TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A to chyba nie temat na propozycje TVN. Zapraszam tutaj. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tonieya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 16:28

Casting w TVN

Post autor: tonieya »

Ostatnio zauwazylem w tvn reklamy castingu na prowadzacych do programow call-tv, czy ma ktos jakies blizsze informacje ? jak sie zgloscic, pod jaki numer ? kiedy ? Bede bardzo wdzieczny za szybkie podzielenie sie ze mna tym info. Pozdrawiam
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

wczoraj w Krakowie :D pisaliÂśmy o tym w temacie o nowym kanale TVN :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Casting w TVN

Post autor: :: Kamil »

tonieya pisze:Ostatnio zauwazylem w tvn reklamy castingu na prowadzacych do programow call-tv, czy ma ktos jakies blizsze informacje ? jak sie zgloscic, pod jaki numer ? kiedy ? Bede bardzo wdzieczny za szybkie podzielenie sie ze mna tym info. Pozdrawiam
jak widziaÂłeÂś reklamĂŞ to wszystko wiesz
Dorota
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 16 maja 2005, 18:19

Liczba dziennikarzy i podziaÂł na redakcje

Post autor: Dorota »

No wÂłasnie potrzebuje informacji na ten temat, chodzi mi dosÂłownie o liczby zaokrÂąglone, w przyblizeniu, Âżadnych konkretĂłw. Ilu dziennikarzy zatrudnia tvn i jake ma redakcje i ile procentowo nalezy do nich dziennikarzy. Dzieki z gĂłry za pomoc.
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Zmiany w ramĂłwce TVN

Post autor: Paweł:) »

TVN: Zmiany w ramĂłwce

Od 6 czerwca serial "W-11 WydziaÂł ÂŚledczy" i teleturniej "NajsÂłabsze ogniwo" zmieniÂą godzinĂŞ emisji - dowiedziaÂł siĂŞ serwis TV News. Popularny program prowadzony przez KazimierĂŞ SzczukĂŞ z godziny 20.15 zostanie przesuniĂŞty na 17.00. Natomiast serial, dotychczas nadawany o 17.15, pojawi siĂŞ w ramĂłwce o 20.15.

W zwiÂązku z tÂą zmianÂą serial "Na wspĂłlnej" bĂŞdzie rozpoczynaÂł siĂŞ 5 minut wczeÂśniej, czyli o 20.55.

WedÂług naszych informacji, TVN zaprzestaje emisji programu "Uwaga" o godzinie 17.00.

W czerwcu widzowie TVN zobaczÂą m.in. nowe odcinki programu prowadzonego przez MagdĂŞ MoÂłek "Moja Krew" czy serial "Medicopter 117" znany z TVN Siedem.

PoczÂątek czerwca to takÂże zakoĂączenie emisji popularnych programĂłw "Taniec z gwiazdami" (4 czerwca 21.05) i "Dzieciaki z klasÂą" (5 czerwca 20.35)

ÂźrĂłdÂło:www.tvnews.tivi.pl

co o tym myÂślicie???piszcie 8)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 16 maja 2005, 22:14 przez Paweł:), łącznie zmieniany 2 razy.
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

ciekaw cz NW bêdzie siê zaczynaÌ 55 czy 50 :/ mam nadzieje ¿e 55 bo bêd¹ mieli mniejsz¹ ogl¹dlnoœÌ a tak dobrze im idzie .. W11 zostanie "zeszmacone" spadnie im doœÌ ogl¹daloœÌ do ok 2mln. hmm ale to siê zobaczy jak to bêdzie ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

ja myÂśle Âże w wakacje w-11 bĂŞdzie mieĂŚ sporÂą oglÂądalnosĂŚ chyba nikt nie bedzie chciaÂł oglÂądaĂŚ potrĂłrek MjM czy tam czegos na polsacie ale nie wiem czy to beda premierowe odcinnki czy powtĂłrki jeÂśli premiery to moÂże byc dobrze :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink:
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

ja byĂŚ za!

Post autor: michal641 »

jestem za. dobrze, ze w 11 bedzie o 20, bo na 17.15 nie zawsze udalo mi siĂŞ wrocic do domu...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Szczerze mĂłwiÂąc, nie wiem czy naleÂży siĂŞ z tego cieszyĂŚ, czy nie... WÂłasciwie pasowaÂła mi ta obecna pora - chociaz rzeczywiscie w wakacje moga dzieki temu zdobyc jakas dobra ogladalnosc... Zreszta, sie okaze :P
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Mo¿e i w wakacje jakoœ ogl¹dalnoœÌ "W11" bêdzie w miarê, ale po "M jak mi³oœÌ" zmiecie ten marniutki program. :twisted:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wakacyjne powtórki "M jak mi³oœÌ" mia³y wiêksz¹ widowniê ni¿ emitowane wówczas przez TVN premierowe odcinki serialu "Na Wspólnej". Ba. M jak... mia³o wiêksz¹ widowniê ni¿ Fakty. (A przecie¿ by³y to powtórki.) Jednak teraz oba seriale bêd¹ o innych porach - "M jak..." chyba po Panoramie o 18.30.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

a TVN w wakacje nie emitowa³ premier odcinków Na Wspó³nej no tylko raz ale to by³o dawno wiêc ja nie pamiêtam z tamtych miesiêcy wyników ale dobrze ze ty pamietasz :D :D :D wtedy jeszcze NW nie by³o tak popularne jak dzis mia³o mo¿e gdzieœ z 2mln nie wiêcej a teraz ma ponad 3 mln i dalej roœnie wiêc jak NW bedzie w wakacje a prawdopodobnie bedzie to mo¿e mieÌ spora ogl¹dalnoœÌ tak samo w-11 :wink: :wink: :wink:
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Fatalnie ") o 20. 15 zawsze jakiÂś film albo Olejnik :( a o 17.15 nic nie byÂło i moglam sobie spokojnie obejrzec W 11 :( szkoda
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak dla mnie super. Ponadto Moja krew bĂŞdzie we wtorki o 20:30, a "Mamy CiĂŞ!" w niedzielĂŞ o 20:35. Zmiany bardzo ok. Wreszcie bĂŞdĂŞ miaÂł czas na W11 i czasami luknĂŞ na NO. Teraz tylko jak nie byÂło MjM lukaÂłem na NO. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości