[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

co w kryminalnych po wakacjach:
onet.pl pisze:Zimne, szpitalne korytarze, zmĂŞczone twarze lekarzy, ktĂłrzy wÂłaÂśnie zakoĂączyli wielogodzinnÂą operacjĂŞ i garstka policjantĂłw, ktĂłrzy czuwajÂą przy rannym koledze - taki obraz zapamiĂŞtali fani "Kryminalnych" przed wakacjami.
Teraz mog¹ odetchn¹Ì z ulg¹: Zawada wyzdrowieje. Przystojny komisarz obudzi siê ze œpi¹czki ju¿ w pierwszym odcinku nowej serii. PóŸniej czeka go jednak d³uga rehabilitacja. Marek i Basia przez jakiœ czas bêd¹ wiêc zdani tylko na siebie.
A przestêpcy nie pró¿nuj¹: z³odzieje samochodów i handlarze ¿ywym towarem, seryjny morderca, który grasuje w pobli¿u salonu piêknoœci, zabójstwo z namiêtnoœci, na³ogowi gracze w pokera i partia kart, w której stawk¹ jest nie tylko maj¹tek, ale i ¿ycie jednego z graczy. Na "kryminalnych" czekaj¹ coraz trudniejsze zagadki.
Komplikacji nie zabraknie te¿ w ich ¿yciu prywatnym. Serce podkomisarz Basi zabije szybciej na widok przystojnego Leszka. Marek przekona siê natomiast, jak trudno jest walczyÌ o prawdziw¹ mi³oœÌ. Czy jego zwi¹zek z Patrycj¹ przetrwa kolejny kryzys? OdpowiedŸ ju¿ wkrótce.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże Zawada przeÂżyje. :D MiaÂłam takÂą nadziejĂŞ i po komentarzach i jakiÂś amÂłych artykuÂłach w koĂącu spodziewaÂłam siĂŞ tego! Super! Jestem ciekawa jest w pierwszych odc. bĂŞdzie wyglÂądÂła praca bez Zawady?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

onet.pl pisze:Do akcji ponownie wkrocz¹ "Kryminalni". Dziœ i jutro w Krakowie powstaj¹ zdjêcia do nowych odcinkĂłw trzeciego sezonu popularnego serialu.
Obecnie w Krakowie zdjêcia do odcinkĂłw 33 i 34 serialu. Epizody nosz¹ tytu³ "Wp³yw Marsa" i "Wp³yw Merkurego". Na planie pracuj¹ W³odarczyk, Schejbal, a tak¿e Tomasz Kot, Tomasz Karolak i Katarzyna Tla³ka. Serial re¿yseruje Piotr Wereœniak.
to jest skrĂłt bo tam by³o du¿o informacji o ktĂłrych kazdy wie :D czyli odcinki 33 i 34 bêda jakoœ powi¹zane ze sob¹ :) fajny serial ale szkoda ¿e to juz ostatnia seria kryminalnych :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Nie ma Zakoœcielnego ? :>
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

onet.pl pisze:"Kryminalni" w Krakowie: Pojedynek brunetki i blondynki
Ekipa "Kryminalnych" niedawno zakoĂączyÂła zdjĂŞcia do kilku nowych odcinkĂłw w Krakowie.
Filmowcy zawitali m.in. do Sukiennic i do koœcio³a Mariackiego. Trafili nawet na s³ynn¹ wie¿ê koœcio³a, by nakrêciÌ scenê odgrywania hejna³u. Co prawda nie w samo po³udnie, a kilka godzin póŸniej, ale trêbacz, tr¹bka i wie¿a byli autentyczni.

Podczas zdjêÌ ekipie towarzyszy³y t³umy turystów i fanów. Gdy re¿yser Piotr Wereœniak szuka³ 30 statystów, zg³osi³o siê... ponad 300 chêtnych. W przerwach miêdzy ujêciami, na g³ównych aktorów - Marka W³odarczyka, Magdalenê Schejbal i Tomasza Karolaka (starszy aspirant ¯a³oda) - czeka³y kolejki chêtnych po autografy.

Na planie "Kryminalnych" jak zwykle, nie zabrak³o te¿ gwiazd wystêpuj¹cych goœcinnie. Tym razem w œledztwie wziêli udzia³ Tomasz Kot (jako znany ju¿ widzom komisarz Grudziùski) i Violetta Ko³akowska (policjantka Olga). Ta ostatnia zagra³a w odcinku, który prezentowaÌ bêdzie pojedynek dwóch piêknych kobiet: ognistej brunetki (w tej roli Ko³akowska) i blondynki Schejbal. Scenarzyœci wymyœlili skomplikowane œledztwo, w czasie którego "kryminalni" z Warszawy prosz¹ o pomoc kolegów z Krakowa, m.in. komisarza Grudziùskiego (Kot). Tak serialowa Basia poznaje Olgê - kole¿ankê z grodu Kraka. I ju¿ po chwili rozmowy okazuje siê, i¿ paù nie po³¹czy niÌ sympatii. Obie policjantki zaczynaj¹ ze sob¹ ostro rywalizowaÌ.

Przygody "kryminalnych" w Krakowie poznamy w odcinkach 33 i 34.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Dleczego ostatnia seria, przecie¿ maj¹ dobr¹ ogl¹dalnoœÌ ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Lex_2005 pisze:Dleczego ostatnia seria, przecie¿ maj¹ dobr¹ ogl¹dalnoœÌ ??
No ale tak juz zalozona 3 seria zazem 39 odcinkow no ale ja tez sie zastanawiam dlaczego koniec odcinki coraz ciekawsze, coraz wieksza ogladalnosc wiec to glupota zdejmowac tak popularny serial. Moze jeszcze TVN zmieni zdanie i zobaczymy kolejne odcinki a jak na razie mam jeszcze chyba 6 odcinkow 3 serii :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis o 13:15 w TVN - "Kryminalni w Krakowie" - reportaz z planu. :D
Poza tym znalazlem jedna ciekawostke dotyczaca komisarza Zawady:
superexpress.pl pisze:Komisarz Zawada siêgn¹³ po alkohol
JuÂż wkrĂłtce Marek WÂłodarczyk (51 l.), czyli komisarz Zawada z serialu "Kryminalni", zagoÂści na staÂłe w sklepach monopolowych. Aktor bĂŞdzie z plakatĂłw zachĂŞcaÂł do kupna jednej z wĂłdek.

Kampania reklamowa zaplanowana jest na koniec listopada. Do tego czasu Marek WÂłodarczyk nie chce siĂŞ wypowiadaĂŚ, co go skÂłoniÂło do siĂŞgniĂŞcia po wĂłdkĂŞ. MoÂżemy jednak przypuszczaĂŚ, Âże skusiÂły go pieniÂądze. Aktor niedawno sprowadziÂł z Niemiec do Polski swojÂą rodzinĂŞ - swojÂą partnerkĂŞ Karen i dwĂłch synĂłw, Simona (8 l.) i Vincenta (13 l.). CiekawostkÂą jest, Âże WÂłodarczyk debiutowaÂł w roli pijaka w sztuce Witolda Gombrowicza "ÂŚlub".
:D Ten kto chce zobaczyc ten plakat to niech kupi "Super Express", albo za jakies czas niech sie uda do sklepu monopolowego. :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

WypadaÂłoby zmienic tytuÂł tematu, bo "nowy serial TVN" niezbyt pasuje, skoro to juz kolejna seria.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mikasur pisze:Wypada³oby zmienic tytu³ tematu, bo "nowy serial TVN" niezbyt pasuje, skoro to juz kolejna seria.
Mowisz masz :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1 tu jest o "Kryminalnych".
Tak myslalem ze ten Leszek mial brata blizniaka :> i dobrze myslalem :P Widac nadchodza fajne odcinki "Kryminalnych" i gdzies slyszalem ze jednak ma byc 4 seria - fajnie bardzo fajnie :wesoly: :D :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Nowa bohaterka "Kryminalnych"

W 35. odcinku "Kryminalnych" (emisja 12.11) do zespo³u komisarza Zawady do³¹czy œliczna policjantka Zuzanna Ostrowska.

Now¹ bohaterkê zagra Ewa Kutynia. Wczeœniej widzowie mogli j¹ ju¿ zobaczyÌ z policyjn¹ odznak¹ w serialu "Na dobre i na z³e". W Leœnej Górze pojawi³a siê jako tajemnicza podkomisarz Elwira - wspó³pracuj¹c z mecenasem Depczykiem rozpracowa³a jedn¹ z grup mafii. Teraz zobaczymy j¹ w "Kryminalnych".
ÂźrĂłdÂło: http://www.onet.pl


Zapowiada siĂŞ ciekawie... :D Zastanawiam siĂŞ kogo zagra, w semsie czy chwilowo zastÂąpi naszego przystojnego podkomisarza, ktĂłry poÂświĂŞciÂł siĂŞ dla rodziny (ale i tak wiemy, Âże wrĂłci) :? Czy bĂŞdzie ona rywalizowaÂła z BasiÂą :?: I co ze Szczepanem :?: Baaardzo go polubiÂłam :!: :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://www.press.pl/news/pokaz_site.php?id=4014

Tu pisza o reklamie wodki Zoladkowej Gorzkiej Polmosu Lublin SA. ktorej twarza jest Marek Wlodarczyk - serialowy komisarz Zawada. :D

Sorry 2 x to samo. :D Ten drugi post do usuniecia. :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 28 lis 2005, 20:46 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://www.press.pl/news/pokaz_site.php?id=4014

Tu pisza o reklamie wodki Zoladkowej Gorzkiej Polmosu Lublin SA. ktorej twarza jest Marek Wlodarczyk - serialowy komisarz Zawada. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości