert ale co najwazniejsze im nie leci, nie xeruje go

PZDR: SMT

PS: Moze ktos wie ile razy leci brytyjska edycja, orginal ( The Wikest Link)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja teÂż ucieszyÂłbym siĂŞ gdyby TVN emitowaÂł nowe odcinki NajsÂłabszego ogniwa w wakacje. Zgadzam siĂŞ z przedmĂłwcÂą, ze TVn -owi udaÂło siĂŞ godnie zastÂąpiĂŚ MilionerĂłw, ktĂłrzy byli juÂż poprostu nudni...
A oryginalna wersja The Weakest Link leci na BBC Prime 5 razy w tygodniu od poniedziaÂłku do piÂątku o 16:30 bodajÂże, a na BBCtwo teÂż 5 razy w tygodniu tylko ze o 17:15 :) Pozdrawiam paniÂą SzczukĂŞ i jej program :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

To brytyjska Szczuka nie wychodzi ze studia!!! :D

PZDR: SMT

PS: Milionerzy byli spoko (chodzilo mi o zastapienie z powodu niskiej ogladalnosci a nie jakosci/fajnosci teleturnieju! - bo z tego powodu zdjeli Milionerow! :( )
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Tak se wlasnie slucham radia (WAWa)i slyche ze prowadzacy mowi, ze TVN nie jest zadowlonona ze Szczuki sa plany (w najblizszym czasie) zmiany prowadzacego. Ciekawe czy to ma jakies prawdziwe podÂłoze?!

PZDR: SMT
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Czyli co, bĂŞdÂą nowe odcinki? Fajnie :)
A jeszcze niedawno SoÂłtysik mĂłwiÂł, Âże im to siĂŞ Szczuka bardzo podoba :roll:
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość