Avatary

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Avatary

Post autor: ArO »

Co siĂŞ staÂło z avatarami u kilku osĂłb (w tym u mnie) :?: JakoÂś poznikaÂły :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe mĂłj ÂŁukasza faustusa tez :D:D
ale nie ma tragedii za³¹duje siê nowy i po sprawie :D
ciekawe jednak czemu tak sie staÂło ???
Android <3
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

"(...)Wyœwietla ma³y obrazek pod informacjami o Tobie przy ka¿dym poœcie. Tylko jeden obrazek mo¿e byÌ wyœwietlany, jego szerokoœÌ nie mo¿e byÌ wiêksza ni¿ 110 pikseli, wysokoœÌ wiêksza ni¿ 110 pikseli, a rozmiar wiêkszy ni¿ 39kB." :wink: Avatary zniknê³y pewnie dlatego, ¿e nie spe³nia³y powy¿szych kryteriów.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukaszu moze jakieÂś oÂświadczenie ??? :D:D
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A ja mam swĂłj avatarek :evil2: :arrow:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

czekamy na oÂświadczenie i jakoÂś siĂŞ nie moÂżemy doczekaĂŚ :|
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Myœla³em, ¿e drog¹ dedukcji do tego dojdziecie. No wiêc z uwagi na to, ¿e wszelkie proœby na PW o zmniejszenie emblematów nie pomaga³y, to zablokowa³em mo¿liwoœÌ importowania avatrów z innych serwerów. Teraz jeœli chcecie dodaÌ emblemat musi on byÌ mniejszy ni¿ 110 x 110 px i nie mo¿e "wa¿yÌ" wiêcej ni¿ 40 kb. Dlaczego? Bo ¿adne profesjonalne forum nie zezwala na takie du¿e emblematy, jakie tu siê czasem pojawia³y.

Kolejna sprawa: wiem, Âże duÂżo osĂłb miaÂło niewielkie ale animowane emblematy. ByÂły one duÂżo wiĂŞksze niÂż 40 kb. Dlatego uÂżytkownicy, ktĂłrzy majÂą przynajmniej kilkadziesiÂąt postĂłw na koncie bĂŞdÂą mogli mi wysÂłaĂŚ na PW taki emblemat, a ja go wrzucĂŞ na serwer. OczywiÂście nie moÂże byĂŚ on wiĂŞkszy niÂż 110 x 110 px. Chodzi tylko o to, Âże wĂłwczas ominiecie barierĂŞ wielkoÂści emblematu.

Wiem, ¿e teraz mo¿e jest trochê z tym zamieszania, ale ju¿ od pó³ roku próbujê coœ zrobiÌ z gigantycznymi emblematami. Nigdy nie by³o odpowiedniej chwili, bo zawsze mieliœmy jakieœ inne problemy. Z mniejszymi emblematami naprawdê jest lepiej. To kolejny etap podwy¿szania poziomu forum, po tym jak zaczêliœmy nak³aniaÌ do nie pisania bezsensownych postów, banowaÌ spamerów i pilnowaÌ porz¹dku w tematach.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

czemu wiĂŞc avatar Arrowa ktĂłry ma 121 na 149 jakoÂś siĂŞ wyswietla ??? :?
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bo avatr arrowa zostaÂł importowany przez forum na serwer jeszcze wtedy, gdy ograniczenia takiego nie byÂło. Z chwilÂą wprowadzenia zmian zniknĂŞÂły wszystkie emblematy importowane z innych serwerĂłw, ale nie zmieniÂło siĂŞ nic w emlblematach pobieranych z katalogu forum.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale, co to ma za znaczenie :?: PrzecieÂż sÂą limity wymiarĂłw. Dlaczego On ma mieĂŚ wiĂŞkszy :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jemu teÂż zostanie usuniĂŞty. Ale to juÂż trzeba indywidualnie kaÂżdemu zmieniaĂŚ. To tak jak parĂŞ lat temu zmieniali rejestracje w Polsce z czarnych na biaÂłe. TeÂż nie wszyscy od razu mieli biaÂłe, tylko Ci, ktĂłrzy kupowali samochĂłd albo przerejestrowali. Z arrowem i innymi bĂŞdzie szycbiej niÂż z czarnymi rejestracjami, ale na tej samej zasadzie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ArO pisze:Ale, co to ma za znaczenie :?: PrzecieÂż sÂą limity wymiarĂłw. Dlaczego On ma mieĂŚ wiĂŞkszy :?:

Przykro mi ArO, z takim sie urodziÂłem juÂż :] -->
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

A co z moim avatarem??Znikn¹³....Ktokolwiek widzia³, ktokolwiek wie :roll: :cry:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

arrow pisze:
ArO pisze:Ale, co to ma za znaczenie :?: PrzecieÂż sÂą limity wymiarĂłw. Dlaczego On ma mieĂŚ wiĂŞkszy :?:

Przykro mi ArO, z takim sie urodziÂłem juÂż :] -->
Przykro mi. :( Wiem z doÂświadczenia, Âże duÂże nie znaczy wcale dobre...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

E tam, duÂży to wiecej mozliwoÂści, opowiedziaÂłbym Ci o tym, ale myÂślĂŞ Âże wiesz, poza tym to nie forum erotyczne :evil2: -->
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości