TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MogĂŞ odwĂłrciĂŚ TwojÂą wypowiedÂź i napisaĂŚ: "A ten znĂłw swoje. Czy oni Ci za to pÂłacÂą?"
NapisaÂłeÂś nieprawdĂŞ o relacji w TVP oÂśmieliÂłem siĂŞ dodaĂŚ sprostowanie...
PS to zmieĂą kablĂłwkĂŞ lub zadzwoĂą do operatora....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

tobi pisze:
Po za tym TVP2 ma fatalny obraz w mojej kablĂłwce
ZazdorszczĂŞ ci tobi.U mnie niestety jest dobry obraz tvp2.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to juÂż przesada
owszem, postarali siĂŞ mĂŞdzy 11 a 13
Âświetne relacje Brydzi Grysiak, ona powinna zostaĂŚ wyÂświĂŞcona :D
ale o 13.30 skrĂłt serwisu, o 14 krĂłtki i tylko ws Ingregacji, reszta z niedomĂłwieniami przeczytana bÂądz zaimprowizowana-co by nie byÂło caÂłkeim skÂładnie- o 14.30 nie widziaÂłem a o 15 :shock: skrĂłt serwisu z AniÂą KalczyĂąskÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:MogĂŞ odwĂłrciĂŚ TwojÂą wypowiedÂź i napisaĂŚ: "A ten znĂłw swoje. Czy oni Ci za to pÂłacÂą?"
NapisaÂłeÂś nieprawdĂŞ o relacji w TVP oÂśmieliÂłem siĂŞ dodaĂŚ sprostowanie...
PS to zmieĂą kablĂłwkĂŞ lub zadzwoĂą do operatora....

zadzwonie jak pogorszy siĂŞ coÂś z Grupy TVN :lol:
od wrzeÂśnia mam innego operatora
musze pochwaliÌ film dokuemntalny czy reporta¿ jakby to zwa³ po 13.30 na TVP1 o 'S' Melancholia mnie powziê³a i ne zasn¹³em a wrêcz nie chcia³em prze³¹czaÌ o 14 na serwis TVN24



salladyn pisze: ZazdorszczĂŞ ci tobi.U mnie niestety jest dobry obraz tvp2.
ROTFL czemu
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

relacje tvn24

Post autor: salladyn »

tobi pisze:
salladyn pisze: ZazdorszczĂŞ ci tobi.U mnie niestety jest dobry obraz tvp2.
ROTFL czemu
JuÂż ty dobrze wiesz czemu 8) Nie moÂżemy zÂłoÂściĂŚ faustusa,padnie nam na zawaÂł serca i bĂŞdziemy go mieĂŚ na sumieniu :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Nowoczesna kamera

Post autor: Martin »

Nareszcie wprowadzono tÂą nowoczesnÂą kamerĂŞ, ktĂłra miaÂła siĂŞ juÂż pojawiĂŚ w grudniu. Jest wykorzystywana w skrĂłtach informacji o xx.45. Nareszcie :!: :!: :!:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ciekawe czy ona bĂŞdzie tylko wykorzystana w TVN 24 czy moze teÂż w faktach bardzo bym chciaÂł bo niestety nie posiadam TVN24 :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Czy nie wydaje wam siê ze oni trochê przesadzaj¹ z tym szumem w studiach ??? zawsze by³o g³oœno ale pare dni temu kiedy w dniu na ¿ywo by³a Anita podczas jednego z ³¹czen prawie da³o sie s³yszeÌ rozmowê... uwa¿am ze to lekka przesada i nieprofesjonalizm. Albo niech wycisza studio albo naucza ludzi siedzieÌ cicho... bo nied³ugo dojdziemy do tego ze ktoœ z re¿yserki bedzi eosobiœcie podchodzi³ najlepiej z kanapk¹ w rêku i mówi³ co ma do powiedzenia...:?
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kamuii pisze:... uwaÂżam ze to lekka przesada i nieprofesjonalizm. Albo niech wycisza studio albo naucza ludzi siedzieĂŚ cicho... bo niedÂługo dojdziemy do tego ze ktoÂś z reÂżyserki bedzi eosobiÂście podchodziÂł najlepiej z kanapkÂą w rĂŞku i mĂłwiÂł co ma do powiedzenia...:?
to byÂłoby Âświetne, a szum powoduje ze dostaje dreszczyk emocji :lol:
Na przykÂłsd podszedÂł by i powiedziaÂł, Âże to nie prawda, mĂłwisz Âżle JĂŞdrzejowska piskliwa z demonicznym uÂśmiechem babo, Danka Ci mĂłwiÂła ÂżebyÂś to daÂła w kolejnym serwisie. Albo do Anity....co Ty tu robisz. JuÂż wypracowaÂłaÂś w tym tygodniu 3 dni, won mi stÂąd :!:
Grunt ¿e ma³o informacji w TVN24 ju¿ nie jest, zast¹piono ich iloœÌ rozmowami w studio i w plenerze, ale i to lepsze od reklam i ci¹g³ej autopromocji, albo pogody w kó³ko powtarzanej. Zaœ skróty pozwol¹ nie czekaÌ dope³nej, oraz utrwal¹ to co zosta³o ju¿ wczeœniej powiedziane.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wed³ug mnie to dobrze, ¿e tak eksponuj¹ szum w studiu. Po prostu widaÌ jak¹ du¿¹ maj¹ redakcjê. Chc¹ pokazaÌ, ¿e w redakcji TVN24 jest wiêcej ludzi ni¿ w Waramoœciach.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak, dobrze, ze ja wreszcie wykorzystali, bo w koĂącu wydali kasĂŞ i co miaÂła byc ozdobÂą :?: CaÂłkiem nieÂźle wyglÂąda lot tej kamerki :D

I racja, i¿ w FAKTACH powinni trochê pozmieniaæ te najazdy kamer. Pamiêtam pierwsze wydanie nowych FAKTÓW i te superowe ujêcia! To by³o co¶ :!: :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mikasur pisze: I racja, i¿ w FAKTACH powinni trochê pozmieniaæ te najazdy kamer. Pamiêtam pierwsze wydanie nowych FAKTÓW i te superowe ujêcia! To by³o co¶ :!: :wink:
...i ten bajerancko siê prezentuj¹cy monitorek wysuwajacy siê podczas ³¹czeù na ¿ywo :D
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

TAK ! to musi powrĂłciĂŚ ! :mad: :mad: :mad:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

i chyba to jest raz widziaÂłem z kamery ramienia jak byÂł lot na poczatku faktĂłw i sie wysuwaÂł ten ekran :D :D licze na to Âże w katkach tez bĂŞdzie wykorzystana ta kamera :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Pewna osoba byÂła w wakacje w tym studiu i powiedziaÂła mi, Âże byÂły tylko tory, kamery nie byÂło. Po prostu ta kamera pojawiÂła siĂŞ dopiero teraz. ChciaÂłbym aby w Faktach teÂż jÂą wykorzystywali.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości