Łukasz...

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

ÂŁukasz...

Post autor: Filip »

CzegoÂś nie rozumiem. Na stronie tvn.personal.pl pod starymi newsami oraz na stopce widnieje Nazwisko Ropczynski a przy nowych juz Krasucki. Prosze o wyjasnienia :D .
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

TeÂż to zauwaÂżyÂłem, ale nie chciaÂłem pytaĂŚ.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Moze nasz kochany adminek sie ozenil i przyjal nazwisko swej ukochanej. Ostatnio zdradzil mi ze przyjezdza do mojego miasta (Rzeszowa) w interesach. Czyzby to byly rowniez takie interesy :P.
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nitol: dokÂładnie tak samo myÂślaÂłem! :P
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

GÂłuptaski :P

A wiêc ja siê dalej nazywam £ukasz Ropczyùski :D £ukasz Krasucki to nowy wspó³pracownik. Pod newsami, które on dodaje jest jego nazwisko. Proste? :D Dawniej wspó³pracowa³ ze stron¹ jeszcze £ukasz Kulczyna ale jakoœ nikogo to nie intrygowa³o. :D A jak siê o¿enie to raczej ukochana przejmie po mnie nazwisko (bo to chyba tak zazwyczaj jest?) :D :D :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

WÂłaÂśnie siĂŞ szykowaÂłem siĂŞ do napisania wÂłasnie, Âże to moÂże byĂŚ inna osoba... :lol:
Serio!
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tez takie mialem przeczucie (Serio!), ale mi je rozwialo jak przypominam sobie nasza (z ÂŁukaszem) ostatnia rozmowe w ktorej powiedzial o tym, ze kupil sobie karte TV. Wiec domyslilem sie ze to sa w takim badz razie jego newsy. Takie mialem przeczucie.

A te "gÂłuptaski" to do kogo byÂło :P.

P.S. Teraz mnie oswiecilo! Ten gosc to nie jest czasem KRASU??
Pozdrawiam, Filip
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

£ukasz pisze:... £ukasz Krasucki to nowy wspó³pracownik. Pod newsami, które on dodaje jest jego nazwisko. Proste?...
No nie do konca proste... Kiedy powiedzialem Ci ze jestem zasmucony Âśmiercia Waldemara Milewicza powiedziales, ze "wÂłaÂśnie o tym piszesz", a teraz pod tym newsem widnieje jego nazwisko. Ale dobra, skonczmy juz to... :)
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nitol. pisze:Kiedy powiedzialem Ci ze jestem zasmucony Âśmiercia Waldemara Milewicza powiedziales, ze "wÂłaÂśnie o tym piszesz", a teraz pod tym newsem widnieje jego nazwisko. Ale dobra, skonczmy juz to... :)
Hmm... no bo ja to pisa³em... ale dodaj¹c nowego news'a do pliku index.html skopiowa³em sobie czêœÌ kodu z poprzedniego news'a. Wtedy ³atwiej i szybciej mo¿na napisaÌ news'a, podmieniaj¹c tylko tekst. A nazwisko wspó³pracownika znalaz³o siê tam tylko dlatego, bo zapomnia³em zamieniÌ na swoje... Zaraz to poprawiê...
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Tak "g³uptaski" :D KRASU to w³aœnie autor newsów :) i w zasadzie dzia³u Polecamy, który skromnie mówi¹c przej¹³em :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No to sie chwali - lubie ten dzial :) .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

MĂłw mi tak jeszcze :mrgreen:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Dawniej wspó³pracowa³ ze stron¹ jeszcze £ukasz Kulczyna ale jakoœ nikogo to nie intrygowa³o.
Za to mnie intryguje tajemnicze znikniĂŞcie ÂŁukasza Kulczyny vel 'qulka'. :] I nagÂła zmiana "innego.obserwatora" (dawne forum) w po prostu - ÂŁukasza. :D

A moÂże to jakiÂś podstĂŞp. :D Np. obecny 'ÂŁukasz' to dawny qulek, a inny.obserwator zostaÂł wyrzuocny z redakcji :lol: :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Majkell pisze:Za to mnie intryguje tajemnicze znikniĂŞcie ÂŁukasza Kulczyny vel 'qulka'. :]
Nie znikniêcie, tylko po prostu odejœcie z redakcji. Teraz wiem, ¿e to by³a du¿a strata dla strony i du¿y b³¹d (bardzo du¿y) z mojej strony. A przyczyny odejœcie qulka pozostan¹ równie wielk¹ tajemnic¹ jak przyczyny odejœcia Belki z gabinetu Millera parê lat temu :D Albo odejœcie Liska z TVN :)
Majkell pisze:I nagÂła zmiana "innego.obserwatora" (dawne forum) w po prostu - ÂŁukasza. :D
Tamten nick nigdy mi siĂŞ nie podobaÂł. ChociaÂż imiĂŞ teÂż mi siĂŞ nie podoba.
Majkell pisze:A moÂże to jakiÂś podstĂŞp. :D Np. obecny 'ÂŁukasz' to dawny qulek, a inny.obserwator zostaÂł wyrzuocny z redakcji :lol: :D
Wyrzucenie innnego. byÂłoby rzeczÂą niemoÂżliwÂą :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości