1 września rusza nowe studio TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

£ukasz musi siê wzi¹Ì za forum, bo wiedze, ze zal¹g³ siê tu jakiœ wulgarny plankton, który zak³ada bezsensowne i wulgarne tematy. Ludzie litoœci wiêcej kultury; a poza tym ka¿dy kto wie, ze nowe studio ruszy we wrzeœniu dowiedzia³ siê tego ze strony maniaka, który dba o to abyœmy byli dobrze poinfotmowani :!:
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Po raz trzeci juÂż chyba - przepraszam. Nie byÂło mnie jeden dzieĂą. Red bull powrĂłciÂł (starsi uÂżytkownicy wiedzÂą o co chodzi, mÂłodsi dopiero siĂŞ dowiedzieli). Ale - jak zawsze - damy sobie z nim radĂŞ. Jego posty bĂŞdÂą kasowane, e-maile i nicki banowane. Za jakiÂś czas mu siĂŞ znudzi. A Wy po prostu mu nie odpisujcie - tak bĂŞdzie najlepiej. Ja bĂŞdĂŞ to na bierzÂąco kasowaÂł i banowaÂł...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ach ten Red Bull - jeÂżeli rzeczywiÂście to on, to ÂżaÂłujĂŞ, Âże kiedyÂś go broniÂłem - chÂłopak zachowuje siĂŞ jak przedszkolak, lub jak jakiÂś upierdliwy (przepraszam za wyraÂżenie) wirus. :twisted:
Ostatnio zmieniony czwartek 08 lip 2004, 17:30 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Ach ten Red Bull - jeÂżeli rzeczywiÂście to on, to ÂżaÂłujĂŞ, Âże kiedyÂś go broniÂłem
To na 100% on.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mam nadziejĂŞ, Âże teraz uda siĂŞ nam powrĂłciĂŚ do normalnej dyskusji. :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ÂŁukasz pisze:A Wy po prostu mu nie odpisujcie - tak bĂŞdzie najlepiej. Ja bĂŞdĂŞ to na bierzÂąco kasowaÂł i banowaÂł...
Tak jest generale, to bĂŞdzie ciekawe... :D
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Przykro mi ÂŁukasz, ale nie pochwalam takiego postĂŞpowania...
Pozdrawiam - KRASU 8)
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Jezeli nowe studio TVN24 bêdzie z widokiem na atrium w budynku MBC to bêdzie w nim trochê œwiat³a dziennego, co brzmi dobrze, bo studio TVN24 jest dzisiaj doœÌ ponure i szare. Studio Faktów jest dobre ale widaÌ ¿e jest troche szruczne je¿eli chodzi o newsroom, po co drugie piêtro, gdzie jest po prostu balkon z du¿ym telewizorem, ju¿ nie u¿ywanym do pogody, zmiany s¹ potrzebne. Nowa oprawa graficzna w TVN24 na pewno warta. Muzyka powinna zostaÌ odœwie¿ona, ale zostawiÌ te same melodie tylko w nowym wykonaniu!

Dla przykladu jak wygl¹dj¹ nowoczesne programy informacyjne, oto ró¿ne studia informacyjne z Anglii. Zauwa¿ jak wygl¹d programu na BBC1 jest podobny do wygl¹du kana³u BBC News24. Dziennik na Channel 4 pochdzi z budynku ITN (bardzo podobny do Media Business Centre- ITI), w Channel 4 news widaÌ atrium budunku ITN za szyb¹, mo¿e coœ podobnego bêdzie w TVN24 ... ?

BBC 1

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ITV

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Channel 4

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Five

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Sky News (kanaÂł informacyjny)

ObrazekObrazek
Obrazek

BBC News24 (KanaÂł informacyjny na WielkÂą BrytaniĂŞ)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Sb fajne capsy. Podejrzewam, ¿e nowe studio bêdzie utrzymane w podobnej tonacji jak BBC News; ITV, Chanel 4 i Five maja za bardzo sztuczny, plastykowy wystrój. A co do studia FAKTÓW to juz kiedy¶ mówi³em ¿e razi mnie ten pseudo newsroom. :D A odrobina dziennego ¶wiat³a rzeczywi¶cie wnios³o by trochê "rado¶ci", na pewno wp³yne³oby to te¿ dobrze na pracê samych dziennikarzy. Pracuj±c w tak ciemnym pomieszczeniu czasami mo¿na czuæ siê jak w bunkrze lub piwnicy :)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Wszystko tylko nie blue box'y i prowadzenie programu na stojÂąco! :-)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Na stojÂąco moÂże byĂŚ np flesz a blue box czasami moÂże byĂŚ dobrym rozwiÂązniem, ale tylko czasami. Dobrze wykorzytali go w WiadomoÂściach (z tyÂłu obraz newsroomu - ta wczeÂśniejsza scenografia), przez kilka lat z powodzeniem byÂł tez w Teleexpresie a np w Informacjach na Polsacie lub Dzienniku na TV4 byÂł po prostu beznadziejny - byle co za plecami prezentera oraz czeste wpadki. Teraz blue box wyszedÂł chyba z mody. Przynajmniej w Polsce.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

mi sie podoba ale studia beda w koloze niebieskim
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Byc moÂże, w jednym z wyiadĂłw P. Walter mĂłwiÂąc o kolorystyce programĂłw informacyjnych dodaÂł, Âże istniejÂą kolory, ktĂłre "pomagajÂą" prezenterom. ZresztÂą niebieski jest kolorem niezwykle medialnym, dominuje w prawie kaÂżdje stacji telewizynej, ale moim zdaniem czasami warto zaryzykowaĂŚ i uÂżyĂŚ innego koloru. Bardzo podoba mi siĂŞ kolorystyka WiadomoÂści TVP1 - dominujÂą tam odcienie czerwieni i pomaranczowego - miodowe kolory, czasami jakiÂś Âłososiowy, a nawet fiolet - w zaleÂżnoÂści od uzytego oÂświeltenia. RĂłwniez czerowmny w BBC World prezentuje siĂŞ caÂłkiem dobrze. A nawet z zielonego da siĂŞ coÂś stowrzyĂŚ - patrz studio TVP3 WrocÂław - regionalny program informacyjny FAKTY.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

a co maciezebeda stali niech sie wysila BBC ma i tak najladniejsze studia
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

StaÌ raczej nie bêd¹ - jestem tego pewien, nie tylko jest to mêcz¹ce - po ca³odziennym dy¿urze nie mogliby poruszyÌ nawet rêk¹, ale np z powodu wzrostu takiej A. Werner musilby wydaÌ wiêcej na scenografiê (wysokoœÌ) - wyobraŸcie sobie g³owê Anity wystaj¹c¹ ponad scenografiê. :)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości