Propozycja zmian na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Czy jesteś za proponowanymi poniżej zmianami?

Tak! :)
21
70%
Nie! :(
9
30%
 
Liczba głosów: 30

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Propozycja zmian na forum

Post autor: Łukasz »

Zastanawiamy siê nad innym podzia³em dzia³ów na forum. Co s¹dzicie o tym, aby dla ka¿dej ze stacji TVN stworzyÌ osobny dzia³? Jednoczeœnie usuniête zosta³oby forum "Kana³y Grupy TVN", a znajduj¹ce siê w nim posty porozdzielane do nowych kategorii. Pojawia siê te¿ pytanie, co w takiej sytuacji zrobiÌ z kategori¹ "Za³oga TVN"?

ProszĂŞ o opinie, komentarze i udziaÂł w sondzie.
Ostatnio zmieniony czwartek 01 gru 2005, 18:50 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Propozycja zmian na forum

Post autor: salladyn »

PomysÂł o.k.-tak bĂŞdzie bardziej przejrzyÂście.Natomiast ZaÂłogĂŞ zostawiĂŚ w spokoju.JeÂśli chodzi o dziaÂł zaÂłoga tvn to tylko zmienic tematy takie jak "Co z AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą?" po prostu na "Anna JĂŞdrzejowska" i analogicznie z innymi tematami dotyczÂącymi osĂłb postĂŞpowaĂŚ tak samo.
Ostatnio zmieniony czwartek 01 gru 2005, 18:25 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Dared00

Post autor: Dared00 »

Bardzo dobry pomysl! Tak bĂŞdzie zdecydowanie przejrzyÂściej, a forum bĂŞdzie wyglÂądaÂło na jescze wiĂŞksze :).
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂże tak.

Na pewno przydaÂłoby sie osobne podforum o TVN24. A skoro byÂłoby o TVN24, to dla konsekwencji powinno byĂŚ takÂże o TVN Siedem, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style, TVN Gra i ITVN.

A zaÂłogĂŞ trzeba zostawiĂŚ spokoju, bo duÂżo prezenterĂłw pracuje w kilku stacjach. SÂą pary: TVN24+TVN, TVN7+TVN Gra, TVN+TVN Gra+ITVN, TVN+TVN24+TVN Meteo, TVN Meteo+ITVN, TVN Meteo+TVN24+ITVN. WiĂŞc ciĂŞÂżko przyporzÂądkowaĂŚ kogoÂś do jakiegoÂś dziaÂłu...

I jeÂśli tak zrobimy, to daÂłbym podziaÂł nastĂŞpujÂący:
Grupa TVN:
-Telewizja TVN
-ZaÂłoga
-TVN Fakty
-Telewizja TVN24
-Telewizja TVN Siedem
-Telewizja TVN Meteo
-Telewizja TVN Turbo
-Telewizja ITVN
-Telewizja TVN Style
-Telewizja TVN Gra

PozostaÂłe:
-Telewizja
-Grupa ITI
-Na ka¿dy temat [nowoœÌ, Onet, Multikino, ITI Film Studio itd.]
-Forum e. (zamkniĂŞte, kto ma wiedzieĂŚ, ten wie o co chodzi)

tvn.tivi.pl:
-Forum forum.tvn.tivi.pl
-Strona strona.tvn.tivi.pl
-Redakcja (zamkniĂŞte)

Ale czy nie sÂądzisz ÂŁukaszu, Âże wĂłwczas forum bĂŞdzie nienaturalnie dÂługie? :|

A po zatym nie pise siĂŞ mĂłj drogi sÂąda, tylko sonda. :twisted: :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

A tak z czystej ciekawoÂści: czy mĂłgÂłbym siĂŞ dowiedzieĂŚ kiedy te zmiany nastÂąpiÂą, o ile oczywiÂście nastÂąpiÂą?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Marcinie, wiem jak siĂŞ pisze "sonda" i nie wiem, czemu napisaÂłem Âźle. :lol: Co do dÂługoÂści forum to takiego dziaÂłu jak "Grupa ITI" nie bĂŞdzie bo po co? MyÂślĂŞ teÂż, Âże GrupĂŞ ITI, iTVN, a w przyszÂłoÂści TVN Med wÂładujemy do jednego. Bo co tu pisaĂŚ o takim TVN Med, do ktĂłrego bĂŞdÂą mieli tylko wybraĂący narodu (czy jak kto woli pijani ÂłapĂłwkarze). :?

Daredevil, zmiany nastÂąpiÂą jak je przedyskutujemy. W ogĂłle to czy nastÂąpiÂą zaleÂży od wyniku tej dyskusji - na razie wyglÂąda na to, Âże pomysÂł siĂŞ podoba. :D

salladyn, teÂż mi siĂŞ wydaje, Âże "ZaÂłoga" musi zostaĂŚ, a z tymi zmianami wÂątkĂłw to hmm... nie miaÂłbym serca zmieniaĂŚ nazwy tematu o Anice Werner. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jestem za tym aby takie zmiany nastapily. :D Bedzie wlasnie bardziej przejzyscie. :P I jakby takie zmiany nastapily to jestm za tym aby to wygladalo tak jak przedstawil to Marcin. :D No i tez jestem za tym aby zaloge zostawic w spokoju. :P :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W sumie, to zgadzam siĂŞ ÂŁukaszu, by ITVN, TVN Med i GrupĂŞ ITI wrzuciĂŚ do jednego dziaÂłu, TVN GrĂŞ jeszcze tam wepchaĂŚ, bo na forum nie toczÂą siĂŞ o tej stacji aktualnie praktycznie Âżadne dyskusje. :]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

ÂŁukasz pisze: salladyn, teÂż mi siĂŞ wydaje, Âże "ZaÂłoga" musi zostaĂŚ, a z tymi zmianami wÂątkĂłw to hmm... nie miaÂłbym serca zmieniaĂŚ nazwy tematu o Anice Werner. :D
Ja mia³em na myœli tematy których aktualnoœÌ tytu³ów jest w¹tpliwa.Na przyk³ad "Co z Ann¹ Jêdrzejowsk¹?" no co z Ann¹ Jedrzejowsk¹ :?: No w³aœnie nic jest w tvn24 prowadzi programy i nic siê z ni¹ takiego nie dzieje :D

Co do tematu "Anita Werner-wÂątek najwiekszego fana"-to myÂślĂŞ Âże gdybyÂś go zmieniÂł to Black jack, Kamuii i Funckyrella wysadziliby ciĂŞ w powietrze,bÂądÂź w najlepszym wypadku trwale okaleczyli :) Poza tym rzeczywiÂście w tym temacie wypowiadajÂą siĂŞ zawsze te same osoby i niemile widziany jest nikt inny poza nimi,wiĂŞc nazwa tematu jak najbardziej wÂłaÂściwa :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ZacznĂŞ od tego, Âże dla mnie forum mogÂłoby siĂŞ nie zmieniaĂŚ, wydaje mi siĂŞ, Âże mimo duÂżej liczy tematĂłw jest uporzadowane i wszĂŞdzie Âłatwo trafiĂŚ, ale Âżeby siĂŞ nie pogubiĂŚ (w ciÂągle rosnÂącej objĂŞtoÂści forum), moÂżna wprowadziĂŚ kilka korekt. :wink:
Zgadzam siê z Marcinem, ¿e podzielenie na osobne dzia³y dla stacji tvn spowoduje, ¿e forum straci przejrzystoœÌ, bêdzie poprostu za gêsto na pierwszej stronie. Forum kana³y grupy tvn wogóle bym nie rusza³a, oddzielne dzia³y dla tvn gry czy med, czy itvn, bêd¹ nieporozumieniem, bo nigdy nie bêd¹ siê tam toczyÌ takie o¿ywione dyskusje jak o samym tvn, czy nawet tvn24. Bo w koùcu ile tematów mo¿na stworzyÌ w dziale tvn gra?
Ale na pewno powinien siê znaleŸÌ oddzielny dzia³ dla tvn24, nie wiem tylko gdzie..
Dzia³ za³oga powinien zostaÌ w formie niezmienionej i w ¿adnym wypadku nie nale¿y go likwidowaÌ (w koùcu gdzie wiêkszoœÌ z nas by pisa³a,ze mn¹ w³¹cznie :wink: ).
Aha i mam jeszcze jednÂą propozycjĂŞ, moÂże Âżeby panowaÂł jeszcze wiĂŞkszy porzÂądek daÂłoby siĂŞ z tematĂłw ktĂłre majÂą najwiĂŞcej wyÂświetleĂą zrobiĂŚ w kaÂżdym dziale coÂś w rodzaju tematĂłw przyklejonych, a reszta postĂłw tratowana byÂłaby jako okazyjnie pojawiajÂące siĂŞ w tym dziale (nie dotyczyÂłoby to dziaÂłu zaÂłoga, bo tam kaÂżdy temat jest tak samo waÂżny)
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

salladyn pisze:Co do tematu "Anita Werner-wÂątek najwiekszego fana"-to myÂślĂŞ Âże gdybyÂś go zmieniÂł to Black jack, Kamuii i Funckyrella wysadziliby ciĂŞ w powietrze,bÂądÂź w najlepszym wypadku trwale okaleczyli :)
A wiesz, ¿e tê nazwê sam wymyœli³em? :D Wczeœniej Black napisa³ tam coœ innego, bo to mia³ byÌ kolejny zwyk³y temat o Anicie Werner i nikt nie spodziewa³ siê, ¿e wyjdzie z niego to, co wysz³o. Pamiêtam tylko, ¿e temat Blacka by³ trochê za d³ugi i niekonkretny, wiêc musia³em go zmieniÌ. :lol: To by³by mój g³ówny argument na wypadek gdybym musia³ siê przed nimi broniÌ. :P
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TerraX mĂłwi bardzo mÂądrze. :D

Priorytet powinien mieĂŚ osobny dziaÂł o TVN24 - o tej stacji toczy siĂŞ duÂżo dyskusji, a reszta to moÂże nawet bez zmian zostaĂŚ. DziaÂł z TVN24 powinien byĂŚ absolutnie najwaÂżniejszy?

S¹dze, ¿e przyklajanie najpopularniejszych tematów nie jest konieczne. I tak ka¿dy je znajdzie bez problemu, a tak to te drugie bêdzie ciê¿ej znaleŸÌ.

A co do nazw tematów, to zmieni³bym te nieaktualne. Bo gdyby by³y same: "Justyna Pochanke", "Anna Jêdrzejowska", "Szymon Majewski Show", to mo¿e i by³oby przejrzyœcie, ale jakoœ sucho i nienaturalnie. :D Np. "Dyskusja o Annie Jêdrzejowskiej" brzmi ciekawiej ni¿ poprostu "Anna Jêdrzejowska". Sam ostatnio zwracam wiêksz¹ uwagê na nazwy nowych tematów, np. "Transakcje" zamieni³em na chyba "Transakcje w Internecie". Nazwy tematów powinny odzwierciedlaÌ ich zawartoœÌ.

Zlikwidowa³bym jednoczeœnie podzia³ na "Forum zamkniête". Forum redakcyjne wrzuci³bym do dzia³u "tvn.tivi.pl", a "E" wrzuci³bym do "Forum g³ówne". Ale to drobnostka, a mo¿e w³aœciwie nwet tak jak jest teraz jest lepiej...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:A co do nazw tematĂłw, to zmieniÂłbym te nieaktualne.
Marcin pisze:Sam ostatnio zwracam wiĂŞkszÂą uwagĂŞ na nazwy nowych tematĂłw
Haha, no chyba to jest jedno z zadaĂą moderatora. :wink:
Marcin pisze:Zlikwidowa³bym jednoczeœnie podzia³ na "Forum zamkniête". Forum redakcyjne wrzuci³bym do dzia³u "tvn.tivi.pl", a "E" wrzuci³bym do "Forum g³ówne"
Redakcyjne do dzia³u tvn.tivi? Nie wiem co wy tam piszecie :wink: , ale czy chcecie, ¿eby ka¿dy coœ tam dopisywa³, krytykowa³, proponowa³? Forum to forum, a redakcja to redakcja. E powinno byÌ dostêne po zalogowaniu,a skoro ca³e forum mo¿na ogl¹daÌ bêd¹c goœciem, to chyba nie da siê go umieœciÌ w g³ównym.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ja jestem za zmianami, ale i za likwidacjÂą dziaÂłu "zaÂłoga tvn". JeÂżeli ktoÂś wystĂŞpuje w kilku stacjach Grupy, to piszmy o nim w dziaÂłach dotyczÂących telewizji, w ktĂłrych siĂŞ pojawia. MoÂże i bĂŞdzie baÂłagan, ale to najprostsze rozwiÂązanie. Tak myÂślĂŞ. :? -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TerraX, ale ja nie powiedziaÂłem, ze ma byĂŚ otwarte.
Jest podzia³ an Forum g³ówne, tvn.tivi.pl i Forum zamkniête. To ostanie mo¿na zlikwidowaÌ, a redakcyjne wrzuciÌ do tvn.tivi.pl (tam s¹ obecnie 2 dzia³y - o stronie i o forum), a "E" do Forum g³ównego.
Ale czy ja wiem...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości