Jaką gazetę komputerową czytasz najczęściej?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Jaką gazetę komputerową czytasz najczęściej?

Komputer Źwiat
4
25%
Chip
2
13%
Enter
2
13%
PC World Komputer
0
Brak głosów
PC Format
0
Brak głosów
COMPUTERWORLD
0
Brak głosów
inną
1
6%
nie czytam prasy komputerowej
7
44%
 
Liczba głosów: 16

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

JakÂą gazetĂŞ komputerowÂą czytasz najczĂŞÂściej?

Post autor: Anonymus »

:?:
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Czytam Chipa. Gazeta bardzo przypad³a mi do gustu i ju¿ od dwóch lat j¹ prenumerujê. Ostatnio chip przeszed³ kilka zmian dodano kilka dzia³ów np. moding, tuning, overclocking oraz technologie jutra. Zmieniono tak¿e nieznacznie sztê graficzn¹. Teraza pismo podoba mi siê jeszcze bardziej. :D

SÂądzĂŞ jednak, Âże ankietĂŞ wygra Komputer ÂŚwiat ze wzglĂŞdu na niskÂą cenĂŞ a takÂże na to Âże jest to dwutygodnik.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

a ile kosztuje obecnie Chip? jak sadzisz jest lepszy od Komputer ÂŚwiata czy nie? :?:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

:idea: :arrow: Nie czytam prasy komputerowej.
:)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Chip kosztuje 15,50. Jak dla mnie Chip jest lepszy od Komputer œwiata g³ównie dlatego, ¿e jest skierowany do bardziej zaawansowanych u¿ytkowników. Kupowa³em Kœ ale denerwowa³o mnie to, ¿e o wszystkich wskazówkach zamieszczanych w piœmie ju¿ wiedzie³em nie by³o tam dla mnie nic ciekawego. Kolejnym atutem chipa jest CD do³¹czane do ka¿dego numeru niedawno pojawi³a siê tak¿e opcja DVD które jest do³¹czane do pisma raz na kwarta³. Jedyn¹ jego wad¹ jest cena, Kœ kosztuje 4,5(dwutygodnik) wiêc na miesiêcznie ró¿nica cenowa wynosi 5,5 dla mnie jest to cena któr¹ mogê ponieœÌ za CD, bardziej ¿etelne artyku³e i lepsze wykonanie - chip jeszcze nigdy mi siê nie rozpad³ czego nie mogê powiedzieÌ o Kœ (chip ok.180 stron jest sklejany, a Kœ ok.80 stron zszywany i wykonany z gorszej jakoœc ³atwego do przedarcia papieru co czêsto prowadzi do wypadania kartek). Wybór nale¿y do ciebie. Ja polecam Chip-a. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Oczywiœcie Chip. Kiedyœ PCWK i Komuter Œwiat, ale teraz zdecydowanie Chip. Jest tam wiêcej rzeczy które mnie interesuj¹ i jak napisa³ Makaleks: "Chip jest lepszy od Komputer œwiata g³ównie dlatego, ¿e jest skierowany do bardziej zaawansowanych u¿ytkowników." . W ogóle to móg³bym chyba tylko skopiowaÌ jego post, albo grubymi literami siê pod nim podpisaÌ. Masz absolutn¹ racjê!
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości