[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a ja wolê o 8 bo juz jestem przyzwyczajony do stawania o 7,8 :D :D :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Pepto pisze:Capsy z³apane z zapowiedzi programu : (...)
mĂłg³by ktoœ 'z³apaæ' mi capsa z Weso³owskim? Pojawi³a siê ju¿ druga wersja zapowiedzi w ktĂłrej jest w³aœnie on miêdzy innymi.
Z gĂłry wielkie dziêki. Dodam ¿e zale¿y mi na czasie.
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

nie wie ktos przypadkiem czy zmieni sie wyglad studia czy bedzie takie samo jak w 1 edycji?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

teraz s reklamy Hubert Urbanski i Katarzyna Skrzynecka siedza w garderobie i mowia taniec z gwiazdami juz za 4 godzini i jeszcze cos niedawno bylo juz za 3 godziny :D :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Ju¿ jest uaktualniona wersja strony http://tanieczgwiazdami.onet.pl/ :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PabloOoOo_90 pisze:Ju¿ jest uaktualniona wersja strony http://tanieczgwiazdami.onet.pl/ :D
nic nowego oprocz uczestnikow i prowadzacej :?
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

nowy cykl

Post autor: zadra »

faktycznie wielk¹ zalet¹ tego programu jest to, ¿e leci na ¿ywo, choc nie ma te¿ w¹tpliwoœci, ¿e jest to jednak bardzo komercyjna rozrywka dla ludu, o ambitnym programie w ogĂłle nie ma co mĂłwiæ. no i wszystko oparte jednak na zalo¿eniach strasznie konserwatywnych.

Najwiêksz¹ zalet¹ jest to, ¿e w jury nie ma Ewy Bem :wink: ktĂłrej obecnoœci¹ w kazdym tvn-owskim jury jest nie do zniesienia :D a powa¿nie to bardzo siê cieszê, ¿e w tej edycji jest wiêksza rĂłznorodnoœæ wiekowa. Mogliby co prawda dac jeszcze jak¹œ kobietê po 50-tce, ale i tak jest pewien postep :D

Prowadz¹cy s¹ oczywiœcie do wymiany, Urbañski jest nieznoœny. Kasia Skrzynecka lepoiej nie mowiæ, ale z dwojga z³ego juz wolê ja ni¿ jego.

No i pytanie za 100 punktĂłw: czy jest tam tancerz, ktĂłry nie jest gejem? :?: :wink:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

No fakt o dziwo nie ma Bem, ale jest Wodecki ktĂłry tak¿e czesto sie pokazuje w TVNie. :wink:

A co do Skrzyneckiej...to ja za ni¹ nie przepadam wiec nie mog³am sie spodziewac ze mi sie zacznie podobac w "Tañcu...". O niebo wolalam Magde, no ale cĂłz...Urbañski mi sie jednak podoba, wczesniej go nie lubi³am ale zmieni³am zdanie w³asnie po pierwszej edycji..Moze bedzie tak samo z Kask¹....ale watpie.

I polowe tañczacych bym wymienia³a> Szkoda ze ludzie drog¹ smsow¹ nie mogli wybierac gwiazd do tego programu...Wtedy zag³osowa³abym na Szymona Majewskiego. :) .iii oczywiœcie Styske, :D :D ale ona by pewnie czasu nie znalz³a:/
....w świecie Faktów....
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mnie najbardziej podobaj¹ siê: Weso³owski, G¹sowski, Cichopek, Foremniak - w tej kolejnoœci. OgĂłlnie 2 edycja wcale nie jest gorsza od 1. Super :!: :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zaczne od tego: :D SKRZYNECKA-JESTES NAJSLABSZYM OGNIWEM ZEGNAJ :D w ogole sie nie nadaje do prowadzenie tego programu jest beznadziejna tak samo jako aktorka i piosenkarka :x dalej no TVN zareklamowal europe da sie lubic niestety to sie czesto zdarza ale co tam nie bylo w jury tej tancerki z amerykanskiej wersji tzg ale za to mamy stare jury maze byc tych dwoch zawodowcow ale nie tyszkiewicz i wodecki oni tylko daja pozytywne oceny a tu trzeba tez krytyki a gwiazdy tanczace sa dobre choc bym usunol tego modela i hiszpana widac TVN chce jeszcze wiecej zarobic wiec utworzyl linie dla telefonow stacjonarnych i to jest dobry pomysl no i tyle narazie :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Skrzynacka faktyznie taka sobie, ale ujdzie w t³oku. Za to coraz bardziej podobaja mi siê kawa³y Urbañskiego :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

kto dzis odpadl, bo nie ogladalem do konca?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tak samo jak w 1 edycji nikt w 1 odcinku nie odpadl :wink:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm piszecie ze skrzynecka jest fee, a moim zdaniem to zmiana na +.wole jednak ogladac ja niz mo³ek. A i w ogole caly zestaw tancerzy mi sie bardzo podoba.

Zadra - pytalem kiedys, zapytam wiec i ciebie: co dla ciebie oznacza ambitna rozrywka?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Pewnie teleturnieje ze Szczuk¹ :evil2: -->
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości